Skocz do zawartości

Konkurs obrazkowy na najlepiej opracowany cennik


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

Vitaycie. 

Tak sobie pomyślałem, że można coś zrobić bez większego wysiłku w połączeniu z zabawą. 

Jak ktoś posiada zdjęcia pstryknięte wszelkim cennikom na Polskich kempingach to prosiłbym je tu zamieszczać.

Dotyczy wszystkich cenników: absurdalnych, przemyślanych, kompromitujących, cwanych itd. 

Jak się uda to ogłosimy konkurs z ankietą na najlepiej (czyt: najprzyjaźniej) zorganizowany w oczach klienta cennik na terenie Polski.

Ale...

Aby zdjęcia były wiarygodne do cennika musi być podany kemping na którym on obowiązuje bo inaczej zaleje nas radosna fikcyjna twórczość.

Zapraszam szczególnie właścicieli/zarządców kempingów by wzięli udział w zabawie a zarazem promocji.

Jeśli temat się rozwinie i zawierać będzie zdrową dyskusję i komentarze, damy sygnał na szerszą skalę zwycięskim cennikom a wiadomo co za tym idzie - obopólna korzyść.

Jeśli się nie powiedzie lub temat już istnieje, to liczę na przyjazną moderację.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to daj przykład i wrzuć coś na dobry początek, aby zachęcić innych.


OK, zacznę ja, tym co mam na podorędziu.

Pole "Pod Sosnami" Okartowo Tartak.

 

post-14872-0-81450400-1471959137_thumb.jpg

 

O coś takiego chodzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można zrzuty ekranu. Jak zobaczyłem, musiałem to zrobć:

 

6evWzwj.png

 

http://pirat.com.pl/page/25/camping

Oczywiście że zrzuty też, ważne aby były wiarygodne.

Nie zdradzałem wcześniej, na CT.pl ostatnio dyskusja o idiotycznym wymyśle w cenniku:

Rozwinięcie markizy -....zł - (w parceli!!!)

Nie o cenę chodzi lecz o pozycję w cenniku, no jak można się tak kompromitować?

Kpina nad kpinami, z nas, chlebodawców. Sugerowałem by tą pazerność wtopić gdzieś w cenę a im mniej pozycji w cenniku tym trudniej konkurencji podskoczyć. Matko, idioci tego nie kumają, wolą zagmatwać.

Pomyślałem że powolutku zbierzemy do kupy wszystkie te kpiny by potem jakoś je nagłośnić bo kreatywność właścicieli kempingów przeszła do apogeum i nie ważne im, co kto o nich myśli.

Natomiast fajne, pomyślane i klarowne cenniki posłużą za wzór. 

Dużo u nas Niemców, siano zostawiają spore ale jaką mają polewkę z kretyna-polaka to z opowieści cały Oktoberfest aż się trzęsie.

Szkoda mi naszej godności w tej materii, bo infrastrukturę kempingową mamy nieporównywalnie mniejszą/gorszą, natomiast wymysły w cennikach są nie do pobicia przez świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrym przykładem dość specyficznego cennika, jest ten z kempingu Gallus w Krynicy Morskiej.

 

post-4917-0-55834800-1472724641_thumb.jpg

 

Konia z rzędem temu, kto wie co to są sławetne pazurki i inne dostawki - nawet obsługa tego nie wie i nie rozróżnia.

I czy daszek lub roleta to cena przedsionka czy owych pazurków, dostawek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAWO!!!

Krisio, zamieściłeś pierwszy w Polsce cennik z podziałem na wielkość zwierząt/psów.

Ta niesprawiedliwość wobec mojego 2,5kG (z bateriami ;) ) na tym kempingu została zażegnana.

Czyli można, da się i szacun wzbudzony.

Jak nie zapomnę to wrócę do tego cennika, tymczasem sorry, nie mogłem się powstrzymać by go nie wyróżnić.

.

Cenniki/rebusy nawet dla obsługi... toś mnie Miodzio rozbawił :)

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

BRAWO!!!

Krisio, zamieściłeś pierwszy w Polsce cennik z podziałem na wielkość zwierząt/psów.

Ta niesprawiedliwość wobec mojego 2,5kG (z bateriami ;) ) na tym kempingu została zażegnana.

Czyli można, da się i szacun wzbudzony.

Jak nie zapomnę to wrócę do tego cennika, tymczasem sorry, nie mogłem się powstrzymać by go nie wyróżnić.

.

Cenniki/rebusy nawet dla obsługi... toś mnie Miodzio rozbawił :)

 

Nie dam sobie obciąć ręki, ale coś mi się kojarzy że nawet była informacja ile jaki pies waży :) . No chyba że mi się coś przyśniło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrym przykładem dość specyficznego cennika, jest ten z kempingu Gallus w Krynicy Morskiej.

 

attachicon.gifgallus.jpg

 

Konia z rzędem temu, kto wie co to są sławetne pazurki i inne dostawki - nawet obsługa tego nie wie i nie rozróżnia.

I czy daszek lub roleta to cena przedsionka czy owych pazurków, dostawek..

 

I oni na serio liczą te grosiki w końcówkach cen? Skąd oni to biorą? mają jakieś programy które im z dokładnością do dziesiętnych części złotego wyuczają amortyzację zuzycia trawy pod namiotem/kamperam? ;) nagroda Janusza biznesu się należy hehehe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.