Skocz do zawartości

kemping jezioro Gim


Cytrus

Rekomendowane odpowiedzi

był ktoś może http://polenamiotoweraj.olsztyn.pl/

 

pole biwakowe, namiotowe Raj tak mi wpadło w oczy ze względu na czystą wodę w jeziorze

 

i wie jak z wc, prysznic i ogólnie jakieś wrażenia z tego pola.

poszukuje w miarę spokojnego miejsca, z plaża, piaskiem i niedużą ilością odpoczywających :)

miejsce może być bliżej Mrągowa :)

Edytowane przez Cytrus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie byłem na tym polu, ale samo jezioro znam, jest czyste. Od strony Butryn są trzy pola kempingowe jedno dla" wybrańców "Zakątek Mazurski  Gim, drugie na którym byłem "Pod Sosnami" i sąsiadujące z nim trzecie. Podstawowym minusem jak dla mnie to to iż żadne z pól nie posiada swojej plaży. Plaża która jest to plaża miejska i w weekendy jest bardzo dużo przyjezdnych plażowiczów z okolic i jest wtedy tłoczno. Bliżej Mrągowa-7km polecam spokojne, rodzinne i posiadające swój klimat pole "Cypel" w Probarku, było już opisywane na forum.

Pozdrawiam

MagZyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdybyś trafił do Mazurskiego Zakątka to takie uwagi:

- przyczep stoi kilka, gdy ja byłem to stały trzy, generalnie właściciele raczej są skupieni na domkach a pole namiotowe pewnie kiedyś zabudują kolejnymi domkami, ale na ten moment jeszcze miejsce na polance jest

 

- rewelacja z dziećmi - teren zamknięty więc młodzież sie nie rozpełznie i sama nad wodę nie pójdzie, to tego chroniony więc powiedzmy ze strach trochę mniejszy niż na kempingu obok, spory plac zabaw dla maluchów, niestety są też cymbergaje wyciągające (za złotówki niestety) które próbują cię zbankrutować ;)

 

- nie kupuj pakietu jedzenia, absolutnie nie kupuj pakietu jedzenia, chyba że chcesz zaryzykować przytyć dwadzieścia kilo w tydzień nie wychodząc ze śniadania  przez obiad a kończyć na kolacji zażerając się wyśmienitym jedzeniem, moim zdaniem 6 gwiazdek na 5 możliwych jeśli chodzi o jakość posiłków 

 

I z przyczepą wcale nie wychodzi jakoś dramatycznie drogo, za to moim zdaniem, przewygodnie :)

 

Jeszcze w tym roku chyba mi sie uda tam na kilka dni zajrzeć, zobaczymy czy pierwsze wrażenie z poprzedniej wizyty się utrzyma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W celu sprostowania wypowiedzi MagZyg - pole Pod Sosnami nie ma zadnego sąsiedniego kempingu. Co do obaw o pozostawione mienie o którym mówi Krzysiek5 to tez nie ma się o co martwic. Jezdze tam od 30 lat i nic nigdy nikomu nie zgineło - przynajmniej ja o czyms takim nie słyszałem. W Mazurskim Zakątku kempingu jako takiego nie ma. Można spróbować na ośrodku Warmia który jest obok Mazurskiego Zakatka ale tam następuje chyba zmiana właścicieli wiec sytuacja może się zmieniac.

A tak swoja droga to właśnie z Pola Pod Sosnami wczoraj ściągnąłem przyczepę - pozdrowienia dla Pani Bogusi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

W celu sprostowania wypowiedzi MagZyg - pole Pod Sosnami nie ma zadnego sąsiedniego kempingu. Co do obaw o pozostawione mienie o którym mówi Krzysiek5 to tez nie ma się o co martwic. Jezdze tam od 30 lat i nic nigdy nikomu nie zgineło - przynajmniej ja o czyms takim nie słyszałem. W Mazurskim Zakątku kempingu jako takiego nie ma. Można spróbować na ośrodku Warmia który jest obok Mazurskiego Zakatka ale tam następuje chyba zmiana właścicieli wiec sytuacja może się zmieniac.

A tak swoja droga to właśnie z Pola Pod Sosnami wczoraj ściągnąłem przyczepę - pozdrowienia dla Pani Bogusi ;-)

Ja miałem wątpliwa  przyjemność bycia tam gościem i nigdy więcej tam nie pojadę !! Właściciele mają jakiś problem ze sobą i z prądem !! Instalacja nie przystosowana do zasilania przyczepy z piecykiem lub innym sprzętem powyżej 1000W... po wywaleniu bezpieczników zadyma o włączenie!!  Skoro płaci się za prąd jak za przysłowiowe zboże to mam do q..nędzy prawo z niego korzystać.

