Skocz do zawartości

Dobór przyczepy dla Mirco


Mirco

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 miesiące temu...

To następny weekend wyjazd do Italii, kier Wenecja. Nie zbyt daleko a powinno jeszcze być względnie ciepło. Myślę, że po tym wypadzie będę wiedział więcej co jest mi jeszcze potrzebne.

 

Mirco, sorki że pytam- z ciekawości jak się spisuje cepka? Zadowolony z użytkowania? Zważyłeś ją w końcu- jaki wynik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mirco, sorki że pytam- z ciekawości jak się spisuje cepka? Zadowolony z użytkowania? Zważyłeś ją w końcu- jaki wynik?

Cześć Mandrol. 

Sorry, że tak późno ale w sezonie zimowym nawet tu nie zaglądałem. Warzyłem i wynik był 1350-1370kg czyli realnie 100kg ładowności. Warzona była bez przedsionka i bez rowerów.

Na majówkę byłem w Osiek k. Oświęcimia i tak naprawdę to był mój pierwszy wyjazd z przyczepką. Mogę powiedzieć, że było naprawdę extra. Pomimo, że nie było pogody bez problemow wieczory można było spędzić w 6 osób przy stole z frykasami. Atmosfera wyjazdów plenerowych/campingowych jest zupełnie odmienna od spędzania urlopu w hotelowych warunkach. W hotelach 80proc to "bufony" na campingu spotkać "bufona" to rzadkość. Następny wyjazd już wkrótce kierunek Tropical Island pod Berlin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirco, miało być więcej fotek :) Zadowolony jesteś z markizy Thule?

Cześć Dudek t

Nie wiem co mógłbym Tobie powiedzieć, bo nie mam porównania do innego produktu. Na wyjeździe majowym sprawdziła się bardzo dobrze. Trochę padało i wiało, podczas podmuchów wiatru przenosiły się jakieś trzaski do środka przyczepki ale bez tragedii. Przy dużym wietrze lepiej ją schować. Szybko się zwija i można to robić w pojedynkę. Aby dopełnić funkcjonalność dokupię jeszcze przednią ściankę i jedną boczną tylko nie wiem czy wtedy kiedykolwiek rozłożę przedsionek :-)

Na takie krótkie, 2-4 dniowe, biwakowanie jest extra.  Zaletą montażu dachowego jest to, że można również założyć przedsionek. 

Nie wiem czy mam gdzieś  zdjęcia z rozłożona markiza. Jak znajdę to wrzucę na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Warzyłem i wynik był 1350-1370kg czyli realnie 100kg ładowności. Warzona była bez przedsionka i bez rowerów.

No to i tak nieźle bo kiedyś pisałeś, że "goła" ważyła 1420kg... Zapakujesz przedsionek, rowery i reszta do bagażnika auta. Kupiłeś już box dachowy? :ee:

 

Na majówkę byłem w Osiek k. Oświęcimia...

Byłeś tutaj: http://czasnamolo.pl/camping/ ?

Napisz ogólne wrażenia bo chcę w czerwcu z dziećmi i znajomymi pojechać do Energylandii i jako bazę noclegową wybrałem ten kemping.

 

... Mogę powiedzieć, że było naprawdę extra. ... Atmosfera wyjazdów plenerowych/campingowych jest zupełnie odmienna od spędzania urlopu w hotelowych warunkach. W hotelach 80proc to "bufony" na campingu spotkać "bufona" to rzadkość. ...

 Przyjedź na jakiś zlot- dopiero będzie extra jak poznasz naszą brać karawaningową :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i tak nieźle bo kiedyś pisałeś, że "goła" ważyła 1420kg... Zapakujesz przedsionek, rowery i reszta do bagażnika auta. Kupiłeś już box dachowy? :ee:

 

Byłeś tutaj: http://czasnamolo.pl/camping/ ?

Napisz ogólne wrażenia bo chcę w czerwcu z dziećmi i znajomymi pojechać do Energylandii i jako bazę noclegową wybrałem ten kemping.

 

 Przyjedź na jakiś zlot- dopiero będzie extra jak poznasz naszą brać karawaningową :yay:

Jak napełnisz baniak z woda i spłuczkę w WC to wychodzi 1420 +/- 25kg

Tak bylem w MOLO i powiem, że jest naprawdę bardzo "europejko". Parcele nie są zbyt duże ok 45-55 m2. Podłączenie do prądu, wody i spust na brudna wodę. Sanitariaty bardzo ładne i ogrzewane. Wifi. Cały plac campingowy zamykany i monitorowany. Przy meldunku otrzymuje się karty do otwierania bram i furtek. Potrzebne euro złącze do prądu. Dużego doświadczenia nie mam,a właściwie brak, z innymi polami ale tu nie mam zastrzeżeń. Bylem obejrzeć parę miejscówek nad morzem od Kołobrzegu do Rewala  to możne znalazłem 3 o podobnym standardzie tylko za 2 razy taka cenę i na wakacje to już są od dawna rezerwacje.

Mandrol więcej zdjęć z ośrodka nie mam, bo nie mam FS i potrzeby robić i wrzucać mega ilości zdjęć na ściankę  :skromny:

Dudek t

to jedyne zdjęcia , które mam z wyjazdu i tak wygląda przyczepka z rozłożoną markiza.

post-21620-0-75924400-1494193623_thumb.jpg

post-21620-0-06520000-1494193661_thumb.jpg

post-21620-0-06837000-1494193727_thumb.jpg

post-21620-0-92322200-1494193760_thumb.jpg

post-21620-0-79339200-1494193797_thumb.jpg

post-21620-0-96043600-1494193847_thumb.jpg

post-21620-0-40700400-1494193868_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Potrzebne euro złącze do prądu...

 

Co masz na myśli?

 

Widzę stado ludzi :look:  Rezerwowałeś wcześniej czy przyjechałeś na spontana i miejsca było w brud? Fotek nie trza- wujek google ze swoimi mapami wszystko Ci pokaże i na fotkach widać, że parcele prawie wszystkie full. Chyba bez rezerwacji się nie obędzie...

 

Dzięki za info, szerokości i do spotkania gdzieś na trasie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba wtyczka CEE (3 bolce).

Na weekend majowy rezerwowałem 2 parcele 2tyg wcześniej. W dzień meldunku 29 maj były 2 parcele wolne.

Coś słyszałem, że na ostatni weekend majowy maja jakiś zlot caravaningowy ale co do daty pewności nie mam.

Do Zator-a jest ok 15km tylko lepiej zajechać w tygodniu, bo w weekend do tych najpopularniejszych atrakcji to ok 30min czekania.

Pozdrawiam i miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.