Skocz do zawartości

Poszukuję Adria Adiva 533 PH


SEBASTITO

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać jestem tu nowy ale czytam to forum od wielu tygodni i wreszcie przyszedł czas na działanie:) Może ktoś z Was widział albo miał do czynienia z takim sprzętem.Bardzo podoba mi się układ tej przyczepy.Proszę o Wasze opinie jako użytkowników.

 

http://www.caravans.nl/tweedehands-tourcaravan/adria/caravancentrum-de-neerkant-neerkant/644158-adria-adiva-553-ph-zeer-complete-caravan.html

 

lub

 

http://www.caravans.nl/tweedehands-tourcaravan/adria/grotens-en-de-bie-caravans-druten/643940-adria-adiva-553-ph-met-mover.html

 

Może jest tu ktoś kto jest w stanie przywieźć taki sprzęt do Polski:)albo wie gdzie taki stoi do sprzedaży:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać jestem tu nowy ale czytam to forum od wielu tygodni i wreszcie przyszedł czas na działanie:) Może ktoś z Was widział albo miał do czynienia z takim sprzętem.Bardzo podoba mi się układ tej przyczepy.Proszę o Wasze opinie jako użytkowników.

 

http://www.caravans.nl/tweedehands-tourcaravan/adria/caravancentrum-de-neerkant-neerkant/644158-adria-adiva-553-ph-zeer-complete-caravan.html

 

lub

 

http://www.caravans.nl/tweedehands-tourcaravan/adria/grotens-en-de-bie-caravans-druten/643940-adria-adiva-553-ph-met-mover.html

 

Może jest tu ktoś kto jest w stanie przywieźć taki sprzęt do Polski:)albo wie gdzie taki stoi do sprzedaży:)

 

Pozdro

ten pierwszy już sprzedany

ale po taki sprzęt warto się wybrać samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
7 godzin temu, SEBASTITO napisał:

Minęło trochę czasu a ja delej szukam co sądzicie o tym egzemplarzu i o Alexcamp 

http://www.alexcamp.pl/przyczepa-kempingowa/adria-adiva-553-ph2008r/

Ładnie wygląda, mnie zastanawia tylko 2 rzeczy, jeśli ja miałbym kupować.

1. Dla ilu osób jest tak od strony praktycznej ta przyczepa? Jak tak patrze to ten układ jest fajny dla 2 osób ale przy tej wielkości przyczepy to znowu strasznie dużo miejsca zmarnowane.
2. To co najcięższe (kuchnia) jest na tyle łącznie z wejściem, nie ma tam problemów z konstrukcją jak i z odpowiednim wyważaniem takiej przyczepy? 

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Voku napisał:

Ładnie wygląda, mnie zastanawia tylko 2 rzeczy, jeśli ja miałbym kupować.

1. Dla ilu osób jest tak od strony praktycznej ta przyczepa? Jak tak patrze to ten układ jest fajny dla 2 osób ale przy tej wielkości przyczepy to znowu strasznie dużo miejsca zmarnowane.

W teorii dla 4. Ta środkowa podkowa rozkłada się do normalnego łóżka:

90.jpg.41ba0fd5bced74d0822f33fae30c4425.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem czy nie wolał bym standardowej podkowy na przodzie albo, tyle w zamian za np osobny prysznic, i tak trzeba rozkładać a standardowa jest o wiele większa. Układ taki sobie dla 4 osbób. Ale każdy wybiera co mu najlepiej odpowiada :P

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Voku napisał:

No to nie wiem czy nie wolał bym standardowej podkowy na przodzie albo, tyle w zamian za np osobny prysznic, i tak trzeba rozkładać a standardowa jest o wiele większa. Układ taki sobie dla 4 osbób. Ale każdy wybiera co mu najlepiej odpowiada :P

Tu masz dużo miejsca. Wg mnie układ bardzo wygodny, ale zgadzam się, że dla dwóch osób i ewentualnie psa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem widziałem wygląda świeżo i miło ale to jest moje pierwsze oglądanie przyczepy i czuję się że oglądam coś na czym kompletnie się nie znam .Pewnie każdy z Was to przerabiał ten pierwszy raz:) a to że przyczepa jest dość droga to mnie to trochę stresuje.W Klaja.pl była identyczna ale się sprzedała :(

http://www.klaja.pl/oferta/przyczepy-kempingowe/uzywane-przyczepy-kempingowe/przyczepa-kempingowa-adria-adiva-553-ph

Może kupił ktoś z tego forum kto wie co w trawie piszczy?Przyczepa była lepiej doposażona i nie miała pękniętego okna w drzwiach (koszt nowych drzwi bo samej szyby nie można kupić 500 Euro )oraz od tej samej strony pęknięte okno( koszt nowego podobno 200 Euro)info od Alexcampa .Sprzedający mówi że ma tak małą marżę że nie wymienia bo nic nie zarobi.Nie ma movera co przy tych gabarytach i wadze przyczepy jest bezwzględnie "moim zdaniem"potrzebne i markiza jest taka na moje nie wprawne oko raczej "low budget".

Tak czy inaczej proszę o pomoc kogoś kto ma pojęcie bo ja ......nie mam i czuję się jakbym kupował kombajn Bizon :) widziałem z daleka na polu :) i nic więcej o nim nie wiem :)

Ps.Ktoś z poprzednich właścicieli chyba lubił koty bo rozsypane takie coś było hmmm ...

IMG_1929.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w allexcampie raz oglądać knausa i powiem szczerze, że nie mam zaufania do tego sprzedającego - uszkodzenia zamaskował kratkami wentylacyjnymi i klapa serwisową :). Poza tym ktoś tu na forum też wrzucił chyba zdjęcie adrii z trzema kratkami obok siebie :). 

Zobacz w Bieruniu w center campie stoi np. https://center-camp.pl/pl/p/PRZYCZEPA-KEMPINGOWA-WILK-S4-490/4532 - tam masz przynajmniej rok gwarancji na szczelność... My dzisiaj odbieramy od nich naszą nową cepkę :yay: - i to już kolejna kupiona właśnie u nich :)

Edit: my też nie mamy za dużego doświadczenia w oglądaniu przyczep, pomimo, że obecna to nasza czwarta :) ale sporo czytam forum i wiem, że zakup porządnej przyczepy to nie jest taka łatwa sprawa, a przy tak dużych pieniądzach to już szkoda "wtopić".... 

Edytowane przez aga7403 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga dziękuję za sugestie.Patrze sobie w internecie to jednak ta od Alexcampa jest jak na swój stan i wyposażenie zbyt droga np co do Klaji. Jeśli chodzi o sprzedawcę to sam nie wiem .Zazdroszczę  Wam że macie to juz za soba i kupujecie całkowicie nową przyczepę.Liczę na foto relacje i pewnie nie tylko ja:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy sprzedawca ma coś za uszami,  jak i każdy może mieć perełkę. Trzeba każdą dokładnie sprawdzić, nie ważne kto by to sprzedawał. Co do Adrii to już od ciebie zależy czy ci przeszkadzają te pęknięcia czy nie, zawsze można się potargować i urwać trochę z ceny.
Co do wyposażenie to zazwyczaj nie ma się tego co by się chciało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.