Skocz do zawartości

http://www.camp-cikat.com/pl/


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest źle. Pierwszy z promu nie wyjedziesz bo przyczepy ustawiają na skrajnych pasach na promie a pierwsi wyjeżdżają ze środka.

Faktycznie dobrze jest odczekać chwilę w porcie i ruszyć spokojnie jak wszyscy pojadą. Sam kemping jest fajny woda kryształ, spacerowo do miasteczka pięknie.

Jedziemy na Cikat w czwartek w 5 przyczep 

 

super, zazdroszczę wyjazdu :) chętnie wrócimy na ten camping - może kiedyś na jakiś krótki wypad. Z ciekawości - sprawdzaliście czy baseny będą już czynne ?

 

Odnośnie wyjazdu z promu - pływałem już kilkanaście razy i bywało, że ruszałem pierwszy - np na Hvarze na "drogę śmierci" z Sucuraju... tak mnie puścili i zabronili też zjechać na bok, ale tam było ciasno a stały już autokary pełne Japończyków dla których byliśmy ciekawą atrakcją do focenia. Tak na prawdę zależy to od wizji obsługi promu, bo czasami stałem jako pierwszy na środkowym pasie a na początek puszczali skrajne pasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

super, zazdroszczę wyjazdu :) chętnie wrócimy na ten camping - może kiedyś na jakiś krótki wypad. Z ciekawości - sprawdzaliście czy baseny będą już czynne ?

 

Odnośnie wyjazdu z promu - pływałem już kilkanaście razy i bywało, że ruszałem pierwszy - np na Hvarze na "drogę śmierci" z Sucuraju... tak mnie puścili i zabronili też zjechać na bok, ale tam było ciasno a stały już autokary pełne Japończyków dla których byliśmy ciekawą atrakcją do focenia. Tak na prawdę zależy to od wizji obsługi promu, bo czasami stałem jako pierwszy na środkowym pasie a na początek puszczali skrajne pasy.

Baseny otwierają dopiero na początku czerwca. Ja byłem w ubiegłym roku na przełomie paź/lis i jedziemy teraz bo w takich okresach na Cikat na plaży jest max 10 osób jednocześnie z czego nas 4 :)  

Baseny fajne ale jakoś nie mogę się przełamać żeby odwiedzić Chorwację w szczycie sezonu. Dwa lata temu w sierpniu zdecydowałem się na Kaszuby i okazuje się że chyba wszyscy siedzą w Chorwacji i Łebie bo kempingi puste jeziora czyste przyroda piękna, spływy kajakowe rowery, prawdziwa sielanka. W tym roku plan podobny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baseny otwierają dopiero na początku czerwca. Ja byłem w ubiegłym roku na przełomie paź/lis i jedziemy teraz bo w takich okresach na Cikat na plaży jest max 10 osób jednocześnie z czego nas 4 :)

Baseny fajne ale jakoś nie mogę się przełamać żeby odwiedzić Chorwację w szczycie sezonu. Dwa lata temu w sierpniu zdecydowałem się na Kaszuby i okazuje się że chyba wszyscy siedzą w Chorwacji i Łebie bo kempingi puste jeziora czyste przyroda piękna, spływy kajakowe rowery, prawdziwa sielanka. W tym roku plan podobny. 

 

ogółem masz rację, szczyt sezonu to w Cro można powiedzieć dramat, my w tym roku po raz ostatni możemy jechać w czerwcu, prawdopodobnie ruszamy za 33 dni :).  Z drugiej strony, nie jechałbym na Cikat bez basenów, dla mnie ten camping bez nich traci 90% atrakcyjności, a jednak trzeba 2 razy płynąć promem, równie pięknie jest na KRK a do tego bliżej :)

 

udanej wyprawy, chętnie oglądniemy tu aktualne fotki z Cikat-a na pewno ktoś z forum zaglądnie tam jeszcze w maju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogółem masz rację, szczyt sezonu to w Cro można powiedzieć dramat, my w tym roku po raz ostatni możemy jechać w czerwcu, prawdopodobnie ruszamy za 33 dni :).  Z drugiej strony, nie jechałbym na Cikat bez basenów, dla mnie ten camping bez nich traci 90% atrakcyjności, a jednak trzeba 2 razy płynąć promem, równie pięknie jest na KRK a do tego bliżej :)

 

udanej wyprawy, chętnie oglądniemy tu aktualne fotki z Cikat-a na pewno ktoś z forum zaglądnie tam jeszcze w maju :)

Znam te dylematy:) nadrabianie z dzieckiem lekcji  to przynajmniej 1,5h dziennie.

To koszt który ponosimy za wyjazdy poza sezonem. Czwarta klasa tuż tuż i obawiam się że za rok nie będzie to już niestety możliwe. 

 

P.S. jedzie z nam taka Adria jak Twoja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam te dylematy:) nadrabianie z dzieckiem lekcji  to przynajmniej 1,5h dziennie.

