Skocz do zawartości

Pogubiłem się i potrzebuję informacji


Rekomendowane odpowiedzi

Vitaycie.

Czy są jakieś kempingi po wschodniej stronie Istrii, od przeprawy promowej w m. Zagorie na północ do m. Opatija

Klasa dowolna, ceny nie istotne. Ukochana moja nie lubi jechać w ciemno bez celu a jutro wyprowadzamy się z jakiegoś zakątka na wyspie Losinj.

Pytam Was, bo macie internet a ja w tej chwili modle się żeby mi temat wyszedł, jestem na ukochanym totalnym zadupiu gdzie GSM to cud, ale jakieś szczątki neta docierają.

Jeśli jednak temat nie wlezie lub nie bedzie podpowiedzi, to pojadę nieco w dół w okolice Labin, tam coś znajdę ale wolałbym bardziej na północ wschodnią stroną.

Pozdrawiam z....... psy dupami nie szczekają bo ich tu nie ma, ale są owce i barany i gadam z nimi se :)

.

Edit: Łał wlazło!!!! Póżno trochę ale wlazło :)

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz campingi w Moscenicka Draga http://www.autocampdraga.com/en

 

Następny camp Kamp Medveja  http://www.remisens.com/si/avtokamp-medveja?utm_source=camping2016link-SI&utm_medium=avtokampi.si&utm_content=Medveja-landing&utm_campaign=medveja_camping_2016

 

i ostatni w Opatiji - swoją drogą piękne tam są widoki i miasteczka... zdecydowanie polecam nie tylko na przejazd

 

http://www.rivijera-opatija.hr/autokamp-opatija.html

 

Na przyszłość polecam navigację np garmin - pokaże Ci campy w okolicy zawsze w i o każdej porze, bez neta... za granicą lepiej niż w PL, ale nie raz nas ratował..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitaycie.

Czy są jakieś kempingi po wschodniej stronie Istrii, od przeprawy promowej w m. Zagorie na północ do m. Opatija

...jutro wyprowadzamy się z jakiegoś zakątka na wyspie Losinj.

... są owce i barany i gadam z nimi se :)

 

Hola Ewa & Wojt !

 

Kempingi    ←    na całej Waszej trasie z lokalizacją.

Jak se przybliżysz znajdziesz więcej kempingów = wybierz wg potrzeb...

 

Do szukania: kempingów + itp & itd używamy     naszych pomagierów...

 

Pozdrawiamy z Cartageny...

Ir & Ed

PS

Zerknij se       na owce i barany...

Edytowane przez Ir & Ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Maarec, dzięki Ired.

Odczytałem z rana wieści od Was ale już nie odpisałem, co czynię teraz z kempingu Draga :)

Frekwencja 99,9% Mieliśmy dwie parcele do wyboru, jedna w pełnym słońcu a druga na patelni ;)

Dojazd z widokami emocjonujący, zależało mi na tym bo w ub roku oglądałem Opatiję z kempingu Ostro.

Plaża zatłoczona ale jest niedziela, najważniejsze że pasuje ukochanej.

Kemping bardzo zielony, taki ogrodowy, ostatnio to najczęściej widziałem oset (zdobywanie szczytów) a tu trawa, drzewa liściaste.

Dużo rodaków.

.

Edit:

Qrde, tam patrzę na mapę, jest tu nie daleko Park Ućka i Vela Ućka... już mnie świerzbi by tam wleźć...

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.