Skocz do zawartości

Jesień z Malwiną 23-25.09.2016 kemping Dolina Vrbno


Rekomendowane odpowiedzi

Co do Doline to ta miejscówka nie ma wiaty, owszem jest tam większa sala przy recepcji, pozostaje kwestia czy nas wpuszczą do tej sali na imprezowanie.

 

 Wysłałem drugiego maila z zapytaniem co i jak w kwestii imprezy, pryszniców i ceny ale dostałem na razie tylko potwierdzenie, że przeczytano  :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Żyję :D przepraszam za nieobecność ale na urlopie trochę problemu z lacznoscia :D

 

Jak wiadomo jestem osobą ugodową wiec z wyborem miejsca nie będzie problemu ale...

Udało mi się spojrzeć na stronę campingu w Pietrowicach ale widzę, że ogarniamy temat jesiennego spotkania po stronie czeskiej wiec tez fajnie :) zawsze coś nowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarniamy temat jesiennego spotkania po stronie czeskiej wiec tez fajnie :) zawsze coś nowego :D

 

Trzeba by sprecyzować termin i podać pani Knapikovej, czy jakoś tak :]  a tu masz Ci los - remis.  :pad:

Mam jednak pewne informacje, że ludziska zwlekają z zapisaniem się, bo nie ma sprecyzowanego terminu. Proponuje więc skłonić się do terminu wcześniejszego W sumie to im wcześniej, tym dłuższy dzień i teoretycznie cieplej  :hmm:

 

Malvina - co Ty na to, jako współwinna zamieszania  :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, może jednak trochę niedemokratycznie ale zadecydujemy, że pozostajemy przy wcześniejszym terminie. 

 

Poza tym, z tego co wyczytałem na stronie, to kemping czynny jest tylko do końca września  :hmm:

 

Przepraszamy tych który zapisali się na późniejszy :blagac:  - mam nadzieję,, że uda im się coś wymyślić i jednak przyjechać.   :ok:

 

Zaraz poproszę któregoś z Modów o edycje tytułu i podanie dat spotkania 

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Szkoda. Ale spróbuję zrobić wszystko żeby ogarnąć wcześniejszy termin.

Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia.

 

Dasz radę  :ok:  Jutro Cie widzę na liście  :nono:  :]  :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas zmiana...

 

Wpadniemy w piątek wieczorem na kawę i piwko...  lecimy w środku nocy dalej na urlop tak aby w sobotnie popołudnie być na Makarskiej.

 

- udało się wyrwać 2 tygodnie i robimy podejście drugie do urlopu - od 26.09 mamy zaklepana miejscówkę w Czarnogórze a później do Albanii i Włoch - może tym razem się uda  :]  :]  :] i wrócimy około 12.10 a nie szybciej ....

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas zmiana...

 

Wpadniemy w piątek wieczorem na kawę i piwko... 

 

To nie jest "dobra zmiana"  :nono:  :-]

 

 

Ale urlop Wam sie należy. Bez dwóch zdań  :nono:  I czekam na bieżącą relację na FB

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, może jednak trochę niedemokratycznie ale zadecydujemy, że pozostajemy przy wcześniejszym terminie. 

 

 

No to nieco uspokoiliście nasze wyrzuty sumienia :]

Pierwszy termin dla nas niestety był całkowicie nie do ogarnięcia :oslabiony:

 

Tak więc do następnego razu :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę  :ok:  Jutro Cie widzę na liście  :nono:  :]  :-]

 

A ja jestem po wstępnych ustaleniach i wygląda na to, że uda się przyjechać w wyznaczonym terminie.

Reasumując proszę o zapisania mnie i mojej załogi do listy.  :yay:

 

No widzisz   :]  z powrotem witamy na pokładzie  :thank:  :thank:  :thank:  :ok:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dolinie byliśmy, wiaty nie ma. Jest kuchnia ogólnodostępna, ale nie wiem, jak z miejscem i czy można tam imprezować.

Z pryszniców nie korzystaliśmy - bylismy tam przetestować mieszkanie w budce przed wakacjami.

Obok kempingu fajna knajpa z dobrym, niedrogim jedzeniem i piwem.
 

Można się wybrać na fajne góry nie za duże - akurat jeszcze powinny być jagody. Fajne trasy rowerowe po górach. 
Żarowy Wierch, Rowerowa wycieczka, i całkiem niedaleko jest super wejście pod Pradziada - z Karlovej Sudanki do schroniska Barborka - Vodopady Bilej Opavy  - piękne po prostu.

 

Śledzimy wątek, ale jak na razie terminy kolidują z wcześniejszymi zobowiązaniami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.