Skocz do zawartości
przemas998

Byłem na Lanternie i mam się dobrze :)

Rekomendowane odpowiedzi

przemas998

W dniach 17-29.07.2016 byliśmy z rodziną na kempingu Lanterna koło Poreć. Opinię na forum ma on raczej nieprzychylną, ale byliśmy tam już drugi raz. Pierwsza wyprawa miała miejsce 5 lat temu, bardzo nam się podobało, ale że to był pierwszy wyjazd z przyczepą, to zawsze można zwalić na to, że byliśmy oczarowani, jak to początkujący nie mający porównania.

Po wizytach na kilku innych kempach w Europie możemy śmiało stwierdzić, że Lanterna to jeden z naszych ulubionych. Prawda, jest ogromny, ale:

• da się tam znaleźć miejsce z dala od zgiełku,
  • jest kilka plaż, niektóre szczególnie urokliwe, a sam kemp ma bardzo długą linię brzegową,
  • panie w sanitariatach uwijają się jak mrówki, jest ogólnie czysto,
  • cisza nocna jest od mniej więcej północy, kończą się wszystkie imprezy i jest cicho,
  • toalety dla dzieci są w każdym bloku sanitarnym,
  • nie zdarzył się nam brak ciepłej wody,
  • są plaże, na które można wejść z psem, 
  • dla dzieciaków jest masa atrakcji, w tym nowo wybudowany aquapark,
  • wyprawa rowerowa po samym kempingu to już wyzwanie,
  • w szczycie sezonu wbiliśmy się bez rezerwacji :)

Gdyby ktoś się zastanawiał, czy warto tam jechać, to moim zdaniem warto :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Magda Pawłowicz

Byliśmy na tym campingu w 2010 roku i też mam dobre zdanie. Chętnie tam wrócimy. Fajne miejsce. Ciekawa jestem nowości. Może wrzucisz parę zdjęć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartosz_b

Byliśmy 2 lata temu we wrześniu i też zrobił na nas pozytywne wrażenie. Ten aquapark to chyba nie na kempingu tylko w samym Porecu nie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przemas998

Ze zdjęciami trochę słabo, bo raczej rodzinne foty robiliśmy, a nie widokowe. Z nowosci to przede wszystkim przebudowanie obu kompleksów basenowych. Z tego ze słodką wodą zrobili mały aquapark (tak, bezpośrednio na kempie są zjeżdżalnie, wodny plac zabaw, statek piracki dla maluchów i 3 brodziki). Te baseny bliżej morza też są zmienione, jest mała zjeżdżalnia, grzybek, wodny plac zabaw. Powiększyli plażę piaszczystą i wybudowali przy niej bar z niedużym basenem. Odnowili kolejne kompleksy sanitarne, postawili kilka niewielkich placów zabaw. W 2011 nie było amfiteatru, teraz jest przy klubie Maro i to tam są mini disco.

Niestety tylko tyle ze zdjęć w miarę poglądowych.

Aha, piwo w barze na kempie najtaniej znaleźliśmy za 21 kun.

post-2423-0-19246900-1470072222_thumb.jpgpost-2423-0-86454400-1470072301_thumb.jpg

Edytowane przez przemas998

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Iras

witam jakie są ceny na tym kempingu i co jest wliczone w cenę ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przemas998

Cennik jest tu:http://www.camping-adriatic.com/camp/pricelist.aspx?lng=10&fcl=1&lnk=467

W cenie jest zakwaterowanie, ciepła woda, prąd chyba też, place zabaw, baseny, zjeżdżalnie, klub malucha chyba też. . Dodatkowo płatne są dmuchańce, zorbing, gry na automatach, nie wiem, jak z resztą atrakcji, typu kort tenisowy, czy mini golf, bo nie korzystaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Madix

My wybieramy się na ten kemping w tym roku w lipcu. To będzie nasz pierwszy wyjazd z przyczepą. Jedziemy z dziećmi.

Czy możecie napisać coś na temat plaż, czy można tam mieć swój leżak czy są tylko płatne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kajetan

My wybieramy się na ten kemping w tym roku w lipcu. To będzie nasz pierwszy wyjazd z przyczepą. Jedziemy z dziećmi.

Czy możecie napisać coś na temat plaż, czy można tam mieć swój leżak czy są tylko płatne?

Witam krajan :)

Na kempingach zawsze można mieć własne leżaki. To nie plaża we Włoszech :)

Nie byłem na Lanternie ale pewnie bedzie tak jak we wszystkich kempingach na Istrii. Trochę skał, trochę nawiezionego żwiru i troche betonu  :niewiem:

Na pierwszy raz, proponuję coś mniejszego, np: http://www.campingrovinjvrsar.com/campsites/amarin_rovinj

Jest na uboczu a jednocześnie wycieczka piesza czy rowerowa do uroczego Rovinja jest w zasięgu przeciętnej rodziny. Ponadto, z porciku na kempingu pływa taksówka/autobus wodny do miasta  :ok:

My jesteśmy uprzedzeni do molochow. Mamy złe doświadczenia....   :niewiem:  Ten też nie jest malutki ale jest bez problemu "do ogarnięcia"  :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AnglikPL

My wybieramy się w tym roku  z dziećmi na ten kemping 22.06 na tydzień 

Może ktoś  z forumowiczów tym okresie również tam będzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pawel1074809

Będziemy tam z dziećmi od 25.06 przez tydzień.

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AnglikPL

o to może będzie okazja się spotkać masz re

Będziemy tam z dziećmi od 25.06 przez tydzień.

To może będzie okazja się spotkać masz rezerwację?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moritz81

My (2+ 2 latek) pewnie dojedziemy dopiero na 30.06. Paweł, Anglik macie rezerwację? Dajcie znać jak z miejscami jak dojedziecie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pawel1074809

Tak, mamy rezerwacje. Jak się zainstalujemy dam znać jak sytuacja na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AnglikPL

My tez mamy rezerwacje z polskiego biura vacansolei wiec mozesz u nich sprawdzic jak chcesz cos zarezerwaowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BartoszL

Tak się składa że również będę z rodzinką na Lanternie od 26.06. Więc mam nadzieję "do zobaczenia". Rezerwacja przez vacansolei.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi