Skocz do zawartości
Łza Włóczynutka

Pogórze Przemyskie

Rekomendowane odpowiedzi

Łza Włóczynutka

Wybieramy się na weekend w okolice Pogórza przemyskiego. Lesko - Ustrzyki Dolne - Przemyśl. Pierwszy dzień drezyny rowerowe (Uherce Mineralne). Macie jakieś sugestie, co zwiedzać w kolejne dwa dni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JINX_Sanok

Przemyśl to "szeroki temat"  ;)

- na początek oczywiście Stare Miasto (i okolice), 

- tor saneczkowy, ale trzeba sprawdzić czy działa http://www.posir.pl/przemysl-stok/tor

- Arboretum Bolestraszyce

- Forty Twierdzy Przemyśl, np. Fort W XII "Werner"

- Wioska Fantasy - Kuńkowce (trudny dojazd)

- Plaża Ostrów 

- Zamek Krasiczyn

z noclegiem może być problem: ja byłem ostatnio w ZEK Radymno, chętnie przyjęli (tel. 511511445) - jest to tylko wykoszona łączka, bez prądu i wody, ale na 1 noc wystarczy

pozdr

edit: wjeżdżając do Przemyśla drogą 77 od północy, w okolicy mostu na Sanie (chyba za mostem), mignął mi znak "D-30-obozowisko (kemping)", może ktoś z okolic wie gdzie ten znak prowadzi

Edytowane przez JINX_Sanok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
leszek

Jeżeli ktoś zwiedza okolice Przemyśla , potrzebuje mało wygód ale dużo ciszy i spokoju to polecam zatrzymanie się kamperem lub przyczepą pod klasztorem w Kalwarii Pacławskiej . Jest tam łąka -parking na wprost domu pielgrzyma . Dostęp do wody i WC ( płatne 1zł , prysznic 3 zł )  .  Lub w domu pielgrzyma za darmo . Nie ma ludzi hałaśliwych ,imprezowiczów i tych co to im potrzeba zaplecza z pięcioma gwiazdkami . Można spokojnie się zatrzymać i pozwiedzać okolicę . A naprawdę jest co zwiedzać . Teraz gdy w Bieszczadach tłok  są to jedne z nielicznych terenów gdzie jest mało turystów .  Byłem -sprawdziłem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi