Skocz do zawartości

Dreadowscy Travel Gruzja Turcja


Dreadowscy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Bardzo lubię poczytać i podpatrywać relacje, zdjęcia i newsy kolegów z dróg różnych ze świata i okolic. :]

Czasem coś podejrzę...

Czasem powspominam...

Czasem uśmiecham się widząc, że ktoś idzie po naszych śladach, lub My trafiamy tam gdzieś ktoś z Was już był.

 

Jak mawiał ktoś o wiele mądrzejszy ode mnie: życie jest jak książka - ten kto nie podróżuje czyta tylko jedną stronę.

 

Mnie od młodości ciągnie to tu to tam...

W zasadzie na dupie ciężko mam usiedzieć...

Za dawnych lat był plecak i góry... dziś też się na wędrówki wymykam...

Potem coraz dalej i dalej...

 

Terenówką daleko i blisko jeździliśmy kilka lat.

Prawie jak karawaning... hahaha

Miała tylko dwa fotele z przodu, a z tyłu skrzynię ze sklejki na której po odjechaniu fotelami spaliśmy...

Ciasne... ale robiło. :hop1:

Wysłużyła się, nakręciła kilometrów i niestety musieliśmy jej odpuścić... ale nadal pozostała w rodzinie.

A my przesiadamy się do kampera mając w zamyśle poznawanie nadal świata, no i poznawanie Was. ;)

 

Ten wątek "z drogi" jest super... i chyba będzie moim ulubionym.

 

Ale aby nie tylko "brać" ale też "dać" wrzucam jeden z ciekawszych filmów które lubię, które oczywiście sami montujemy, z naszej wycieczki przez Turcję do Gruzji...

 

Polecam każdemu komu kilometry niestraszne...

Widoki z Drogi Wojennej do Kazbegu...

Urok wysokogórskiego Mestii do którego tylko jedna droga...

Śnieg w czerwcu na wyżynie Aramejskiej....

Starożytne ruiny miasta Ani na granicy Turecko - Armeńskiej...

Pyszna zupa z fasoli w barze nad granicą z Iranem...

Widok na zamglony Ararat...

 

Dużo by wymieniać... ludzie gościnni i uśmiechnięci... zwierzaki mocno interaktywne... widoki zapierające dech.

 

I przygody:

rozwalona pompa wody....

pożar w kabinie od instalacji z CB radia...

skok na prom przez Dardanele gdy statek już ciągnął trap ze zgrzytem po asfalcie...

wilgotny nos krowy przez okno na dzień dobry...

 

Dziś nieco skomplikowała się sytuacja w Turcji ze względów geopolitycznych... smutne, bo to wbrew pozorom kraj piękny, pełen gościnnych, prostych, uśmiechniętych ludzi...

Ale jestem niepoprawnym optymistą i myślę że jeszcze wrócę... nie tylko tam...

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.