Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

janus
Witam :) - (...)- a musze go sprawdzic juz teraz - pliss help :):)

I to jest jedyny sposób ponieważ nikt Ci nie powie jak wygląda stelaż tego konkretnego modelu. Trzeba rozłożyć i pokombinować :) a to czasem potrafi potrwać :)

Na ogół elementy pionowe składają się z 2 części, poziome pomiędzy pionowymi też z 2, a poziome odchodzące od przyczepy (zaczepów) mogą być z części 3.

Powodzenia w eksperymentowaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yabulon

Nie chcę Cię martwić, ale ja pierwszy raz składałem przedsionek chyba ze 3 godziny, teraz robię to w około 15 min :) Początki bywają trudne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szymon79

ten temat przerabiałem w tym roku myslałem ze dam rade za 1 razem ale niestety nerwy pusciły spakowałem wszystko i pognałem po :):):)

zona załamana ale to ona dzielnie walczyła i na forum

http://www.fanklub-niewiadowek.com/

znalazła opis

zrobiła rysunek i nastapiło drugie podejscie

30 minut i na spokojnie ponumerowalismy po swojemu rurki

teraz 15 minut i gotowe niestety sztormy były nad morzem i przedsionek sie popruł...... :)

najgorszy pierwszy raz - w sumie to nie jest trudna sprawa

poszukaj na sasiednim forum opisu

dasz rade :) trzymamy kciuki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andrzejdisel

Witam ponownie :) - kombinuje jak kon pod gore :) - udalo sie jakos poskladac ten stelaz :) - tylko wychodzi mi jakos dziwnie tak jakby jednej podpory na srodku brakowalo od strony przyczepy - patrzac od przodu mam cos w rodzaju litery " U " odwroconej i od tego sa trzy poprzeczki gorne zakonczone oczkami w kierunku przyczepki - z pozostalych elementow moge zlozyc dwie podpory przy przyczepce z bokow - jakby mi brakowalo podpory na srodku od strony przyczepy ( ? ) - ile ma miec nog stelaz ? - cztery ? ( ja mam tyle ) - czy piec ? ( tak mi wychodzi z logiki ) - srodkowa gorna rurka przy przyczepie nie jest podparta a oczko ma jak na podpore ( ? ) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sowa_77

Wydaje mi się,że przy fabrycznym przedsionku od n126e od strony przyczepy nie powinno być podpór(rurek dotykających podłoża).

patrzac od przodu mam cos w rodzaju litery " U " odwroconej i od tego sa trzy poprzeczki gorne zakonczone oczkami w kierunku przyczepki

i tak powinno być.Te niby oczka wsówa się w materiał przedsionka dotykającego przyczepę.

Może masz rurek za dużo?

Najlepiej fotki zrób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andrzejdisel

Witam :) - dziekuje wszystkim za pomoc :) - juz doszedlem do wnioskow :) - te dwie rurki to maja zastosowanie gdy frontowa sciana jest rozsunieta ( sa suwaki ) :) wtedy robi sie taki daszek na tych dwuch rurkach ( podporach ) - czyli chyba mam komplet rurek w stelazu :) - wszystkim ktorzy pommogli stawiam narazie wirtualne :):):) - a na trasie gdy sie spotkamy realne :):):):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pani Beata

Witam,

Pisano do mnie często w sprawie przedsionków do Niewiadowa.

Straciłam wszystkie dane z komputera. Mam w tej chwili przedsionki

w rozm. 6.74-7.00 , 7.00-7.25 , 7.25.7.50. Zainteresowanych proszę o

kontakt.

Pozdrawiam

Beata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pjp

jak to jest z tymi pszedsionkami ja mam knausa 520ke i wiem rze koszt to ponad 2000 zł czy nie lepiej kupic namiot ogrodowy byłoby taniej co radzicie za rolete spiewaja 800zł czyli nie mało :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wirek

pjp, namiot ogrodowy nie przylegnie tak dokładnie jak przedsionek, a w razie deszczu przecieknie , przedsionki są gumowane , a w razie większego wiatru , będziesz ten namiot ogrodowy zbierał , bo całym polu . Przedsionek umocujesz śledziami i pasem sztormowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gosiek
jak to jest z tymi pszedsionkami ja mam knausa 520ke i wiem rze koszt to ponad 2000 zł czy nie lepiej kupic namiot ogrodowy byłoby taniej co radzicie za rolete spiewaja 800zł czyli nie mało :mod:

Jak nie chcesz wydawać na początek pieniędzy na p-rzedsionek lub markizę to możesz zrobić tak jak my - zadaszanie niamiotowe + kedra= lekka markiza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomii

Z namiotem ogrodowym jest jeszcze jeden minus - jeśli postawisz go przy wejściu do przyczepy to nie da radę otwierać drzwi bo nie mieszczą się one pod namiotem, a to właśnie w tym miejscu zadaszenie jest najbardziej potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trafko

Ja ze swoim znajomym tak sobie wykorzystujemy namiot ogrodowy ,do tego mam Anglika i przyczepy mamy dyszlami razem i drzwi do środka.

Nie wspomnę o cenie 50 zł ,gdyby był nawet na jeden sezon to i tak się opłaca ,a podczas deszczu to w przyczepie gadamy :mod::pub::ok:

Jak widać drzwi otwierają się normalnie.

post-73197-imported-159aec78-d046-4052-8c73-41010840d607_thumb.jpg

Nie było koszy na śmieci ,ale uchwyty manewrowe są dobre na reklamówki na śmieci.

post-73197-imported-604f691a-099e-4333-805d-5c31e715e973_thumb.jpg

Półtora roczny Karolek najbardziej zadowolony.

post-73197-imported-1f53bc63-388d-4fd9-b4d6-c5386b803289_thumb.jpg

post-73197-imported-665998e7-41cd-414d-9a3e-768602cdaafe_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adal75

Witam,

my mamy przedsionek całoroczny, ale jak wyjeżdzamy na krótki wypad to nie chce się go rozkładać.

Szukam czegoś małego w tym rodzaju http://www.allegro.pl/item609952407_przedsionek_do_przyczepy_kempingowej_tanio.html ale koleś odpisał, że tylko odbiór osobisty :hop1: .

Więc nie wiem, czy szukać dalej ( ale nic podobnego nie mogę znaleźć), czy prosić kogoś z Zielonej Góry, kto będzie na zlocie w Warce by przywiózł (ja wcześniej oczywiście wyślę pieniądze), albo skorzystać z Waszych cennych porad. Dodam, że pawilon ogrodowy też mamy, ale on jest za słaby i niestabilny.

Ten kawałek dodatkowego miejsca potrzebny jest nam do wyrzucenia zbędnych gratów z przyczepy by nie było ciasno.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam

Ala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
siwy45

Ja do przedsionka orginalnego dostawiam pawilon 3x3x2.5 m. kupiony w SELGROSIE podgumowany o mocniejszej konstrukcji niż hinszczyzna a przy dużych wiatrach aby go nie porwało, w ciągu 15 sek. obniżam go do wysokości około 1 metra gdyż jest budowy teleskopowej , jego rozłożenie lub złożenie trwa około 10 min. ( polega na rozciągnięciu na boki i do góry ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi