Skocz do zawartości

Dobry serwis w WLKP


Ądraszek

Rekomendowane odpowiedzi

Andraszek Janusz i Robnat myślę, że powinniście się spotkać i razem pociągnąć tą sprawę. Wspólne wnioski i działanie, świadkowanie sobie nawzajem Itp. razem to powinno być łatwiej. Policja też inaczej podejdzie jak oszustwo na większą skalę.

Ja bym poszukał jeszcze innych.

Serdecznie współczuję wam. No i co mogę jeszcze powiedzieć. To to że trzymam kciuki za szczęśliwy finał. Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam ponownie,

tak jak obiecałem jakiś czas temu zdaję relację z przeprowadzonej naprawy.

Żeby było łatwiej najpierw podeślę kilka fotek zanim moja kochana przyczepka trafiła do naprawiacza:

attachicon.gifWP_20160704_11_54_03_Pro.jpgattachicon.gifWP_20160704_11_54_38_Pro.jpgattachicon.gifWP_20160704_11_54_22_Pro.jpgattachicon.gifWP_20160704_11_54_45_Pro.jpgattachicon.gifWP_20160415_001.jpgattachicon.gifWP_20160415_002.jpgattachicon.gifWP_20160422_008.jpgattachicon.gifWP_20160422_009.jpg

Może nie był to szczyt luksusu ale nam było fajnie :)

 

No a teraz "dzieło" jakie zastałem w piątek:

attachicon.gifWP_20171117_09_40_04_Pro1.jpgattachicon.gifWP_20171117_09_46_07_Pro1.jpgattachicon.gifWP_20171117_09_46_16_Pro1.jpgattachicon.gifWP_20171117_09_46_26_Pro1.jpgattachicon.gifWP_20171117_09_47_53_Pro1.jpg

 

Jak sami widzicie nie było warto... ( ten gość na zdjęciach to inny oszukany przez tego gnoja jak co)

Przepraszam że tak długo to trwało ale długo próbowałem wpłynąć na tego człowieka żeby raczył się wziąć do roboty ale chyba nie wyszło.

Przestrzegam przed ludźmi z przypadku bo jak widać można wdepnąć...

 

Co teraz ? :

1 - szukam Cantary 928 w dobrym stanie bez papierów

2 - sprzedaję tak jak jest ( posprzątana i zinwentaryzowana będzie w sobotę ) pozwolę sobie dodać kolejny wpis.

 

Tak jak widzicie wbrew niektórym komentarzom nie był to czarny PR konkurencji tylko walka z tematem do samego końca.

 

Janusz pozdro poszedłem w twoje ślady jak co.

Masakra

 

jakby tak ktoś zniszczył, zdemolował i rozkradł moją przyczepę to bym chyba gołymi rekami na miejscu udusił. Zgłosiłbym natychmiast kradzież, zniszczenie i nie darował dla zasady. Piękna przyczepa BYŁA.  Skarż gościa, sprawdź tylko najpierw czy ma cokolwiek. Może pocieszy Cie fakt, że ostatnio w naszej firmie udało się zająć nieruchomość gościa, który z pracownikami narobił szkód na 2.000.000,00zł :) ledwo starczy po sprzedaży na koszty i komornika - a myślał cwaniak, że dobrze ukrył.

 

powodzenia z dziadem i w poszukiwaniach przyczepy / dawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Co do Pana Rafała Gronostaja w mojej sprawie odbędzie się pierwsza rozprawa w grudniu 2017, wpłaciłem na jego rachunek bankowy 3500 zł za napęd mover truma i nie otrzymałem przesyłki, dużo by mówić oszust i złodziej ale przy tym ma bujną wyobraźnię i piękne historie na swoje wytłumaczenie.

Wiem , ze nie tylko ja zostałem oszukany, nie darowałem i sprawę zgłosiłem na policję nawet przyjechałem osobiście i wezwałem patrol, ten człowiek oświadczył przy śledczym na piśmie, że zapłaci pieniądze i tyle z tego. Jest na tyle głupi, że wysłał mi nawet podrobiony druk zwrotnego przelewu  a pieniędzy do dnia dzisiejszego nie ma.

PRZESTRZEGAM DROGICH UŻYTKOWNIKÓW FORUM PRZED PANEM RAFAŁEM GRONOSTAJEM I FIRMĄ RAFCAMP ZAREJSTROWANĄ NA EWELINA GRONOSTAJ w województwie Wielkopolskim. 

Niestety przeczuwam pismo nosem, że finał mojej sprawy będzie wyglądać następująco: facet miał zarejstrowaną firmę na żonę on pewnie nie ma nawet własnej bielizny a żona zamknie działalność i odpowiedzialności brak bo nie ma z czego komornik zabrać. Polskie realia takich spraw. Ale może jakimś cudem coś odzyskam albo facet posiedzi w więzieniu (niestety na nasz koszt).

Jeżeli są jeszcze jakieś osoby oszukane przez tego człowieka niech piszą.

Witam Panie Januszu.

 

Również przestrzegam Przed tym Typem w chwili obecnej toczą się z mojego Powództwa 2 sprawy z KC która odbędzie się 15.I.2018 i KK. która już miała miejsce. Sprawa jest rozwojowa. Posadzić gościa to nie problem ale kasy to my raczej nie ujrzymy. Na chwile obecna należność jaka ma do zapłacenia w stosunku do mnie z tytułu umowy ZADATKU + oczywiście odsetki to jakieś 20tyś.

Kontaktu brak. Wiem, że poza Mną i Panem Januszem Jest jeszcze jedna osoba, którą to Wielmożny pan Rafał Gronostaj "porobił" uwaga na prawie 250tyś zł!!! Ciekawostka Sprzedał przyczepę która była przedmiotem Leasingu...bez dokumentów podrabiając jeszcze podpis żony... w sumie to ja już zacząłem się gubić bo co chwila wychodzą nowe kwiatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł ogólnie firma RafCamp została zamknięta Pan Rafał był widziany jeszcze dwa tygodnie temu podejrzewam że nadal robi jakieś lewe interesy.

Im szybciej Go posadzimy za kratki tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może admin powinien wydzielić dwa wątki z tego tematu, aby nie szkodzić wszystkim z wielkopolski

Nadając tytuł chciałem znaleźć uczciwy serwis który w normalny sposób naprawi moją przyczepkę...

Jak wyszło sami widzicie :( 

Co do samego tytuły to chyba przykuwa uwagę i pomoże pozostałym forumowiczom uczyć się na naszych, kosztownych doświadczeniach...

Tak czy inaczej nie do mnie należy decyzja co gdzie i jak na forum przydzielać... Jak wcześniej M4ciejT napisał nam to pieniędzy nie wróci lecz mam nadzieje że pomoże innym jako przestroga w kontakcie z podobnymi Gównostajami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam. Też zostałem oszukany przez tego OSZUSTA. Był na tyle bezczelny że sam przyjechał zabrać przyczepę Burnstner z 2011r do naprawy (wcześniej mi naprawił inna więc mu zaufalem) Zabrał pod koniec 2016r. chcieliśmy mieć zrobioną na kwiecień 2017 w międzyczasie wyłudził zaliczkę na naprawę i części 2500zl. Oczywiście terminu nie dotrzymał telefonu nie odbierał ew napisał sms i czasami oddzwonił.... TYPOWY OSZUST. Minely wakacje Gronostaj ciągle sciemnial więc postanowiłem pojechać zobaczyć i nie uwierzyłem ROZKRAD PRZYCZEPĘ NA CZĘŚCI !!! TOALETA MOVER MARKIZA SZYBA ZACZEP ITP ITD sprawa zgłoszona na policję. Czekamy na sprawę straty wycenia na 30tys!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sprawa jest w toku. Kolejna rozprawa za mną tak naprawdę nic nie wnosząca. Pana Rafała jak nie było na rozprawie tak nie było. Jaki trzeba mieć charakter by porobic ludzi na tyle kasy i spokojnie stąpać po ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż w moim przypadku jeszcze nic się nie dzieje a przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo - sprawa w rękach prokuratury itp.

Co do Rafała Gównostaja to jest to człowiek bez jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego w związku z czym nie spodziewałbym się zainteresowania tematem z jego strony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to że ma działalność zamkniętą nie zmienia to faktu że odpowiedzialność prawna za wykonywanie usług przez jego firmę trwa 24miesiące.

Proponuję w miejscowości tego pana złożyć wnioski do Sądu zanim wpadnie na genialny pomysł i podzieli majątek z żoną lub weźmie rozwód. Takimi sprawami jak co , u kogo , za ile itp. to już sąd i biegli rzeczoznawcy ustalą.

Jak pójdziecie na policję sprawa będzie się toczyła latami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie, współczuję strat. 

Ale do tematu

Dzisiaj odebrałem przyczepę po serwisie w Autopaka w Suchym Lesie/Złotnikach. 

Sprawdzali instalację gazową i spalinową. Wymienili oring komina i jakąś uszczelkę gazu. Sprawdzali układ jezdny z hamulcai i w trakcie serwisu dzwonili, że do wymiany jest amortyzator hamulca najazdowego (250 zł) oczywiście kazałem wymienić. Całość kilka godzin i w sumie 530 zł

Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.