Skocz do zawartości

Przedsionki


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,

Używane przedsionki w tym małym rozm. są w Hollandi bardzo ciężko do dostania.

W mojej bazie danych marka Niewiadów nie występuje.

Dlatego nie mogę podać rozm.

W tej chwili mam rozm. 7.00-7.25 przedsionka marki Isabella.

Po cenę i zdjęcia zobacz:

http://przedsionek.spaces.live.com/

 

Pozdrawiam

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Używane przedsionki w tym małym rozm. są w Hollandi bardzo ciężko do dostania.

W mojej bazie danych marka Niewiadów nie występuje.

Pozdrawiam

Beata

 

Niewiadów to w Holandii Predom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wstepnie przelatałem centymetrem po mojej ence i wyszło mi że potrzebny jest obwód 720 cm wzwyż do max 780 cm ...

 

podaje tekie dane z raci tego iz przyczepa moja stoi na wzniesieniu i wole miec troche więcej niz ma braknac fartucha... :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kazdy przedsionek pasuje do kazdej przyczepy ? Pytam oczywiscie nie w kontekscie rozmiaru a sposobow mocowania. Mam Sterckeman 390CP i nie wiem czy musze szukac przedsionkow z tego modelu czy po prostu zmierzyc obwod i szukac rozmaru ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyc obwod i szukac rozmiaru.

Jest oczywiscie jeszcze pare rzeczy ktore trzeba brac pod uwage, jak np to kiedy nie chce sie dziurawic przyczepy na uchwyty, to sa specjalnie adaptery... ale przedsionek musi miec wteczas wszyta podwojna kedre ale ogolnie przedsionki sa uniwersalne, no chyba ze sa szyte specjalnie do takiego i takiego modelu, to moga nie pasowac wykrojowo do innych przyczep, ale tego jest i tak bardzo malo na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mareko,

Witam,

Oto parę rozm. przedsionków, rozm. mierzony od ziemi do ziemi po obwodzie.

* 390 rok prod 1993 rozm. 8.22

* 390 fjord 1994 rozm. 822

* 390 alize 1996 rozm. 8.47

* 390 datcha 1998 rozm. 835

* 390 sunstar 1998 rozm. 8.20

Większość nowszych przedsionków mają taką konstrukcję,że pasują na aerodynamiczny

kształt przyczepy. Niektórzy producenci (np. Brand)proponują specjalne do tych przyczep

skonstruowane przedsionki.

pozdrawiam

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Beato, my usilnie poszukujemy przedsionek z podwojna tasma kedrowa. 925 - caloroczny, najchetniej Isabella, (ma Pani jedna, ale niestety ciut przymala dla nas) ale moze byc i Herzog, Brand - tylko zeby byl w jakims przyzwoitym kolorze :ok: no i stanie b.dobrym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wedlug tego co znalazlem do niewiadowki 126N pasuje obwod 700-725. I za takim sie rozgladam. moje pytanie jest inne:

 

Czy dostawki typu kuchnia sa uniwersalne czy musze szukac odpowiedniej do danego modelu/rozmiaru przedsionka? I jak sa mocowane bo znalazlem z opisem ze jakas listwa a w innych wyglada ze na zamek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam. czy używał ktoś z Was, albo widział u kogoś zamiast przedsionka pawilon ogrodowy? Taki z dwoma ściankami kosztuje około 80 zeta. Czy za ewentualne rozstawienie pawilonu przy przyczepie musiałbym dodatkowo zapłacić? pawilon taki ma 3mx3m. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam :) - mam taki problem :) - nigdy nie mialem przedsionka do przyczepki - zawsze mialem pawilon ogrodowy 3x3 m i wreszcie udalo mi sie kupic na allegro upragniony przedsionek :) - material niewyblakniety mocny :) ale nie wiem czy ilosc rurek sie zgadza :) - czesc rurek jest polaczona lancuszkiem a czesc jest luzem - powiedzcie mi prosze z ilu elementow sklada sie stelaz ? - nie wiem jak go rozlozyc ? - moze podacie jakis opis - fotki ? - w jakiej kolejnosci sie rozklada ? - jak sie mocuje do przyczepki rurki - wiem wiem ze to glupie :) - ale naprawde nie wiem jak sie do tego zabrac - a musze go sprawdzic juz teraz - pliss help :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.