Skocz do zawartości
tomo1968

Gdzie pierwszy wyjazd do Grecji z moźliwością wypadów na zwiedzanie?

Rekomendowane odpowiedzi

tomo1968

Witam-Jaki kemping proponujecie,żeby co jakis czas wyskoczyć na Meteory,Olimp,Delfy?(chyba Riviera) .Ja znalazłem te z widokiem na zamek,czyli gdzieś na wysokości Larisy,ale nie wiem,czy to dobry pomysł.Może Lefkada(ponoć straszne wiatry po poludniu)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

Witaj.

Proponujemy przegladnąć tematy w których znajdziesz obszerne relacje osób przecierających już te szlaki. Zapewniam, jest wszystko łącznie z fotami.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomo1968

DZI

Witaj.

Proponujemy przegladnąć tematy w których znajdziesz obszerne relacje osób przecierających już te szlaki. Zapewniam, jest wszystko łącznie z fotami.

Pozdrawia

Ok dzięki spróbuję (mam trochę lenia),ale znajdę-pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Adamhobby

Jestem pod olimpem. Potwietdzam wieje i duzo komarow. Poza tym w sklepach drogo ale ogolnie super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomo1968

Witaj.

Pozdrawiam.

Tak naprawdę to nie znalazłem tego co potrzebię,muszę liczyć na siebie(jak zwykle).Nie ma problemu to co poczytałem gdzies wystarczy na pierwszy wyjazd-heja -udanego urlopu proszę ja Was!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

Napisz na wp do Nomadki. Była na Lefkadzie z tego co pamiętam.

Jak czegoś nie znalazłeś to pisz śmiało!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
swiru

Jestem pod olimpem. Potwietdzam wieje i duzo komarow. Poza tym w sklepach drogo ale ogolnie super

Drogo to znaczy....drozej jak w ubieglych latach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomo1968

Drogo,ale chyba i tak taniej niż w Chorwacji?

Napisz na wp do Nomadki. Była na Lefkadzie z tego co pamiętam.

Jak czegoś nie znalazłeś to pisz śmiało!

Dzięki wielkie!))))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Adamhobby

Jestem tu pierwszy raz i nie mam porownania cenowego. Kilka razy bylem w chorwacji i w sklepach bylo taniej. Paliwo w grecji lpg 0.69 euro diesel 1,10 euro kempingu ponizej 29 euro za 2 plus 2 nie bylo od chakidiki po olimp dlatego biwakujemy na dziko. Bez problemu. Zarcie staramy sie kupowac w lidlu ale nie jest ich duzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szwedki

Witam , jest tak jak jest bo wybrałeś najbardziej zatłoczoną i najmniej ciekawą część Grecji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomo1968

Jestem tu pierwszy raz i nie mam porownania cenowego. Kilka razy bylem w chorwacji i w sklepach bylo taniej. Paliwo w grecji lpg 0.69 euro diesel 1,10 euro kempingu ponizej 29 euro za 2 plus 2 nie bylo od chakidiki po olimp dlatego biwakujemy na dziko. Bez problemu. Zarcie staramy sie kupowac w lidlu ale nie jest ich duzo

O to bardzo drogo,bo w Chorwacji byłem w Puli(na Istri) spozywcze artykuly tak jak u nas ,oczywiście w marketach,kemp-50 eurasow-ale swietnie bylo.Pozdr.

Witam , jest tak jak jest bo wybrałeś najbardziej zatłoczoną i najmniej ciekawą część Grecji.

Rozumiem Ciebie,ale np. ja preferuje wieczorny spacer po miasteczku,wypady na zwiedzanie,a nie siedzenie w romantycznym zakątku)),kazdy ma swoje upodobania-pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi