Skocz do zawartości

Szukam vana lub osobowego busa


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam wysokość rabatów 27-28% co przy cenie wyjściowej daje ponad 50tyś. 

Ty chcesz wersję biznes którą nie byłem zainteresowany ale sprawdź na ile osób jest rejestrowana. Mimo, że chciałem kupić wersję 5os. i tak bym dostał w papierach 8os. 

Lepiej się zbierał manual od AT6, teraz jest jak piszesz AT8 i to może lepiej robić. Kolejną sprawą jest DMC co Ciebie mniej interesuje bo i tak na viatolu jeździsz ale mi o kilka kg było za dużo pomimo chęci zakupu na 5os. 

Jeśli będziesz musiał dokupić asystenta pasa ruchu, rozpoznawanie znaków i nie będzie w pakiecie to nie bierz, on jest gupi :zolta:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Benior napisał:

Potwierdzam wysokość rabatów 27-28% co przy cenie wyjściowej daje ponad 50tyś. 

Ty chcesz wersję biznes którą nie byłem zainteresowany ale sprawdź na ile osób jest rejestrowana. Mimo, że chciałem kupić wersję 5os. i tak bym dostał w papierach 8os. 

Lepiej się zbierał manual od AT6, teraz jest jak piszesz AT8 i to może lepiej robić. Kolejną sprawą jest DMC co Ciebie mniej interesuje bo i tak na viatolu jeździsz ale mi o kilka kg było za dużo pomimo chęci zakupu na 5os. 

Jeśli będziesz musiał dokupić asystenta pasa ruchu, rozpoznawanie znaków i nie będzie w pakiecie to nie bierz, on jest gupi :zolta:  

dzięki za info.  Interesuje mnie tylko wersja 2+2+3, w drugim rzędzie fotele ze stolikami pomiędzy fotelami. Wersja 5 czy 8 mnie nie interesuje, jak powiedzą, że w papierach będzie 8 osób to auta nie biorę :).  Chciałbym webasto i fabryczny hak, za wiele dodatków w konfiguratorze nie klikałem.  Liczę, też że poprawią trochę bolączek tego modelu typu przycinające się elektryczne drzwi boczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webasto to wersja która jak dobrze pamiętam działa do czasu aż nagrzeje samochód lub max. 45min i się wyłącza. Potem trzeba znowu klikać i uruchamiać. 

EDIT:

Takie coś dostałem od sprzedawcy, oczywiście jak się zapytałem bo sam z siebie to niewiele ... 

istrukcja.pdf

Edytowane przez Benior (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rodzinie od paru miesięcy jest Citreon, z tego co kojrzę to 150KM i manual, co prawda nie ciąga przyczepy, ale był kupiony pod kątem dalekich podróży po europie. Przy okazji podpytam o wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automat to EAT8 czyli mutacja EAT6, skrzynia więc dobrze znana z innych modeli.

O ile internety się nie mylą to hydrauliczna skrzynia najnowszej generacji. Jeden z nielicznych hydraulików jaki jeszcze jest produkowany.

Fajnie wygląda ta wersja o długości 5,30m ;)

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maarec napisał:

trochę sam sobie odpowiem, kolega Terenowiec może trafi na wątek i coś nam opowie więcej.

Aktualnie w cennikach znajdują się już wersje produkcyjne z nową skrzynią automat 8 biegów, w sumie mało o niej informacji w sieci, nie wiadomo czy to dwusprzęgłowa czy hydrauliczna ? 

Hydrauliczna. EAT8 od Aisin. PSA je produkuje na licencji, chyba jako jedyny. W PSA w ogóle nie masz dwusprzęgłowych skrzyni tylko prawdziwe automaty.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Commander napisał:

Marek ...a widziałeś nowego Koleosa?

Widziałem w Cro - bardzo fajny, dynamiczna sylwetka.

2 godziny temu, Commander napisał:

Nic nie wiem o tym aucie...wspomniałem bo go wczoraj pierwszy raz widziałem. Rozmiarami zbliżony do Santa Fe II

I to właśnie dla mnie jego wada. Daleko muvdo busa. Z suvów brałbym na dziś tiguana allspace, byłaby frajda z jazdy solo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jacek00 napisał:

Hydrauliczna. EAT8 od Aisin. PSA je produkuje na licencji, chyba jako jedyny. W PSA w ogóle nie masz dwusprzęgłowych skrzyni tylko prawdziwe automaty.

To raczej same dobre informacje. Kwestia czy dobrze chłodzenie skrzyni zrobili i czy kierowca widzi te temperatury gdzieś w menu. Dwumasa mimo wszystko chyba jest?

6 godzin temu, Łza Włóczynutka napisał:

Automat to EAT8 czyli mutacja EAT6, skrzynia więc dobrze znana z innych modeli.

O ile internety się nie mylą to hydrauliczna skrzynia najnowszej generacji. Jeden z nielicznych hydraulików jaki jeszcze jest produkowany.

Fajnie wygląda ta wersja o długości 5,30m ;)

5.3 jest dla mnie o 5vcm za długa, garaż się nie zamknie, do miasta też słabo. Powietrze bym tylko woził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, maarec napisał:

 Dwumasa mimo wszystko chyba jest?

Nie ma. W hydraulicznym automacie nie ma w ogóle. W skrzyniach elektrycznie sterowanych masz de facto sprzęgła i koła dwumasowe.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kvasir napisał:

Marku wersję w skórze mają w citroenie na salonie, a testówkę do jazdy ma Toyota.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki. W Citroenie powiedzieli, że nie ma w skórze, ale coś tam jest. Dzięki za info, odwiedzę salon Toyoty przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku przypiął/eła ten temat
  • Tomii odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.