Skocz do zawartości

Trasa nad morze


zanka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Koledzy i Koleżanki.

 

Zważywszy,ze mieszkam we wsi leżącej przy trasie nad morze( Kliniska Wielkie) to mam okazję obserwować armagedon weekendowo -samochodowy. Chciałam Wam napisać kilka ino dotyczące odcinka trasy,ponieważ z obserwacji wiem,że nie wszyscy o tym wiedzą, a może komuś się przyda w podróży.

1. od soboty do poniedziałki trasa S3 od Szczecina do Goleniowa w godzinach czasami do godziny 17 w kierunku morza -dziki tłum- czasami od zjazdu przy Struga już jest korek(stojący).

2. Powrót znad morza sobota , a jeszcze bardziej niedziela od godz. 17  średnio do 22 zaraz za zjazdem na Kliniska za stacją Orlen  często korek stojący do Szczecin ul Struga na kilka godzin.

 

Więc lepiej albo z daleka jadący powinni celować omijając te godziny,lub objechać trasą alternatywną.

1. Jadąc S3 dojeżdżamy do Szczecina

2. mijamy kolejno

-pierwszy zjazd na Szczecin Podjuchy(nie pamiętam co jest napisane na znakach, ale następnym razem zapiszę sobie i dopiszę tutaj)

-zjazd na Kołbaskowo(czyli powrotny)

- drugi zjazd na Szczecin Centrum- jeżeli już tutaj traficie na korek to przetrwajcie kolejny zjazd nie jest daleko( jakieś 2-3 km)

- zjedźcie kolejnym zjazdem (chyba na Wielgowo-sprawdzę co jest napisane)

- po zjeździe będzie skręt w prawo i już tutaj zaczną się żółte znaki z kierunkami na trasę alternatywną.

3. Jadąc tą trasą mijacie kolejno

-Załom

- Pucice(tutaj jest kilka garbów, ale cóż zrobić)i Biedrona z dużym parkingiem więc możecie sobie przystanąć jak potrzeba.

-Kliniska Wielkie-i to jest istotny punkt,ponieważ chyba niektóre nawigacje tutaj kierują na powrót na S3-nie róbcie tak!!!

Wyjazd z Klinisk w kierunku morza to

- przejazd przez tory kolejowe , więc można trafić na zamknięte

-wyjazd to zwykły lewoskręt, więc wbicie się tam samochodem z przyczepą graniczy z cudem!!!

Przez Kliniska Wielkie przejedźcie cały czas prosto , miniecie wieś Rurzyca i tam będzie wyjazd bezkolizyjny na S3.

 Można jeszcze dalej jechać jakoś do Stepnicy , ale ostatnio jechałam tamtędy wieki temu,więc nie pamiętam, Może ktoś opisze? Pozdrowionka dla Wszystkich i miłych podróży :-)Żania

 

post-14439-0-65229700-1469886643_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.