Skocz do zawartości

Jesień z Malwiną 23-25.09.2016 kemping Dolina Vrbno


Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie Ludziska

 

W porozumieniu z zainteresowaną, otwieram temat jesiennego spotkania, pod patronatem szanownej Malwiny  :bravo:

 

Termin spotkania 23-25.09.2016

 

Miejsce spotkania: Kemping "Dolina" , Vrbno pod Pradziadem,  CZ 

 

 http://www.autokemp-vrbno.cz/?utm_source=dokempu.cz&utm_medium=prezentace&utm_campaign=dokempu

 

Lista chętnych

 

23-25.09.2016:

 

1. Kajetan 2+1 (10 lat)

2. Wersowa 2+2

3. BartoszK 2+1 - tylko kawka w piątek  :]

4. Malwina 2+2 (2 i 7lat) 

5. Wally 1978 2+1

6. Pastuch75 2+1+ pies

7. Zbyszek 65-2 osoby

8. Kulki 1+2 + pies

9. Kuki 2+2

10. adamo64 - 2 os

11. AngryAnia 2+2

12. Kielek 2+1

13. Grzegorz Janac

 

Lista na naklejki:

 

Wally - 1 szt

Kajetan  - 1 szt

pastuch 75 - 1 szt

wersowa - 1 szt

adamo64 1 szt

kulki 1 szt

Angry Ania 1 szt

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kajtek my tylko w środku miesiąca. Na początku każdego miesiąca nie mogę wziąć wolnego.

Także dopisz nas do listy 2+2 na 23-25.09

 

Nam też bardziej odpowiada ten termin  :yay: Ale od biedy późniejszy też ogarniemy. Więc szansa na spotkanie znów wzrasta  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w poniedzialek na kempie w bobrovniku. :-) miejsce to zostało niestety zapomniane jakieś 20 lat temu, ale dodaje mu to tez uroku. OooOoczywiście jak to w Czechach przemiła obsługa, czysciutko, zarowno na parcelach jak i w wc. Trawa skoszona, klomby miedzy stanowiskami również ogarniete, na obiekcie unosi się zapach czeskiej kuchni bo jest bar, czynny do 22 gotują chyba do 21, bar ooczywiście tylko dla gości kempu, dla wędkarzy raj, do obiektu przynależy jeziorko (zlow i wypusc, ale nikt tego nie sprawdza wwięc i na patelnię można coś zawinąć :-)) Caly kemping jest ukryty w lesie a wzdłuż niego przeplywa przyjemnie szumiacy potoczek, okolica obfituje w atrakcje turystyczne, i to w zasiegu max 10 km. Ale nie będę się o nich rozpisywał (gdybyście wybrali tą lokalizacje to opiszę)

To taka mała recenzja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w poniedzialek na kempie w bobrovniku. :-) miejsce to zostało niestety zapomniane jakieś 20 lat temu, ale dodaje mu to tez uroku. OooOoczywiście jak to w Czechach przemiła obsługa, czysciutko, zarowno na parcelach jak i w wc. Trawa skoszona, klomby miedzy stanowiskami również ogarniete, na obiekcie unosi się zapach czeskiej kuchni bo jest bar, czynny do 22 gotują chyba do 21, bar ooczywiście tylko dla gości kempu, dla wędkarzy raj, do obiektu przynależy jeziorko (zlow i wypusc, ale nikt tego nie sprawdza wwięc i na patelnię można coś zawinąć :-)) Caly kemping jest ukryty w lesie a wzdłuż niego przeplywa przyjemnie szumiacy potoczek, okolica obfituje w atrakcje turystyczne, i to w zasiegu max 10 km. Ale nie będę się o nich rozpisywał (gdybyście wybrali tą lokalizacje to opiszę)

To taka mała recenzja :-)

 

A po Polskiej stronie nie ma fajnych kempingów?

 

A czy po takim opisie nie przychodzi Ci ochota odwiedzić ojczyznę Szwejka ? Do tego dodaj przyjazne ceny pysznego piwa :piwko: 

 

Oczywiście po polskiej stronie pewnie też są kempingi ale jakoś próbowaliśmy ogarnąć je na wiosnę i tylko ta Pokrzywna nam wyszła jakaś sensowna. 

 

Ale oczywiście jeśli większość będzie chciała w PL - będzie w PL. Ja głosuję za CZ  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie Ludziska

 

W porozumieniu z zainteresowaną, otwieram temat jesiennego spotkania, pod patronatem szanownej Malwiny  :bravo:

 

Termin spotkania jest do uzgodnienia, proponowane daty to:

 

23-25.09.2016 lub 30.09-02.10.2016

 

Rozstrzygniemy to drogą demokratyczną, zwycięży ten termin, na który będzie więcej chętnych. Zdaje się, że podobnie było wiosną  :hmm:

 

Co do miejsca spotkania, to trwają jeszcze konsultacje ale chcemy, żeby było to miejsce mniej więcej w połowie drogi między Górnym a Dolnym Śląskiem, tak, żeby była integracja międzyregionalna  :pub:  :piwo:  :biwak:  i żeby było sprawiedliwie. Wszelkie sugestie są mile widziane. Wymagana wiata, najlepiej zamykana, bo noce raczej chłodne już będą  :pad:

 

To chyba wstępnie na tyle.

 

Proszę o dopisywanie się w wybranych terminach. Jeśli komuś pasują oba, wpisuje się w obu. Ja będę uzupełniał listę w pierwszym poście - mogę go edytować . Miejsce ustalimy wspólnie.

 

Zatem:

 

23-25.09.2016:

 

1. Kajetan 2+1

2. Wersowa 2+2

3. BartoszK 2+1

 

30.09-02.10.2016

 

1. Kajetan 2+1

2. BartoszK 2+1

Witam ja sie zapisuje na 30.09.-02.10.2016 prosze mnie wpisac na liste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowała tez za pierwszym terminem 2+2 (2 i 7lat)

 

Malwina. Zarządzaj coś ! Jesteś honorową patronką !! Robimy w CZ ???  :hmm:  :look:  :yay:  Ja jestem za.  :ok:

Kempingi nie są daleko od granicy.  Tek w Jesenikach (bobrownik) może trochę dalej i w górach (kręte drogi, w piątek dojazd kiepski, może byc wcześnie ciemno).... Ale pozostałe - bezproblemowo. 

Wstępnie 2+1  wally1978 i termin 23-25.09.2016 chętnie po stronie CZ dobre :piwko:

 

Czyli może w końcu się spotkamy i mi wygarniesz za tą wodę w ścianie  :boks:  :-]  :hehe:  :P  Trzymam kciuki za spotkanie  :P

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.