Skocz do zawartości

http://www.camp-cikat.com/pl/


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hej mam pytanko czy jest na campie miejsce na małe ognisko ????? , wiem że w umagu było obiecałem znajomym parzonkę a bez ogniska nici 

Nawet jakby było to uważam, że palenie otwartego ognia w Cro jest z deka nieodpowiedzialne, no chyba że takie ognisko się pali na gołej skale i dookoła w promieniu kilkunastu metrów nic ma. Przy takich temperaturach jakie tam panują, przy suszy wystarczy iskra. Nie jeden pożar wybuchł w Cro przez malutkiego grila węglowego a to przecież nie ognisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do Cikat.

Kemping jest dość duży, ale bez przesady. Położony tarasowo. Większość miejsc nieparcelowana, co moim zdaniem jest atutem. Rotacja duża. Nawet jak rano nie ma miejsc, wieczorem już pewnie coś się znajdzie.

W porównaniu do kempingów, które odwiedziłem w Chorwacji, tu jest zdecydowanie najbrudniej. Łazienki sprzątane regularnie,ale mimo to niewystarczająco.

Obsługa niezbyt wylewna. Generalnie nie lubią dodawać sobie pracy. Spotkałem już lepszą.

Aquapark fajny. Na zdjęciach wygląda na większy. Woda w basenach słona. Mali i duzi będą tu się dobrze bawić.

Plaża morska kamienista i dla małych dzieci nieprzyjazna. Szybko robi się głęboko. Obok kempingu jest plaża ze sztucznie nawiezionym piaskiem, ale tam jest brudno i robi się błoto.

Dookoła Cikatu jest fajna ścieżka pieszo-rowerowa. Można nią dojechać do Mali Losinj.

Obok kempingu lidl i konzum, więc z zakupami nie ma problemów. Nie opłaca się nawet jechać autem, o ile ma się rowery.

Nie ma placu zabaw dla dzieci. Jest natomiast sala zabaw z kulkami dla maluchów.

Ogólna ocena to 4/5. Trzeba mieć na uwadze, że jak już się przepłynie na wyspę to za dużej alternatywy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Witam

Podłączę się pod temat.
W tym roku planuję wyjazd na Losnij. Po raz pierwszy z przyczepą kempingową.
Zależy mi na opiniach, poradach i innych uwagach co do trudności trasy do  i z przepraw promowych. Która lepsza czy ta przez Istrię, czy ta przez Krk? 
Ponieważ moje doświadczenie w planowaniu takiej trasy z przyczepą nie jest zbyt wielkie, prośba również o uwagi dotyczące właśnie planowania. Trochę inaczej czasowo jedzie się solo a inaczej z przyczepą na haku.
Z góry dziękuję za pomoc.
Berni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Krk nie jechałem ale podobno od Istrii łatwiej.

W każdym razie i tak dość ostry zjazd do promu jest i potem pierwsze parę km na wyspie wąsko. Z przyczepami czasami mijałem się na mm bo z jednej strony skarpa w dół a z drugiej skały nierównomiernie wystające na drogę. 

Poćwicz sobie trochę jazdę z przyczepą po wąskich dróżkach jeżeli wcześniej nie jeździłeś, żebyś potem tam nie miał ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.