Skocz do zawartości

poszukuję informacji dotyczących wypoczynku na Słowacji


arkadii

Rekomendowane odpowiedzi

mam do was kolegów wielką prośbę a mianowicie nigdy jeszcze nie wyjezdzałem na wojaze dalej niz nasza piękna kraina a ze jestem dopiero początkującym chciałbym się dowiedzieć gdzie najtaniej i najlepiej spedzić czas na słowacji tak zeby było tanio była woda np . w jeziorze i góry w poblizu moze mi ktoś pomóc zaplanować wyjazd bardzo bym prosił mieszkaniec czeladźi śląskie

podaje meila arkadii@tlen .pl najlepiej to bym chciał się wybrać na ten kemping moze ktoś z kochanych rodaków tam był i moze mi napisać jak najlepiej tam do jechać http://campborova.spanie.pl/ z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam nauczę się

Mnie nie musisz przepraszać, bo od tego jestem żeby pilnować porządku w tym miejscu.

 

Kluczem do dostania odpowiedzi na forum jest odpowiednie zatytułowanie swojego postu oraz umieszczenie go we właściwym kąciku.

 

Podawanie maila w treści tematu jest zbędne, a można powiedzieć że nawet nie koleżeńskie. Odpowiedzi powinny padać na forum tak aby inni w przyszłości mogli korzystać z wiedzy która przekażą Ci inni koledzy :niewiem:, a jeśli ktoś będzie chciał napisać do Ciebie maila żeby podać Ci np. dane które nie powinny znaleźć się na forum to znajdzie adres do Ciebie w Twoim profilu :-].

 

No kolejna rzecz. Napisanie w dwóch miejscach postu o tej samej treści może być odebrane ze spam i zniechęcić innych do odpowiedzi.

 

Używaj kropek i przecinków bo praktycznie nie idzie zrozumieć tego co napisałeś!!!

 

Przepraszam, że Cię tak pouczam ale to po to aby i Tobie i nam wszystkim było łatwiej korzystać z forum :].

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arkadii musisz się chyba w końcu określić :niewiem:

Piszesz,że to nick od arkadiusza, a w profilu przedstawiasz się jako kobieta.

W zasadzie to jest mi wszystko jedno kim jesteś,ale ....

A wracając do tematu pierwszego postu,to też interesowałyby mnie informacje na temat Słowacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra spokojnie już :-]. Coś się koledze pomyliło i źle profil wypełnił. Jest nowy, uczy się i ma prawo do pomyłki.

arkadii popraw profil a ja posprzątam ten bałagan w tym wątku :niewiem:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drugie tekst który napisałem jest dość zroumiały

Dla osoby która go napisała na 100% jest zrozumiały. Dla mnie jako osoby czytającej jest mało zrozumiały :niewiem: i przypomnę że uwagę zwracam nie przez złośliwość a z chęci pomocy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wracając do konkretów, czyli tematu który Cię interesuje. Proponuję camping w Podlesoku , koło wsi Hrebienok. Są to okolice Słowackiego Raju. piękne i bardzo ciekawe tereny do obejrzenia. Góry- ale niezbyt wysokie , podesty, kładki, górskie potoczki. Nie pamiętam strony campingu, ale znajdziesz, zresztą jest dość uboga. Masz ok. 40 km w Tatry Słowackie, również bardzo ciekawe. Baseny termalne- Vrbow- siermiężnie, Poprad- ciekawie, ewentualnei Tatraland( oblężona patelnia, ale ciekawa)- wszędzie strony do obejrzenia- polecam google.My spędziliśmy akurat w Podlesoku weekend majowy. Jak możesz stań trochę dalej od części rozrywkowej i namiotów, będzie spokojniej. Łazienki siermiężne, ale z ciepłą wodą - trochę rzeba polować. Porządna łazienka w recepcji. Przyłącza energii są , wodę trzeba donieść do przyczepy, ewentualnie długi wąż i podłączyć sie do kranu przy zewętrznej '' łazience". Policja jeżdzi po campingu i pilnuje porządku. Nad jezioro, to chyba Domasza- ale ja wolę góry i w ramach relaksu baseny termalne.

Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku

Szaraja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.