Skocz do zawartości
Commander

Pokrowiec na rowery

Rekomendowane odpowiedzi

Commander

Witam Was.

Nie znalazłem takowego tematu, więc ośmielam się go załozyć (ale znając życie Paweł zaraz go skądś wykopie :ee: )

Stoję przed koniecznością zakupu pokrowców rowerowych na przód i tył przyczepy. Ceny są różne, nieco zaskakujące - rzekłbym.

Co polecacie, bo ja znalazłem coś takiego :

https://www.obelink.pl/pro-plus-fiets-beschermhoes-pl.html?category_params=s_company%3D9%26category_id%3D7466

https://www.obelink.pl/pro-plus-fiets-beschermhoes.html?category_params=s_company%3D9%26category_id%3D7466%26page%3D2

I rzekłbym, że nawet z przesyłką się bardzo opłaca. Ktoś może ma coś takiego u siebie. Skąd ta cena? Kolor, a może niestety jakość?

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartosz_b

Wygląda licho, już w recenzji na stronie masz napisane że rozerwal się po pierwszej jeździe. Ja polecam pokrowiec brunnera, niestety ciężko go zdobyć wszędzie maja Fiame która też się targa. Ostatnio zakupiłem u Klaji ich pokrowiec, gruby materiał, wygląda solidnie i przejechał już 2k km i na razie jest w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

Dzięki.

U Klai, ale jakiej marki?

Acha, jeszcze jedno czy na dyszel to to samo co na tył?

Taki dobry?

http://allegro.pl/pokrowiec-brunner-na-rowery-rower-family-camp-i6318740184.html

Edytowane przez Commander

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartosz_b

Tak tego brunnera mialem i przejezdzil u mnie z 5 sezonów. U Klaji marki Klaja :-) mają własne z nadrukiem swoim, ale z fajnego materiału. Na dyszel nie wiem jakie pokrowce są tzn czy sie różnią od tych na tył, wg. mnie powinne być inne żeby dookoła opasaly rowery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

:ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus

Miałem Fiammy jakiś. Wiatr go rozszarpał z tylu.

Wysłane za pomocą Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AdSzym

Mamy Fiammę. Sporo już przejechał, ale nadal cały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kalumet

Ja w zeszłym roku kupiłem Fiammę i od razu wyrwały się sznurki naciągowe. teraz mam kawał materiału :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

A czy znany jest Wam z dobrej strony EuroTrail

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

Fiamma poszedł kosz. Pierwszy daleki wyjazd i porwał się w strzępy i zgubił mi tablice ostrzegawczą.

Brunner lepszy 2 krotnie ale też już mi się kończy.

Ten od Klaji widziałam u Bartka i wygląda najlepiej. Ja zrezygnowałem z pokrowca całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

Istotnie zastanawiam się nad tym od Klai :hmm: .

Pokrowiec jest obowiązkowy w Niemczech i Austrii jeśli na rowerach, są przypięte jakiekolwiek gadżety (dzwonki, lampki itd).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TIGERLUNAR

Commander bierz od Klai i sie nie zastanawiaj.Mam go u siebie i jak najbardziej spelnia swoje zadanie.Jakosc zadawajaca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tec

Fiamma nadaje się co najwyżej do ochrony rowerów przed kurzem w garażu.

Przy pierwszej burzy urwał się sznurek ściągający od dołu i pokrowiec wyłopotał się na wietrze... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TIGERLUNAR

Panowie wszyscy macie 1 ze sztauerki.Jak ktos zle przymocuje pokrowiec to nie wiem jak by sie on staral i tak sie urwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartosz_b

Panowie wszyscy macie 1 ze sztauerki.Jak ktos zle przymocuje pokrowiec to nie wiem jak by sie on staral i tak sie urwie.

Pokrowiec po prostu jest lichy i słaby jak większość rzeczy Fiammy, i nie wiem jak dobrze go przymocujesz to się przeciera i urywa chociażby na pedałach rowerów. Widziałem to na własne oczy u znajomego. Chyba że dodatkowo taśmą bagażową owiniesz wszystko w koło i dookoła :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi