Skocz do zawartości

http://www.camp-cikat.com/pl/


Rekomendowane odpowiedzi

Hej nie wiadomo co z tym WiFi czy w cenie , polecacie jakieś fajne knajpki z dobrym jedzeniem co warto spróbować ?? na campie czy w miasteczku  , może jest możliwość kupić gdzieś u rybaka świeże ryby , mule  itp.

Jakieś sugestie co warto zobaczyć na tej wyspie 

Dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

...

nie udało się nigdzie znaleźć domowej rakiji i travaricy. Gdzie żeśmy się nie pytali to każdy mówił że niebezpiecznie i że policja ich sprawdza.

Zależy w jakim języku gadasz.

Ja znajdę zawsze i wszędzie.

Dziś, godzinę temu litr Medicy 65Kn a orzechówka 55Kn

Spróbowałem , kobieta mówiła że Medica to około 43%... znam się na tym, po łyku określiłem po swojemu: 55% - jest to stężenie po którym muszę popić czymkolwiek bo upali struny głosowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy w jakim języku gadasz.

Ja znajdę zawsze i wszędzie.

Dziś, godzinę temu litr Medicy 65Kn a orzechówka 55Kn

Spróbowałem , kobieta mówiła że Medica to około 43%... znam się na tym, po łyku określiłem po swojemu: 55% - jest to stężenie po którym muszę popić czymkolwiek bo upali struny głosowe.

Akurat jak kupować lokalne trunki to chyba wiem, najlepszy polski :-) i będąc w tym roku 19 raz w cro już do lekkiej wprawy doszedłem :-)

 

Odnośnie ryb na Cikacie, w Mali Losinj obok postoju taxi jest targ rybny od rana do bodajże 13, ale ceny powalajace, 4 dorady 200 kun

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej nie wiadomo co z tym WiFi czy w cenie

 

Jak nie w cenie to po drodze na autostradzie na stacji benzynowej możesz kupić kartę nano sim z internetem za 80kn na 7 dni LTE bez limitu. (jak jedziesz na 2 tygodnie to kup sobie od razu dwie, po tygodniu jedną wyrzucisz, można tam coś doładowywać niby ale mi się to nie udało a kaskę połknęło...)Może być taniej niż Wifi a na pewno bedzie lepiej działało. Ja jeszcze nie byłem na takim kempingu w Chorwacji żeby WIFI dobrze działało.

Ja uzywałem kart tmobile i VIP

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiFi działa idealnie na Strasko i to za free. to na razie jedyny camp w Cro, który miał dobre Wifi

. Na Cikat coś było ale chyba tzeba hasło z recepcji. Jest chyba nfo na ich www

 

T-Mobile nie ma tam LTE. Mój router ZTE bardzo gubię sygnał, za to stary HTC idealnie robił za hot spota. Ogółem w Cro slabo z LTE. Starter widziałem na wielu stacjach czy w kioskach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMobile nie ma LTE. Ale hdspa mają na bardzo wysokim poziomie.

Maarec miałem podobny problem z routerem i wystarczyło zmienić sieć tylko 3G i problem znika.

 

 

Rafal Wosik

 

 

My startujemy jutro i zaczynamy od Cikata, mam nadzieję że będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMobile nie ma LTE. Ale hdspa mają na bardzo wysokim poziomie.

Maarec miałem podobny problem z routerem i wystarczyło zmienić sieć tylko 3G i problem znika.

 

 

Rafal Wosik

 

 

My startujemy jutro i zaczynamy od Cikata, mam nadzieję że będzie ok

 

szerokości, na pewno będzie fajnie. Przygotuj się na oczekiwanie na prom, mogą już być kolejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na Strasko coś poprawili, w zeszłym roku w szczycie sezonu działało słabo.

Wg mojego telefonu zarówno VIP jak i TMOBILE ma LTE i działa to dość dobrze ale się nie upieram, 20Mbit osiągało bez problemu a to mi wystarczyło aż nadto.

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, że zależy od sprzętu. Mój htc m8 nigdy w PL nie zawodził i miał LTE, w Cro po wsadzeniu karty ani raz nie złapał ale na słabszych transmisjach działał bdb i net śmigał.

 

na Straśko zrobili duże zmiany bo po 1 - nie trzeba już haseł, a po 2 telefon sam przepina się z jednego punktu dostępowego do drugiego, wystarczy kliknąć, że akceptujesz regulamin i spokojnie w czerwcu osiągałem i 5mbit lub więcej - nie sprawdzałem, ale mogłem oglądać po 4 kamery z monitoringu w wersji HD a tam i jedna potrafi 5mbit wyssać.

 

jakby nie było, dałbym radę bez internetu, ale przyjemnie jest sprawdzić  czasem pocztę itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ja jeszcze nie byłem na takim kempingu w Chorwacji żeby WIFI dobrze działało...

Skrila na Krk - śmiga i też sam się przepina, Mali Dubrovnik - Pag również, Nevio - Peljesac na parceli słabo ale przy recepcji ok. :)

 

W tym roku na Krk nawet na bezludnej plaży śmigał net łapany ze Starej Baski, w górach jakieś 300 mnpm. też sygnał z pobliskiego kempingu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może staliśmy za daleko od anten. Natomiast karty GSM sprawdziły się i mogę je polecić.

 

Taka mała uwaga, karta z TMobile nie działała z iPhone6, nie wiem dla czego telefon chciał się aktywować a próba aktywacji kończyła się niepowodzeniem. iPhone 5c zony i iPad działały bez problemu.

 

Może się komuś przyda ta informacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.