Skocz do zawartości

RELACJA z 20 zlotu karawaning.pl


finger

Rekomendowane odpowiedzi

Tu proszę zamieszczać swoje relacje zlotowe . :ok:

 

Choć zlot oficjalnie zaczyna się w piątek (02.09.) to zaczynają pojawiać się pierwsze załogi . :thank::przyczepa::hop1::bukiet:

 


od wczoraj  na  miejscu XX Zlotu  :yay:

 

Widziałem dzisiaj oflagowany zestaw ptaka . Jest na górnej polanie na półce gdzie widzi wszystko jakby z lotu ... ptaka ... albo drona. :)

"Ptoszek" był akurat w Jeleniej Górze , gdzie stołował się w jakimś karmniku .

Na miejscu jest też sympatyczna załoga mirhan . Mają zamiar zajechać do Spindlerovego Mlyna po czym ponownie wrócić na zlotowy kemping .

Ja dziś spędziłem jedynie kilkadziesiąt minut zostawiając czepkę . Sprawdziłem też co miałem do sprawdzenia i w drogę do domu , gdzie trzeba będzie odliczać dni i później godziny do zlotu .

 

post-1836-0-72180800-1472396406_thumb.jpg


Ptaszku , proszę o fotkę swojego zestawiku z oflagowaniem .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ptaku, może tez kuknie na naszą budkę, Szyszek i Walko. ;) Jak się uda to w środę wpadnę na kilka godzin, na browarka :)

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest nas co raz więcej ,choć nie fizycznie osobowo ale sprzętowo .Dojechały trzy cepki


próbuję wkleić zdjęcia i za diabła nie wiem jak to zrobić :niewiem: brak opcji dodaj załączniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem, wyświetla się na dole :

Dodaj odpowiedź   ,   Podgląd posta  ,  lub  , Anuluj

i to wszystko.

Wcześnie na dole było wybierz załącznik  dodaj załącznik ,teraz tego nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądasz to na mobilnym urządzeniu?

 

Cos jest nie hallo - nie ma mozliwosci dodawania zalacznika z Chrome i IE, z firefoxa jest.

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam dziś, na wstępie przywitał nas przemiły Pan, domniemam wlasciciel obiektu. Zaprosił nas do busa i zrobił objazdowke po kempie, zasugerował że z tak małym dzieckiem najwygodniej będzie nam w cieniu blisko sanitariatow i ze załatwi mały basenik żeby córcia miała się gdzie popluskać.(jestem pod wrażeniem podejścia do klienta) Sam obiekt jest bardzo duży. Widziałem również oflagowany zestaw tuż nad wiatą biesiadną, i jak powiedział wlasciciel przyczepę organizatora :-) zaraz przy recepcji. Jeszcze jest tam cisza i spokój ale dało się wyczuć iz niebawem atmosfera będzie tak gęsta że będzie można ją ciąć nożem. Szkoda że to była tylko wizyta przejazdem... ale w czwartek lub piątek wracam zestawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , ten miły Pan to Robert , właściciel kempingu , który ma pojęcie jak podejść do klienta . Wachlarz jego możliwości jest spory i zapewne da się to wyczuć podczas Waszego pobytu. Oczywiście wszystko działa w obie strony . On też lubi jak się z nim grzecznie rozmawia . :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a czy będzie ranking dystansowy - kto najmocniej przydarł opony (tudzież bonusiki), jakby co ?? 

 

Cos mi sie o uszy obiło, w miniony weekend, w rozmowie z m.in z Arkiem, że dystans 700km już został pobity ...

 

My mamy coś koło 30 km ;-) 

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a czy będzie ranking dystansowy - kto najmocniej przydarł opony (tudzież bonusiki), jakby co ?? 

 

Cos mi sie o uszy obiło, w miniony weekend, w rozmowie z m.in z Arkiem, że dystans 700km już został pobity ...

 

My mamy coś koło 30 km ;-) 

W wątku informacyjnym jest mowa o m.in. drobnej nagrodzie za najbardziej oddalonego zlotowicza od kempingu .

 

PS - Właśnie mam u siebie Ptactwo na kawie . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.