Skocz do zawartości

pytanie -prośba


czemat2

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich karawaningowców!Wiem ,że temat juz poruszany wielokrotnie ,albo nieaktualny bo dawno dodany(uzywałem wyszukiwarki forum)alboJestem po remoncie przyczepy, a tak na serio przyczepki niewiadów n126 e.To tak na marginesie,chciałem sie zapytac odnośnie Helu tzn....krótko chcemy w tym roku z rodzinką wybrac sie pierwszy raz z przyczepka nad morze ,decydujemy sie na Hel ,hmmmm .. wiem ,że ciasno, zaludnienie,ale takie plany ,no cóz ....Co proponujecie ? To nie musi być na Helu ,tzn półwyspie ,ale mogą okolice Wadysławowa ,Chłapowa.Co proponujecie ?Pozdrawiam i z góry dziękujęza wszelkie info .Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kolego!

Trochę słabo szukałeś, bo tematów jest sporo.

Wpisując w wyszukiwarkę "Półwysep Helski" (nie Hel :nono: ) znajdziesz co najmniej kilka interesujących tematów.

Nie napisałeś, kiedy się tam wybierasz, ale w miesiącach letnich, to chyba jedno z najbardziej obłożonych i obleganych miejsc na naszym wybrzeżu. Zacznij może od przeczytania tych informacji, chyba że kilka godzin w korku na odcinku zaledwie kilku km nie robi na Tobie wrażenia. :look:

Na kempingach bywa różnie. Jak trafisz, to będzie w miarę znośnie, a jeśli nie, to przyczepy ocierają się oknami o siebie.  :pad:

Lepiej pod tym względem mogą wypaść raczej te we Władysławowie i w kierunku na Jastrzębią G., może w Chłapowie  :niewiem: 

Teraz w sezonie, to trudno powiedzieć, chyba, że ktoś jest w tych okolicach aktualnie i mógłby się wypowiedzieć  :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co proponujecie ?

@czemat2

 

Polecamy nasz ulubiony kemping...

Dojście do plaży...                                               + nasza plaża.

 

Pozdrawiamy z    Hiszpanii...

Ir & Ed

Edytowane przez Ir & Ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Helkamp przez wielu forumowiczów tutaj nie polecany :)

Jezdzimy co roku i jest super !

Jest jeszcze jeden kemping w centrum miasta przy szkole. Beznadzieja ! Chociaż wszyscy zachwalają bo tanio. Na Helkampie lepiej wcześniej zrobić rezerwację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.