Skocz do zawartości

Nowe auto - czemu takie słabe silniki.


blumore

Rekomendowane odpowiedzi

Artur ale tam masz turbinę i płaski moment od 2 tyś. Super będzie jechało i objedzie Twoje crdi.

Spróbuj chociaż...

Kurde ja kupuję samochód raz na 9 lat to będzie bolesna próba jak nie zadziała, ciekawe czy majà testowe astry ... z hakiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Łopel Panie Maćku.

A ten zalinkowany suvik Ci nie pasuje? Koleżanka ma bliźniaka Traxa i bardzo zadowolona. Kumpel z roboty Astrę 4 w sedanie z gazem. Ryliśmy z niego bo całe życie ,,gaz do zapalniczek,, ale jak mu zaproponowali instalację za 1 zł to od razu zmienił zadanie.

Mój bardzo dobry kolega jest cenionym mechaniorem w ASO. Poleca te silniki a one pewnie niedługo ustąpią pola 1,2 albo 1,0 turbo...

I jak tu żyć panie premierze...

http://dixi-car.pl/opel-astra-iv-dane-techniczne.htm

Fajny kolor...

https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-sedan-lpg-pakiet-upgrade-ii-2017-rok-ID6yUenT.html#1bd109688c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łopel Panie Maćku.

A ten zalinkowany suvik Ci nie pasuje? Koleżanka ma bliźniaka Traxa i bardzo zadowolona. Kumpel z roboty Astrę 4 w sedanie z gazem. Ryliśmy z niego bo całe życie ,,gaz do zapalniczek,, ale jak mu zaproponowali instalację za 1 zł to od razu zmienił zadanie.

Mój bardzo dobry kolega jest cenionym mechaniorem w ASO. Poleca te silniki a one pewnie niedługo ustąpią pola 1,2 albo 1,0 turbo...

I jak tu żyć panie premierze...

http://dixi-car.pl/opel-astra-iv-dane-techniczne.htm

 

Ale Astra IV już jej nie ma i to nie był podobno udany model. Astra V jest hitem teraz (lżejsza 200 kg, kombi paskudne) no i jak to zakup na 8 lat musi być w miarę aktualna. Pewnie za chwilę mi przejdzie zawsze będąc w trasie myślę o zmianie samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@witus my auto 2 razy zmienialiśmy po dłuższym wyjeździe z przyczepą ... i nam nie przechodziło a była to za każdym razem dobra decyzja :)

 

auto z napędem na jedną oś "wyleciało" z garażu po próbie wyjazdu po deszczu z mokrego (po deszczu) polskiego campingu z wysoką trawą ... jak zobaczyliśmy jak rano ruszaly auta 4x4 a później my :(

 

mały SUV wyleciał po tym jak fizyka udowadniała że masa ma znaczenie a to że papiery pozwalają to nic nie znaczy ...

 

I mocy nigdy nie jest za dużo ... odliczam dni do końca gwarancji, żeby dieselkowi podnieść moc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mokka a gdzie passat?

 

Nie ma praktycznie aut z hakiem jako demo, bo ludzie brali na przeprowadzki, transport drzewa z lasu i gruz... Taki lajf. Kupujesz w ciemno na te 8 lat;)

 

A na poważnie szukaj takiego auta po znajomych, albo wypożyczalniach. Ja też tak mam. Co jadę z długiego wyjazdu to myślę o zmianie auta, niezależnie czym jadę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to d.... nie urywa 1100 na haku. W passacie mam dmc 2040 a 1600 w dowodzie, wiec 1500 powiozę.

Mój Passat B8 sedan 1.8 benz. ma DMC 2020 i 1800 dmc przyczepy. Książkowe osiągi to 7,5 do 100, a realne spalanie w cyklu mieszanym to 7,3 - 7,5

Edytowane przez Kvasir (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Passat B8 sedan 1.8 benz. ma DMC 2020 i 1800 dmc przyczepy. Książkowe osiągi to 7,5 do 100, a realne spalanie w cyklu mieszanym to 7,3 - 7,5

Te osiagi to manual, bez przyczepki.... Moj tiptronic w trasie na pusto 8, na codzień 10.5, a z cepką do 14l/100km.

Niestety, zgodnie z 1.33 przyczepa to max 1500... Jak i u mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te osiagi to manual, bez przyczepki.... Moj tiptronic w trasie na pusto 8, na codzień 10.5, a z cepką do 14l/100km.

Niestety, zgodnie z 1.33 przyczepa to max 1500... Jak i u mnie.

Zgadza się, manual 6 biegowy. Przyczepka zakupiona 1500 dmc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba większość z nas tak ma :) ciągnąc budę ixem to i owszem też kombinuję na co, ale, ale ... ciągnąc budę jeepkiem takich myśli nie mam  :ee:

 

Właśnie wróciłem znad Bałtyku, trasa ponad 700km - jestem zadowolony z leciwego holownika, nawet przez sekundę nie pomyślałem o zmianie...  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.