Skocz do zawartości

Rowy 16.07-5.08.2016


mrrruczek2

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę błekit nieba. Moze z tą pogoda nie jest tak źle, jak straszą media?

Jezeli znasz pole namiotowe Krystyna (częsc Rowów za kościołem, ul. Kapitańska 2, to b.proszę - napisz, co sądzisz o tym.

Zmierzamy tam, ale powstrzymują nas prognozy.

Udanego pobytu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci w nocy z soboty na niedziele i tak samo na poniedziałek popadało a w dzień słońce cały czas. My tam w prognozy nie wierzymy. Zawsze jak jesteśmy nad morzem mamy fajną pogodę. Byliśmy w tamtym roku u Damiana (U Krystyny) ale w czerwcu to było fajnie czysto i super. Lecz w sierpniu wybraliśmy się na nasze pole od lat gdzie jeździłem jeszcze ze staruszkami pod namiot za bajtla to zrobiliśmy sobie spacerek do Damiana odwiedzić i powiem Ci że nie ma co się pchać do niego w wysoki sezon. Buda na budzie stoi ludzi pełno nie masz w ogóle prywatności. Na Słowińskiej Perle masz odrobinę drożej ale nie ma tego przepychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elwis nie umiem sie doszukac na ich stronie jak wyglada korzystanie z basenu?Czy jest dodatkowo platny?.Napisz prosze jak wygrada sytulacia z placem zabaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o basen na Słowińskiej to nie ma opłat od lat. Jesteś na polu masz dostęp 24h oczywiście odliczając godz w których kolonia korzysta bo tłok za duży. Place zabaw masz 2. Jeden na polu huśtawki drabinki, a drugi po stronie kolonii normalnie masz przejście i troche więcej atrakcji. Dzieci tu się tak integrują że na placu praktycznie nie siedzą tylko ganiają po całym polu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evis52 dzieki.Przekopujac forum i wujka Google natrafilem na same negatywy tego pola :look:.Fakt jest taki ze tematy dosc stare,czy cos sie zmienilo u nich od ostatnich lat?

tu link do jednego z tematu

http://forum.karawaning.pl/topic/5589-rowy-s%C5%82owi%C5%84ska-per%C5%82a/?hl=+s%C5%82owi%C5%84ska%20+per%C5%82a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją opinie wyraziłem w w/w temacie. Przyjedź przekonaj się sam a jeśli nie spodoba Ci się pojedziesz do Krystyny albo na Wagabundę albo 2 inne nie pamiętam nazwy gdzie cena powala z nóg

Najbardziej mnie bawią opinie ludzi co mają budki na temat zmywalni naczyń. Naczynia to mogą myć u siebie w budkach a nie wystawiać opinie niepotrzebną.

Na słowińską jeżdżę od chyba 5 roku życia pod namiot z budką 2 rok. Złego słowa o nich nie powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w Rowach  dopisuje - nie pada, słoneczko świeci................................................jestem w ENERGETYKU .

post-8316-0-11804500-1469011379_thumb.jpg

Edytowane przez jaroslaw-d (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w Rowach  dopisuje - nie pada, słoneczko świeci................................................jestem w ENERGETYKU .

Ale tłok na plazy-zeby nie płec przeciwna to by nie było gdzie palca włozyc  :look:  :look:  :]  :] chyba wzrok mnie nie myli??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na słowińską jeżdżę od chyba 5 roku życia pod namiot z budką 2 rok. Złego słowa o nich nie powiem

To moze jednak i my sie wybierzemy na ta perle,najbardziej kusi basen ,cora byly by zadowolona :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.