Z tego co się dowiedzieliśmy na miejscu to jest to tam  standard. Najlepiej to by  odcięli prąd aby nawet herbatę kupować na miejscu. Dodatkowo sklepik tak beznadziejnie zaopatrzony, że wycieczka po zakupy do Olsztynka lub Olsztyna to norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dalibyście radę konkretyzować gdzie jest problem ?

 

@kojotes - ten problematyczny prąd to pod sosnami czy w zakątku ?

@krispo - w mazurskim zakątku stałem miesiąc temu przyczepą, więc - na dzień dzisiejszy miejsce na przyczepy jest, obok domków, za placem zabaw, powiedzmy 5 zestawów można postawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A dalibyście radę konkretyzować gdzie jest problem ?

 

@kojotes - ten problematyczny prąd to pod sosnami czy w zakątku ?

@krispo - w mazurskim zakątku stałem miesiąc temu przyczepą, więc - na dzień dzisiejszy miejsce na przyczepy jest, obok domków, za placem zabaw, powiedzmy 5 zestawów można postawić :)

Problem jest POD SOSNAMI w zakątku z tego co wiem wszystko

 

A dalibyście radę konkretyzować gdzie jest problem ?

 

@kojotes - ten problematyczny prąd to pod sosnami czy w zakątku ?

@krispo - w mazurskim zakątku stałem miesiąc temu przyczepą, więc - na dzień dzisiejszy miejsce na przyczepy jest, obok domków, za placem zabaw, powiedzmy 5 zestawów można postawić :)

Problem dotyczy POD SOSNAMI nad jeź GIM z Zakątku z tego co wiem wszystko jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krispo - w mazurskim zakątku stałem miesiąc temu przyczepą, więc - na dzień dzisiejszy miejsce na przyczepy jest, obok domków, za placem zabaw, powiedzmy 5 zestawów można postawić :)

Ja byłem w Zakątku w II połowie lipca. Zero chętnych na kempingowanie (i dobrze! :-) ), cisza, spokój, rewelacja. W sezonie przyjmują tylko w opcji z pełnym wyżywieniem, dorosły chyba 100 zł dziennie dzieci 70 zł. Z tego powodu kempingowiczów tam brak (dniówka 4 osobowej rodziny z przyczepą i prądem podchodzi pod 400 zł).

Piękny , zadbany, bezpieczny teren, animacje dla dzieci, różne atrakcje w dzień i wieczorem. Zieleń i kwiaty tak zadbane jak nigdzie w Polsce. Sanitariaty mogłyby być lepsze ale to jedyny minusik (niewielki jeżeli i tak ma się swoją łazienkę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w Zakątku w II połowie lipca. Zero chętnych na kempingowanie (i dobrze! :-) ), cisza, spokój, rewelacja. W sezonie przyjmują tylko w opcji z pełnym wyżywieniem, dorosły chyba 100 zł dziennie dzieci 70 zł. Z tego powodu kempingowiczów tam brak (dniówka 4 osobowej rodziny z przyczepą i prądem podchodzi pod 400 zł).

Piękny , zadbany, bezpieczny teren, animacje dla dzieci, różne atrakcje w dzień i wieczorem. Zieleń i kwiaty tak zadbane jak nigdzie w Polsce. Sanitariaty mogłyby być lepsze ale to jedyny minusik (niewielki jeżeli i tak ma się swoją łazienkę)

Ale trzeba ze smutkiem przyznać że wyżywienie warte jest tych - nie małych - pieniędzy ;)

 

I nie dotykać wagi po powrocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba ze smutkiem przyznać że wyżywienie warte jest tych - nie małych - pieniędzy ;)

 

I nie dotykać wagi po powrocie ;)

To prawda niestety, kolacja meksykańska. .. mniam, widziałem faceta który zjadł tyle buritos, że nie sądziłem iż to przetrwa. Obchodziłem go z daleka bo się bałem że wybuchnie, serio !! :).

A z drugiej strony wyżywienie dzienne rodziny też trochę kosztuje, że nie wspomnę o czasie przygotowywania posiłków, zmywania itp. W Zakątku nie wydalem dodatkowo absolutnie nic. Rano pobudka i na śniadanie. Dodatkowe wydatki to tylko woda by się napić w ciągu dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.