Skocz do zawartości

RELACJA z 20 zlotu karawaning.pl


finger

Rekomendowane odpowiedzi

My też już jesteśmy od jakiegoś czasu w domku .

Małe podsumowanie zrobię jak mi się uda poskładać wszystko w całość . :)

 

Póki co wielka prośba do admina aby sprawdził w ustawieniach możliwość wstawiania zdjęć . Kilka osób mi zgłaszało ten problem .

... Chociaż widzę , że Dredziu zdjęcia wstawił ... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziękujemy za mile spędzony czas. Finger świetny zlot, ciekawa wycieczka, zabawne "okociny" Przede wszystkim wielkie dzięki dla Asi, Michała, Ninki, Ani, Mariusza i Zadziorki za przygarnięcie nas pod swoje skrzydła dzięki wam na długo nie zapomnimy tego weekendu.

P.S nasz zestaw nie dotarł do domu, holownik umarł za Świdnicą, chyba stesknil się za lawetą ;-)

 

Janek jak trzeba to ci przyczepke moge zaraz podciagnac pod dom, do Świdnicy mam 25 minut jazdy a do Złotego stoku rzut beretem... -  jak cos dzwon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I my dziękujemy - wszystkim za super towarzystwo, Agusi i Fingerkowi za super organizację. Dotarliśmy do domku szczęśliwie, zdążyłam jeszcze zajrzeć do Mamy - tez wszystkich pozdrawia :-) Osa -przekaz Irmince, ze przynajmniej jakiś jeden utwór Bajmu postaramy się opanowac...;-) Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I my dziękujemy - wszystkim za super towarzystwo, Agusi i Fingerkowi za super organizację. Dotarliśmy do domku szczęśliwie, zdążyłam jeszcze zajrzeć do Mamy - tez wszystkich pozdrawia :-) Osa -przekaz Irmince, ze przynajmniej jakiś jeden utwór Bajmu postaramy się opanowac...;-) Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy!

Spoko

Frania 3ma Cię za słowo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziorka już w domu. Smutna jakaś. Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę i wesołe towarzystwo. Janku mam nadzieję, że jesteście już w domu. Finger jesteś mocny.

Edytowane przez hhmariusz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dotarliśmy domu i my. Dziękujemy za super weekend. Organizacja wspaniała, tylko tak szybko upływał czas.

Mamy nadzieję na spotkania z Wami jeszcze w tym roku, bo przecieź sezon karawaningowy trwa.

 

Pozdrawiamy Mariola i Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy przed godziną dotarli do Krakowa...

Najpierw burza i  bardzo nieprzyjemne podmuchy wiatru na A4, a potem... po raz kolejny swoje pazurki pokazała góra św. Anny - tym razem nie wytrzymała rura układu chłodniczego - niewątpliwie uszkodzona podczas pożaru (może ciut nadpalona i dodatkowo rozdęta zbyt wysoką temeraturą...) udało się naprawić przez skrócenie jej i inne poprowadzenie...

 

Bardzo dziękujemy organizatorom (na ręce Fingera) za świetną imprezę

Yogiemu - za motywację i naprawę naszego Osiołka (z pękniętym przewodem paliwowym,a później na 3 garach wypił średnio 16l ON - w drodze powrotnej było to już niecałe 12l/100km co już całkiem mnie zadowala :D )

Młodemu Fingerowi - za usługi taksówkowe ;)

Dominowi - za motywację by nawet nad ranem ale żebym dojechał nie czekając na pomoc.

Andrewie - za gotowość do pomocy i wyszukaniu części zapasowych...

Oraz wszystkim którzy w nas wierzyli oraz tym z którymi się świetnie bawiliśmy (znaczy wszystkim zlotowiczom) :)

 

Do zobaczenia na szlaku lub kolejnej imprezie karawaningowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.