Skocz do zawartości

Góry kemping


bursztynka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej czy jest ktoś może aktualnie z polskich górach gdzie nie leje tak jak tu kemping ustup od dwóch dni ?chcemy się gdzieś jutro przemieścić i chodzi mi o w miarę suche miejsce biedkidy itp .tu jest masakra Zakopane zalane totalnie w góry też pewnie nawet jeśli przestanie padać to w ciągu dwóch dni najbliższych będzie trudno wyjść że względu na błoto...

Może ktoś jest na kempingu Kotarz No.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. Ja dzisiaj z żoną wrocilem z Harrachova, wiem... wiem... to jakies 400 km od was, ale tu było przez weekend słońce i jakieś 25°C wieczorami padało ale szlaki spoko suche i bezpieczne. Więc może warto. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Janek mamy Jeszcze tydzień urlopu więc te 400 to dużo i mało.tu masakra zalana koscielska, mietusia, wokół morskiego , olczyska i błota pewnie na kilka dni

Janek a masz tam.jakiś kemping sprawdzony gdzie byliscie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U to faktycznie przykra sprawa. Wlasnie kempingu nie mamy sprawdzonego bo dopiero chwilke posiadamy przyczepe, a teraz też bylismy bez, natomiast wiem że w Bolkowie jest pole, nawet dziś koło niego przejezdzalem, ma pozytywne opinie a i super baza wypadowa jeżeli chodzi o Karkonosze. Po czeskiej stronie to najblizej w Harrachowie, to juz właściwie serce gór moze uda wam sie Karkonosza w nocy spotkać przed cepką ;-). Widzialem tam dziś kilka przyczep i kamperow ale nie wiem nic na jego temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety lipiec mamy okropny i nigdzie nie będzie lepiej. Cały tydzień padało w całej PL i zmiana miejsca niewiele da, błoto jest wszędzie . Ale niedaleko od was są takie miejsca, które po opadach deszczu są bardzo ciekawe i warte odwiedzenia (wspaniałe wodospady i kaskady a przy nich drabinki do wspinaczki ) . Kemping Podlesok  w samym centrum Słowackiego Raju. 

http://karolinaolszowiec.blogspot.com/search?q=podlesok

http://www.slovenskyraj.sk/atc/

 

Jak jeszcze tam nie byliście i kochacie góry to bardzo polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem ten kemp w harrachovie, gdybyście chcieli nawet kiedyś w przyszłości tam wyskoczyć.

Prezentuje się całkiem, całkiem. Ciepła woda całą dobę, pralnia, wiadomo grille i plac zabaw, ciekawe jest to ze maja kąpielisko

Jest idealnie położony jezeli chodzi o zwiedzanie, wyjścia w góry czy na krótkie spacery, nie trzeba dojeżdżać autem. A dokladna lokalizacja to centrym miasteczka w takim swierkowym lasku, wyglada przyjemnie dla oka, latwo trafić jest przy samej drodze pierwszy obiekt po prawej stronie jadąc od Jakuszyc, Szklarskiej Poręby.

Cennik. Wiecie taki mój przelicznik :-) ale co weekend jestem w cz i sprawdza się.

Auto 65 kc 11 zł

Przyczepa 95 kc 16 zł

Osoba 80 kc 13 zł

Dziecko do 15l. 45 kc 7 zł

Prąd 70-100 kc 11-16 zł

Klimatyczne 15 kc 3 zł

Zwierzaki 30 kc 5 zł

 

Pozdrawiamy i życzymy poprawy pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt że podoba w tym roku niezbyt udana.

Dzięki Janek mam teraz noc i poranek na ssukanie miejsca cennik na pewno so przyda raz tylko przejazdem na chwilę byliśmy w tej miejscowości Ale pamiętam zrobiła na mnie mile wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wróciliśmy w piątek z Kotarza i jak padało to w nocy i czasem rano ale potem cały dzień była fajna pogoda. Dodatkowo może to kwestia miejsca ale przedsionka w środku nie zalewalo. Aktualną pogodę w Brennej może sprawdzić na kamerce http://www.brenna.pl/kamery/amfiteatr.html#galeria

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My od poprzedniego poniedziałku jesteśmy na CAMP66 w Ścięgnach koło Karpacza. W tym czasie 1 dzień cały lało, i trochę popadywało. Szlaki są spoko, na kempingu zero błota, odwodnienie działa super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My od poprzedniego poniedziałku jesteśmy na CAMP66 w Ścięgnach koło Karpacza. W tym czasie 1 dzień cały lało, i trochę popadywało. Szlaki są spoko, na kempingu zero błota, odwodnienie działa super.

A ja myślałem że żadnego forumowicza nie było obok nas.. :hmm:

Pogoda faktycznie w tym miejscu wielkich szkód nie narobiła i dało się spokojnie pozwiedzać i pochodzić no może poza tą jedną dobą gdzie lało 24h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że żadnego forumowicza nie było obok nas.. :hmm:

Pogoda faktycznie w tym miejscu wielkich szkód nie narobiła i dało się spokojnie pozwiedzać i pochodzić no może poza tą jedną dobą gdzie lało 24h

Kilka tygodni temu byłem też CAMP66 i stały trzy załogi z oznaczeniami naszego forum z czego dwie załogi to super ludzie AKISSJG i MAĆKI zresztą pozdrawiam obie załogi i mam nadzieje że nasza malutka córeczka nie dokuczyła obu załogom swoimi humorami a właściciele trzeciej budki w sumie udawali że ich niema tak więc sam widzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak zacumowlaam Bliżej Zakopanego N polanie sosny nie toniemy w błocie to Plus.a zamiast chodzic po górach Na razie objazd po okolicach Słowacji itp.następnym razem może będą Karkonosze a N pewno każda informacja cenna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.