Skocz do zawartości

Włochy, Lazurowe wybrzeże, Barcelona 12.09 - 11.10.2016


Rekomendowane odpowiedzi

Wąż do wody zamówiony. Mam pytanie do karty ACSI. Ile na nią czekaliście. Bo naprawdę fajne zniżki ma, ale niestety ja wyjeżdżam 12 września i nie wiem czy zdąży przyjść. Ewentualnie zamówię na adres kempingu.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Właśnie otrzymałem carte ACSI. Udało się załatwić ją w 2 dni. Na szczęście jestem teraz w anglii i lokalny dystrybutor wysłał mi ją bezpośrednio wraz z katalogami po angielsku. Już na pierwszym kempingu się zwróci z nawiązką. 5 dni Bella Italia i około 50 euro w kieszeni. Powoli zaczynam odliczać dni do wyjazdu.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już drugi dzień w drodze. ^_^

Dołączona grafika

Mały postój w Niemczech na miejscu dla autobusów. Hehehehe zostałem pogoniony przez policję w ciągu 3 min.

 

Właśnie przekroczyłem granice austriacką i do Bella Italii tylko 350km.

Zaskoczyło mnie spalanie bo w okolicach 9 Ltr na 100.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokości - Uważajcie na Brenero - foto pułapki na 70km/h... a zdjęcia z nich nie są tanie - gdyby się korkowało na bramkach - to uciekać na prawo tam gdzie jest płatność "via tollem" - można zapłacić karta zbliżeniową i jedziesz dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem bez problemu. Problemy, na szczęście nie za duże, były już na kempingu. Dostałem swoje miejsce i lipa jak zajechałem to miejsce zajęte, więc na piechotkę razem z miłymi Niemcami do recepcji. Okazało się że pomyłkowo zajęli mój placyk. Ja za to dostałem inny adres mojej pozycji i oczywiście nie obyło się bez cofania. Razem w kilka osób :D się udało. A oto moja miejscówka. Na razie stoję jak stoję bo się mover ładuje. Dołączona grafika i czekam na moje dziewczyny, jutro odbieram je z Treviso.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ustawiłem przyczepke. post-20871-0-42339600-1473937996_thumb.jpg

I odebrałem moje dziewczyny z Treviso.post-20871-0-73374400-1473937532_thumb.jpg

Camping robi wrażenie, jest nad samym jeziorem, ogromna przestrzeń, w miarę czysto, baseny, sklepy, restauracje. Co nas cieszy ze dużo rodzin z małymi dziećmi więc córeczka ma się z kim bawić. Dzisiaj troszkę deszczowo i temperatura troszkę lepsza bo już tylko 26 stopni.post-20871-0-01540400-1473937660_thumb.jpgpost-20871-0-34076600-1473938089_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety już drugi dzień pada deszcz. Małe podtopienie już było, na szczęście nic się nie stało. Przedsionek już lepiej zabezpieczony. A błoto troszkę uprzątnięte, mamy miejscówke nad samym jeziorem więc wszystko do nas spłynęło.

Edytowane przez sylviaolamichal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garde już opuściliśmy. Piękne widoki post-20871-0-92049900-1474312858_thumb.jpg Hehehehe dzień wcześniej niż planowaliśmy (mała pomyłka) i dalej do Genui.

Niestety trafiliśmy na średni kemping (według Sylwii bardzo kiepski) Caravan park la vesima. Po byliśmy jeden dzień i ruszyliśmy dalej.

Tak oto staliśmy niedaleko Genui na lody i mała kąpiel.post-20871-0-51222100-1474313287_thumb.jpg

Parę godzinek na plaży i dalej w droge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny postój w Cerve. Taki trochę nie planowany ale miejsce piękne i kamping dobry.post-20871-0-21501800-1474707160_thumb.jpg

Tam spędziliśmy 2 dni i urodzinki mojej żony. Spotkaliśmy polską rodzinkę Kamperem z Krakowa. post-20871-0-02847000-1474707432_thumb.jpg

Następne 2 dni to już Antibes. I tu na kempingu nie pobylismy za długo. Bo zwiedzanie i zwiedzanie. Najpierw Monte Carlo a potem Nicea. Drugi dzień to już Marineland i podglądanie zwierzątek. post-20871-0-67668200-1474707674_thumb.jpgpost-20871-0-62316200-1474707813_thumb.jpg

Teraz odpoczywamy w super kempingu Domaine De La Bergerie niedaleko Saint Tropez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podróż była wspaniała i żal było wracać do domu. W poniedziałek 10 października zajechałem z powrotem do Goleniowa. Wkrótce zdam relacje. Co do pytania nomadki to w każdym momencie podróży czuliśmy się bardzo bezpiecznie. Na ulicach Francji widać troszkę uzbrojonych policjantów ale bez przesady. Pozdrawiamy.Dołączona grafika

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie,

 

Ostatnio skończyłem relacjonować na etapie kempingu we francji "domaine de la bergeire". Kemping mega wielki. Piękne baseny i cała infrastruktura. Pełno atrakcji dla dzieci. Cena może nie najmniejsza ale z kartą ACSI wszystko jest w dobrych cenach. Super baza wypadowa nad morze do Frejus i Plage de Saint-Aygulf

post-20871-0-25443700-1481958646_thumb.jpg

post-20871-0-98047300-1481958696_thumb.jpg

Także dobry dojazd do  Saint Tropez, choć nie polecam podróży do miasteczka samochodem straszne korki. My dojechaliśmy do Sainte-maxime i do samego Saint tropez dostaliśmy się promikiem. ( nie pamietam ceny ale około 15 euro w obie strony)

post-20871-0-21307000-1481958888_thumb.jpg

Piękne miasteczko. Ale żeby dostrzec jego urok trzeba się w nie zagłębić, ponieważ to co ukryte ciekawi! My mieliśmy to szczęście że w momencie kiedy tam byliśmy kończył się etap regat i dosłownie setki jachtów (tych ogromnych i malutkich) wracały do portu. Coś pięknego i nie do opisania.

post-20871-0-64516900-1481960892_thumb.jpg

post-20871-0-06128500-1481960982_thumb.jpg

W De la bergeire odpoczęliśmy i nabraliśmy sił na dalszą podróż do Marsylii. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.