Skocz do zawartości

Przyczepa do Trabiego :)


wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! poszukuję przyczepy do trabanta , Qek Junior lub przyczepy namiotowej Camptourist .

mam pytanko :hop1: czy ktoś z towarzystwa spotkał sie z tym sprzętem ? Lub jaką inna markę polecacie . pozdr...

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i propozycje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda Ci maszyny do takiej męczarni? Napewno będzie to zjawiskowe, ale kurka szkoda trabika :hop1:

 

Chociaż namiotówka byłaby dość ciekawa :hop1:

http://allegro.pl/item363688904_przyczepa_namiotowa_combicamp1989r_super_okazja_.html

 

 

Ooo, i pamiętaj, że trabant może do 400kg DMC holować. Namiotówka którą podesłałem ma DMC 600kg, MW 300kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Qek Aero, te drzwi są oryginalne

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4152498

Qeka Junior znam, przyczepka bardzo lekka, skonstruowana specjalnie dla Trabiego, tyle że nie podoba mi sie w niej plastikowe wnetrze, jednak zestawik Trabi + junior, albo Aero wyglądałby zaj... kultowo. Qeków dużo jest na Mobile.de .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda Ci maszyny do takiej męczarni? Napewno będzie to zjawiskowe, ale kurka szkoda trabika :hop1:

 

Chociaż namiotówka byłaby dość ciekawa :hop1:

http://allegro.pl/item363688904_przyczepa_namiotowa_combicamp1989r_super_okazja_.html

 

 

Ooo, i pamiętaj, że trabant może do 400kg DMC holować. Namiotówka którą podesłałem ma DMC 600kg, MW 300kg.

 

To ta namiotówka waży :piwko: prawie tyle co IFA cała zabudowana? Ciężka bestia.Może dla tego,że IFA jest prawie cała z ocynku.Waga po remoncie niecałe 4 stówki,chociaż w dowodzie pozostało trochę więcej."Trampuś" wbrew pozorom to silna maszyna. :hop1:

Polecam Niewiadówkę będzie dobrze się komponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Niewiadówkę będzie dobrze się komponować.

 

Tygrys, niewiadka nie może być bo ma ponad 400DMC :hop1: Chociaż faktycznie trabik powinien z nią radzić - swoim pierwszym raz ponad 500kg ciągnęłem to jechał całkiem nieźle :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli fiacik 126p dawał radę z Niewiadówką to Trabi tym bardziej by dał radę .

I tu pytanko jaka wrazie zakupu Niewiadówki model mam kupic . N126? ten pierwszy ?

A czy znacie jakieś konkretne dość popularne przyczepy kempingowe np Wilk , Hobby nadające sie do Trabanta . Aha i nie za wysokie kwoty :hop1: .pozddr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie jeszcze raz: Do trabika nie można podczepić w świetle prawa więcej niż 400kg DMC :hop1:

 

Niewiadka odpada :hop1: A zachodnie jeszcze cięższe :piwko:

 

http://moto.allegro.pl/item364499910_przyczepa_kempingowa_kamping_tanio.html

 

A to rodzynek do trabiego :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie jeszcze raz: Do trabika nie można podczepić w świetle prawa więcej niż 400kg DMC :hop1:

 

Niewiadka odpada :piwko: A zachodnie jeszcze cięższe :piwko:

 

http://moto.allegro.pl/item364499910_przyczepa_kempingowa_kamping_tanio.html

 

A to rodzynek do trabiego :hop1:

 

O, to jest wlaśnie Qek Junior :piwko:, ale stan opłakany :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym qekiem z allegro sie interesowałem ,ale kontakt z gościem zerowy ,pozatym przyczepa bez papierów co za tym idzie postawic ja moge pod domem i udawac że jestem nią na wakacjach :hop1: .

Czyli mam rozumieć ze poza Qekiem pozostaje mi przyczepa namiotowa ? pozdr... i dzieki za posty :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd nie spotkałem nic lekkiego :hop1: Jeszcze może pod trabika podpiąć się równie zabytkowa budka rodzimej produkcji ROMI 23. Jakiś czas temu była na sprzedaż za rozsądne pieniądze. No ale narazie nie ma... może sprzedał, może czeka? Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie jeszcze raz: Do trabika nie można podczepić w świetle prawa więcej niż 400kg DMC :hop1:

 

Nie wiem jakie były wersje Queck'ów junior, ale te które widziałam mają DMC 500kg

 

na ebay.de też mozna sporo ich znaleźć

QEK Junior

 

A moze coś takiego

:hop1:

 

2943_12.JPG

ba95_12.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanderklo też jest bardzo ciekawą propozycją ale to podobno 2osobowa przyczepka , Moja familia to 2+2 tak wiec niemożemy się gnieść :piwko:

Wyjazd do byłego NRD też chodzi mi po głowie ,dzwoniłem do gościa co sprowadza przyczepy więc albo mu dam zarobić albo poświęcę częśc urlopu za poszukiwania Qeka , no chyba że stanie się cud i coś ciekawego wychaczę na Aledrogo :hop1:

W innym razie zostanę przy pomyśle z przyczepą namiotową IFA ,w końcu to tez ciekawy sprzęt do kawaraningu :piwko:

 

 

mam pytanie , czy żeby wyjechać z przyczepą namiotowa :hop1: tez autko musi posiadać lusterka dodatkowe ?

pozdr... i jeszcze raz dzieki za posty :piwko:

 

ps . przyczepa z trabanta ciekawa ale w tym wiecej żartu niż funkcjonalności :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.