Skocz do zawartości

Byłem na Lanternie i mam się dobrze :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przeniosłem rerewacje na 30.06 (9 dni) i widzę ze kilku forumowiczów rowniez wybrało ten cemping.Pozdrawiam wszystkich ze slonecznego Pagu byc może dozobaczenia na Lanternie

Cześć, a gdzie jesteście na Pagu? My dziś dojechaliśmy na Strasko Dołączona grafika

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camp Simuni dosyć fajny. I rowniez na karta acsi. Wczoraj rowerami byliśmy na Strasko chciałem go poglądać jednak nas nie wpuscili( nie mialem dokumentow) próbowałem też się dostac od strony plaży niestety jest dobrze strzeżony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camp Simuni dosyć fajny. I rowniez na karta acsi. Wczoraj rowerami byliśmy na Strasko chciałem go poglądać jednak nas nie wpuscili( nie mialem dokumentow) próbowałem też się dostac od strony plaży niestety jest dobrze strzeżony

Chyba właśnie stety :)

Nie jest się mieszkańcem kempingu, nie ma łażenia. Coraz częściej mieszkańcy apartamentów przychodzą na plaże kempingowe, korzystają też ze wszystkiego co jest na kempingu, potem jeszcze rozpowszechniają te informacje innym i oni też przychodzą. 

Ja nikomu przez apartman nie maszeruję choćby miał tam najpiękniejszą plażę, basen i barek.

Moim zdaniem, to bardzo dobrze że tak pilnują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba właśnie stety :)

Nie jest się mieszkańcem kempingu, nie ma łażenia. Coraz częściej mieszkańcy apartamentów przychodzą na plaże kempingowe, korzystają też ze wszystkiego co jest na kempingu, potem jeszcze rozpowszechniają te informacje innym i oni też przychodzą.

Ja nikomu przez apartman nie maszeruję choćby miał tam najpiękniejszą plażę, basen i barek.

Moim zdaniem, to bardzo dobrze że tak pilnują.

Straszko zawsze był pilnie strzeżony, nie zawsze tak jest bo często mieszkańcy apartamentów lubią spędzać czas na basenie i dobrej plaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witus, własnie nie raz czytałam takie recenzje jacy to cwani są niektórzy, nie płacą a korzystają i jeszcze polecają innym za free. Ja jakoś czuję się bezpieczniej gdy wiem, że kemp. jest odcięty od tego świata zewnętrznego i nikt obcy mi się nie plącze po "podwórku" :)

Edytowane przez gusia-s (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sektor G np. w okolicach 240 jest po środku drogi między basenami a plażą. Tu własnie jesteśmy. Warto jednak przejść się po tej okolicy i wybrać kilka odpowiadających nam parcel i o te poprosić. My mieliśmy wstępnie wskazaną inną ale zanim się ulokowaliśmy wybraliśmy inną i bez problemu zmieniono przydział na check-in. Kwestia tego kto co lubi, jaka przycepa, drzewa itp... Codziennie jest spora rotacja, więc sytuacja jest dynamiczna.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich :)

Wybieramy się z żoną i 2 dzieciaczków (3 i 6 lat)  za tydzień w granicach 12.07. 

Jedziemy po raz pierwszy. Jako że nie mamy doświadczenia w caravaningu wszystkim którzy się tu udzielają dziękujemy. Jest to niebywała pomoc :)

 

Gdyby ktoś się w tym czasie wybierał to zachęcam do kontaktu .

 

Ps. jakie są orientacyjne koszty parceli ?  

 

Pozdrawiamy

Marcin i Elwirka

Edytowane przez Cinek z Rodzinką (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechaliśmy dzisiaj -dali nam tylko 3 parcele do wyboru. Chcieliśmy na 10 dni, dali na 6 :( ale może o dobrze... parcele mamy z takim nagłośnieniem że te 6 dni to i tak za dużo :( a szkoda bo młody w basenach szaleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam.

 

Wybieram się na ten kemping na kilka dni jadąc po drodze do Włoch. Dotrzemy na miejsce w nocy, dlatego proszę podpowiedzcie czy znajdę tam specjalne miejsce gdzie będę mógł przed kempingiem przenocować w kamperze ? Chodzi mi o coś podobnego np. do tego przed Straśko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.