To koszt który ponosimy za wyjazdy poza sezonem. Czwarta klasa tuż tuż i obawiam się że za rok nie będzie to już niestety możliwe. 

 

P.S. jedzie z nam taka Adria jak Twoja

 

Ze Szczecina ta Adria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

No to i na mnie przyszła kolei... po wielu rozmowach i rozważaniach... ostatni pomysł to kraków-garda-venezia(marina)-florencja-powrót. Natomiast dzieci ( 6 i 2 lata) to ani z takiej wyprawy nic nie będą miały ani nic nie pamiętały. Dlatego chyba jeszcze nie czas... ponownie wygrał bezpieczny plan wyjazdu w jedno ale fajne miejsc, - Cikat.. Brat ( z namiotem) polecał ( choć uprzedzał o wyjazdach i zjazdach przy promie) i padła decyzja ze jedziemy...  

 

 

Maarec nie będziesz zapewne pamiętał, ale kiedyś służyłeś pomocą co do holownika... Rozmowa o  Octavii III 1,6 TDI 105KM. Udało się i nowy model ma już 150 KM ( kocham swoją firmę;)) niby zmienia się jedną cyfrę i jaka różnica... Miałeś wtedy racje ze 105 KM pojechałoby ale komfortu by nie było...

 

 

Jestem już po wakacjach 2017 Kraków - hajduszoboszlo - balaton - kraków i trochę po południowej Polsce... Ale zachcianka na Cro jest ogromna... Jedziemy na nierozparcelowany obszar... lub może uda się trafić cos na miejscu... nie mam w zwyczaju rezerwować bo jak jeździłem z namiotem to jakoś zawsze to było :):)

 

 

Chciałbym dopytać o kemping po drodze... południowy-zachód Balatonu... może Balatontourist Termál Kemping... jakieś opinie?>??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Krakowa wygodniej będzie Ci przez Austrię jechać, chociaż przez Węgry też można. Ja jeżdżę z Nowego Sącza, więc śmigam przez Węgry i już mi szczerze ta droga bokiem wychodzi :bzik: . Nocuję zawsze w Zalakaros (własnie Balatonturist Termal Kemping), tuż przed granicą z Chorwacją. Kemping ok, a jak dojedziesz w miarę wcześnie, to jest gdzie na fajnych basenach (dodatkowo płatnych) poszaleć z dzieciakami. 

Co do podjazdu na wyspie Cres w drodze do Cikat, dasz sobie radę. Jest stromo ale się wyturlasz  Twoim holownikiem będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Mnie też cikat ciągnie, Ale chyba Peljesac bardziej.

Maarec, na końcu Peljesac w Loviste jest sympatyczny kemping Danka

Byliśmy tam późnym latem było super. U gospodarza koniecznie zapytaj o wino jego domowe i ostrożnie z tym towarem się obchodź :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maarec, na końcu Peljesac w Loviste jest sympatyczny kemping Danka

Byliśmy tam późnym latem było super. U gospodarza koniecznie zapytaj o wino jego domowe i ostrożnie z tym towarem się obchodź :)

 

Camping Denka miło wspominamy od 2012r. A właściciel Władimir bardzo gościnny z tego co pamiętam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dopytać o kemping po drodze... południowy-zachód Balatonu... może Balatontourist Termál Kemping... jakieś opinie?>??

 

Fajnie by było gdybyśmy trzymali się tematyki kącika, i tematu rozmowy. Do zapytań o Węgry zapraszam to tego działu: http://forum.karawaning.pl/forum/71-czechy-s%C5%82owacja-w%C4%99gry/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Czesc,

Odgrzewam teamt :-)

W tym roku ruszamy 20.06 i chcemy glowna czesc urlopu spedzic na kemp. Cikat /7 dni  bo krotszych rezerwacji nie przyjmuja/

Czy Chorwacja z koncem czerwca to juz pelny sezon ? Do tej pory jezdzlismy bez przyczepy na mojowki i bylo super za kazdym

razem. Zawsze ludzi bylo juz troche ale bez tlumow.  Teraz planujemy Rab /kemp Padova/ poznij tydzien na Cikat i dalej na Istrie kemp Marina.

Jakie polecacie kempingi na wyspie Cres, Losinj, M. Losinj ? Narazi naturalnie wydaje sie kemp Cikat ale moze ktos ma inne wrazenia

Jedziemy z dzieciakami lat 14, 11, 6 

Cikat nawet przez okno netu wyglada fajnie ale nie jest tani, a nawet patrzac przez pryzmat pld Farancji drogi. Ma super baseny i to jest

karta przetargowa jak rozumiem ale czy warto ? 

Jezeli chodzi o styl to ze wzgledu na dzieci zwiedzamy umiarkowanie /choc sa juz plany / raczej plazowanie i woda to glowny target

 

Czekam na opinie i podpowiedzi. 

Tymaczasem, pozdrowamiy ze snieznej Krynicy /jakby ktos nie wierzyl ze jest zima w PL/

 

Dzieki

T.

 

20200208_104819.jpg

20200208_140334.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.