Skocz do zawartości

zigi

Rekomendowane odpowiedzi

O i Krzysiek też się powtarza ;)

Ale czy film pokazuje prawdę :hmm:  pewnie i tak i nie każdy musi ocenić sam, zresztą

jest pewnie wiele zawodów którymi można nazwać najtrudniejszymi i nagranie takiego

filmu również robiło by wrażenie. Chyba jednaj najważniejszy jest wzajemny szacunek

niż wywyższanie swojego zawodu jako ten  który jest najtrudniejszym na świecie.

Edytowane przez Cezarr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 672
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O i Krzysiek też się powtarza ;)

 

Kurcze, fakt, nie zwróciłem uwagi na odnośniki :mlot:

Sorry!

Ale czy film pokazuje prawdę :hmm:  pewnie i tak i nie każdy musi ocenić sam, zresztą

jest pewnie wiele zawodów którymi można nazwać najtrudniejszymi i nagranie takiego

filmu również robiło by wrażenie.

 

... a wiesz, że właśnie podobnie pomyślałem po obejrzeniu tego filmu :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgadzam każdy widział znak niebieski że jest zwężenie do jednego pasa i powinien uciekać wcześniej na prawy a nie jeszcze pchać się do przodu bo bedzie 10 s szybciej na rodzie ta z VW powinien dostać mandat. Nie jestem kierowcą tira ale wiem jak wyglada życie kierowcy, gości z tira spóźni się na rozładunek 5min i czatuje pod bramą do rana a gościu z osobowki pewnie jedzie do domu po pracy 8h i cwaniak bo jest miejscowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Po to są dwa pasy żeby jechać do końca oboma. Dopiero na końcu jedzie się ma suwak. Gdyby wszyscy tak jechali korek byłby mniejszy.

 

Dokładnie tak, ale z kulturą jazdy u nas jest problem właśnie. Ciekawe czy teraz na kursach uczą w ogóle jazdy na suwak ? To powinien być jeden z podstawowych tematów, a nie ten który tyczy się włączania lewego kierunkowskazu w ruchu okrężnym na rondzie.  :hehe:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgadzam każdy widział znak niebieski że jest zwężenie do jednego pasa i powinien uciekać wcześniej na prawy a nie jeszcze pchać się do przodu bo bedzie 10 s szybciej na rodzie ta z VW powinien dostać mandat. Nie jestem kierowcą tira ale wiem jak wyglada życie kierowcy, gości z tira spóźni się na rozładunek 5min i czatuje pod bramą do rana a gościu z osobowki pewnie jedzie do domu po pracy 8h i cwaniak bo jest miejscowy.

Przepraszam za co mandat? W ogóle znasz przepisy? Bo co z tego że widział niebieski znak, to jest znak informacyjny a nie znak nakazu. Po to jest pas zakończony obszarem włączonym z ruchu aby kierowca wiedział do którego momentu może jechać. To tylko niektórzy Polacy mistrzowie kierownicy ubzdurali sobie, że jazda lewym pasem to cwaniactwo bo przed zwężeniem każdy powinien stać na prawym pasie jak kołek i czekać i patrzeć jak korek jest coraz dłuższy. Ciekawe czemu za granicą nikt się tak nie zachowuje i wszyscy jadą grzecznie na suwak.

 

Ale uwaga. Niedługo wejdzie w życie nowy znak drogowy nakazujący jechać dwoma pasami na suwak. Co wtedy napiszesz? Dalej będziesz uważać, że to cwaniactwo i mandat się należy jadącym zgodnie z przepisami? Mało tego, jadący na prawym pasie będzie miał obowiązek wpuszczenia tego z lewego pasa. W przypadku niewpuszczenia popełni wykroczenie, a w przypadku kolizji będzie winny ten z prawego. I co Ty na to?

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdzie taki przepis to się z nim zapoznam i będę się wtedy wypowiadał na jego temat a nie teraz.

Na razie wystarczy żebyś ogarniał róznicę między obecnie obowiązującymi znakami zakazu,nakazu i informacyjnymi :)

Do nowości przejdziemy jak podstawy ogarniesz :) Swoją drogą - jak sobie radzisz z tym żółtym znakiem z informacją o zalecanym sposobie włączania się do ruchu - na suwak - bo już pojawiają się na naszych drogach i można je w coraz większej ilości miejsc spotkać ;)

 

Biorąc pod uwagę szybkość ruszania TIRa, dwa auta spokojnie przed niego wjadą zanim osiągnie jakąkolwiek sensowną prędkość, nie ma się co ciskać jak się ociężałym pojazdem jeździ, sam jeżdzę i jakoś nie mam z tym problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.