Skocz do zawartości

Pra della torre CAORLE od 9-15 lipca


rodzinka4

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Artura, miło było się zapoznać i winka napić ;). Mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś uda.

Jeśli chodzi o kemping, to wszystko super oprócz nieuregulowania kwestii wszechobecnych palaczy w restauracjach i na placach zabaw ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Artura, miło było się zapoznać i winka napić ;). Mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś uda.

Jeśli chodzi o kemping, to wszystko super oprócz nieuregulowania kwestii wszechobecnych palaczy w restauracjach i na placach zabaw ;).

Nam też bardzo miło było was poznać i szkoda że tak późno bo dla dzieci byłaby większa zabawa.

My w 2017 planujemy CRO na sierpień więc może się gdzieś spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce cudowne dla rodziców z dziećmi - zdecydowanie warte odwiedzenia :) Byliśmy 19.06 - 01.07.

Atrakcji cała masa na ośrodku, trasa rowerowa do samego Caorle (warto pojechać). 
Wspaniały kompleks basenowy - no wiadomo statki pirackie to dziecięcy szał.

Byliśmy na 88, bardzo miła lokalizacja.

 

Warto jednak wyposażyć się w dużo środków na komary - najlepiej działały świeczki zakupione w lokalnym sklepie - citronella. Mimo, że dużo pracy wkładane jest w odkomarzanie to jest to pewien problem (drobny). A nie chcę myśleć co by się tam działo gdyby nie było odkomarzania. 

Cały ośrodek mega zadbany, czysty i pilnowany (czasem aż za bardzo -> siesta :) )

 

Cena oczywiście do najniższych nie należy (w tym okresie wyszło 42 E), ale przynajmniej widać za co się płaci. Zresztą jak porównać do niektórych naszych nadmorskich campingów to okazuje się że różnica nie jest taka duża, a różnica w klasie, standardzie obiektu i oferty to przepaść.

 

Warte polecenia.

 

post-21564-0-46819700-1469793474_thumb.jpgpost-21564-0-99163100-1469793474_thumb.jpgpost-21564-0-41925400-1469793475_thumb.jpgpost-21564-0-81291500-1469793475_thumb.jpgpost-21564-0-37555800-1469793476_thumb.jpgpost-21564-0-86781100-1469793476_thumb.jpgpost-21564-0-63341500-1469793477_thumb.jpgpost-21564-0-31215700-1469793478_thumb.jpgpost-21564-0-81182500-1469793478_thumb.jpgpost-21564-0-72911200-1469793485_thumb.jpgpost-21564-0-48764000-1469793486_thumb.jpgpost-21564-0-48669200-1469793487_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel1074809  > ... Byliśmy na 88, bardzo miła lokalizacja.   Jaki sektor ?      

 

PdT          nasze miejsce   +  więcej...

 

Pozdrawiamy z       Malagi...

Ir & Ed

PS

PdT to nasz ulubiony kemping od wielu lat...

Edytowane przez Ir & Ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Tez tu jestesmy do 9.07, miejsc niewiele a te wolnych kilka najczęściej zablokowane. Jak sie meldowalismy wskazywalismy wolne miejsca i wszystkie byly przyblokowane, dostalismy jedno jedyne ktore sie dopiero zwalnialo, mimo wczesniejszej rezerwacji. Oczywiście to duzy obiekt i codziennie jest mniejsza lub wieksza rotacja.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A jak tam jest z wypożyczeniem roweru i quanto costa, że tak spytam z włoska? (tylko nie odpowiadajcie z włoska bo niewiele więcej rozumiem;-)

Tzn dzieciakom możemy zabrać bo mają kilka, ale stare zgredy się nie dorobiły:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mafik napisał:

Wydaje mi się, że na stronie ośrodka wszystko znajdziesz...

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Owszem, znajdę prawie wszystko, ale co najwyżej z adnotacją "against payment" oczywiście bez żadnych szczegółów co do kwot;-)

Poza tym łajzy wkurzyli mnie (choć to w przypadku tej nacji oczywista oczywistość), bo ignorują już mój drugi mail z zapytaniem, czy zrobione przeze mnie dwie rezerwacje mają szansę na umieszczenie ich w sąsiedztwie (sąsiadujące piczki). Proszę ich, żeby mi dali odpowiedź zanim zapłacę im ten cholerny depozyt, ale zegar do anulowania rezerwacji bez wpłaty depozytu tyka, a odpowiedzi ni chu-chu... A skoro mam zapłacić za dwie piczki ponad 2 tys. depozytu, którego mogą mi nie zwrócić), to wolałbym wiedzieć. Jedziemy w 2 familie i nie chcielibyśmy być na dwóch końcach kempingu.

Najlepiej byłoby, jak by zrobili narzędzie, na którym byłoby widać, które piczki są jeszcze wolne, a które zajęte i żeby można było sobie samemu wybrać wolną piczkę, no ale się im nie chce komplikować sprawy.

Edytowane przez Zulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, znajdę prawie wszystko, ale co najwyżej z adnotacją "against payment" oczywiście bez żadnych szczegółów co do kwot;-)
Poza tym łajzy wkurzyli mnie (choć to w przypadku tej nacji oczywista oczywistość), bo ignorują już mój drugi mail z zapytaniem, czy zrobione przeze mnie dwie rezerwacje mają szansę na umieszczenie ich w sąsiedztwie (sąsiadujące piczki). Proszę ich, żeby mi dali odpowiedź zanim zapłacę im ten cholerny depozyt, ale zegar do anulowania rezerwacji bez wpłaty depozytu tyka, a odpowiedzi ni chu-chu... A skoro mam zapłacić za dwie piczki ponad 2 tys. depozytu, którego mogą mi nie zwrócić), to wolałbym wiedzieć. Jedziemy w 2 familie i nie chcielibyśmy być na dwóch końcach kempingu.
Najlepiej byłoby, jak by zrobili narzędzie, na którym byłoby widać, które piczki są jeszcze wolne, a które zajęte i żeby można było sobie samemu wybrać wolną piczkę, no ale się im nie chce komplikować sprawy.
Po co komplikowac, jak z roku na rok maja pelne oblozenie...?

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...
Pewnie im zapłacę ten depozyt i liczę na to, że może jak przyjadę wcześniej, to da się utargować z nimi przypisanie nam sąsiednich piczek...
Mnie kiedyś wbijajac sie z ulicy udalo sie drugiego dnia parcele bezposrednio obok siebie w 5, czy 6 lini od brzegu zlapac, calkiem obok basenow...

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.