Skocz do zawartości

Szukam vana lub osobowego busa


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Jacek, przeciez taki dealer nie zmienia F3 tylko jak p. Michał z ASO idzie zarejestrowac auto u p. Krysi to zagadali sie i nie wpisala.

Dane w DR sa takie jakie wpisze pani w okienku (musi wpisac z homologacji) lub zapomni ;).

Sam mialem VW Passat b5fl w ktorym ktos kiedys zapomnial i ja dopiero poprosilem o uzupelnienie to sciagali homologacje z Poznania bo w niej bylo ale w CEPiK nigy przy tym aucie jej nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, strus251 napisał:

Jacek, przeciez taki dealer nie zmienia F3 tylko jak p. Michał z ASO idzie zarejestrowac auto u p. Krysi to zagadali sie i nie wpisala.

Dane w DR sa takie jakie wpisze pani w okienku (musi wpisac z homologacji) lub zapomni ;).
 

Ok :) Już mi Mareec wytłumaczył ;)

8 godzin temu, maarec napisał:

;) weselej będzie tylko jak Janusz spotka tam Grażynę. Jak się zagadają to za 9 miesięcy się Seba urodzi ;)

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc sprawa się wyjaśniła.

DMC dla poszczególnych wersji.  dla 150KM 2740 kg i dla 180 KM 2770 kg .

Zgodnie z dopiskiem poniżej w dokumentach będzie 8 osób niezależnie od fizycznie zamontowanych foteli

W dokumentach liczba miejsc będzie 8

 

Teraz mam dylemat :hmm: brać manual i nie płacić viatola i opłaty autostradowe też będą tańsze ale nie na Węgrzech bo tam się liczy również liczba miejsc. Czy brać automat no i pogodzić się z opłatami. Najgorsze, że to tylko 20kg  :sciana:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Benior napisał:

Więc sprawa się wyjaśniła.

DMC dla poszczególnych wersji.  dla 150KM 2740 kg i dla 180 KM 2770 kg .

Zgodnie z dopiskiem poniżej w dokumentach będzie 8 osób niezależnie od fizycznie zamontowanych foteli

W dokumentach liczba miejsc będzie 8

 

Teraz mam dylemat :hmm: brać manual i nie płacić viatola i opłaty autostradowe też będą tańsze ale nie na Węgrzech bo tam się liczy również liczba miejsc. Czy brać automat no i pogodzić się z opłatami. Najgorsze, że to tylko 20kg  :sciana:

 

a jeździłeś już automatem ?  (jeepek viejt chyba nie w manualu ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automat to bajka i w zasadzie już się zdecydowałem :)  Wychodzi to + 100 do raty ale myślę, że warto.

Jeepek i citron mają po tyle samo niutków :yay: ..... dalej nie będę porównywał.

Obniżyć DMC w 132? już się nie da no chyba że papiery od pingponga wezmę :lol:

Zmieniać nie zamierzam, mam tam wszystko czego potrzebuję a jeśli wpadłbym na pomysł sprzedaży to byście mięli niezły ubaw z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bolesne. Może obniż w przyczepie 

 

Nie planujesz jej zmieniać? 

Ja brałbym automat, jeżeli ma w tej marce dobre opinie.

Skrzynia to akurat klasyczny automat 6 biegowy (AM6 III) od Aisin'a. Praktycznie nie do zajechania. A w połączeniu z silnikiem 2.0 HDi to ma praktycznie niezniszczalną jednostkę :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jacek00 napisał:
14 minut temu, maarec napisał:
Ale bolesne. Może obniż w przyczepie  emoji6.png
 
Nie planujesz jej zmieniać? 
Ja brałbym automat, jeżeli ma w tej marce dobre opinie.

Skrzynia to akurat klasyczny automat 6 biegowy (AM6 III) od Aisin'a. Praktycznie nie do zajechania.

No i to są bardzo dobre informacje :) chyba taką skrzynię miałem (z tej firmy) w jeepku 4,0 To była część jaką nie wymieniłem bo silnik i mosty owszem. Tylko tamto bydle troszkę topiłem i takie tam.

jeep.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak jeździsz automatem to chyba sam sobie odpowiesz na zadane wcześniej pytanie :bzik:

ps. byłem w zeszłym roku w Twoich okolicach na imprezie swoim LC ... fajne tam macie tereny , mile wspominam pewne wąwozy w okolicach Zamościa :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak jeździsz automatem to chyba sam sobie odpowiesz na zadane wcześniej pytanie :bzik:
ps. byłem w zeszłym roku w Twoich okolicach na imprezie swoim LC ... fajne tam macie tereny , mile wspominam pewne wąwozy w okolicach Zamościa :-]
U Drzewiastego? Tereny fajne ale i tak jest coraz mniej miejsc do jeżdżenia.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku przypiął/eła ten temat
  • Tomii odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.