Skocz do zawartości

Spotkanie na mazurach w 2 długi weekend majowy


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pogoda bez słońca, ale padał tylko rano przelotny deszczyk.

To i tak macie w miarę dobrze :hop1: . U mnie jak przestaje lać to kropi ,jak przestaje kropić to leje i tak na okrągło ,ciężko nosa z domu wychylić :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć.

Wszystko prawda o kempingu.

Ale co spojrzenie to inny wniosek. :hop1:

Dla mnie minusikiem, bo to tylko minusik, był lekki hałas z szosy, no ale może już

mam faktycznie przewrócone w głowie. :hop1:

Poza tym fajnie.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, Ha, Ha - to ja - niespokojny duch tego forum informuję, że właśnie wróciłem z PIĘCIODNIOWEGO bezopadowego i ciągle nasłonecznionego campingu NR 69 ORLINEK w Sobieszewie ulokowanego na Wyspie Sobieszewskiej wśród ponad stuletnich sosen i w odległości 300 metrów od naszego morza czyli Bałtyku. Niezbyt odległy szum morza koił moje sterane nerwy i delikatnie usypiał w porze do tego celu właściwej czyli nad ranem (to zdanie nie dla Kiszona). Dałem czadu z kibicami koszykówki ze Zgorzelca którzy przyjechali do 3-miasta na mecz z Treflem-Sopot. Oni słyszeli o piwie bezalkoholowym ale go nie kosztują. Nieliczne wiatry śmigały ponad sosnami nie zakłócając spokoju koczującym campingowcom. Na słonecznej plaży prawie nikogo oprócz oczywiście lepciaków z wnuczką znaną wszystkim z Sandomierza, sportowców z latawcami śmigających na deskach w wodzie lub na wózkach po brzegu i nielicznymi kibicami.

Ten camping to rewelacyjne miejsce dla carawaningowców śmigających z głębi kraju nad morze. Tu mogą zakotwiczyć na kilka dni i miejskim autobusem dowożącym ich do centrum lub Dworca Głównego wyskoczyć na zwiedzanie Gdańska lub 3-miasta. Na pobliskiej plaży pełen luz w przeciwieństwie do tłoku na plażach półwyspu helskiego.

Zamiast biadolić nad pogodą trzeba było wpaść do 3-miasta na Wybrzeże z zaklepanym słońcem.

Pozdrowionka dla innych niespokojnych duszków: Moniki i Roberta z bączkiem.

Monika chyba chce dobić jacka l:

Plusy: piekny plac zabaw dla dzieci

Na ten plus z pewnością jacek l da się namówić.

Nikogo nie mam zamiaru dołować - przekazuję suche fakty - lekko tylko podkoloryzowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, Ha, Ha - to ja - niespokojny duch tego forum

Są od Ciebie jednak bardziej niespokojni :niewiem:

 

Zamiast biadolić nad pogodą trzeba było wpaść do 3-miasta na Wybrzeże z zaklepanym słońcem.

Teraz po fakcie to możemy se gdybać. Byłem na podlasiu i tam raczej było cienko z pogodą. Piątek i sobotę to cały czas siąpiło :?, ale w czwartek udało nam się coś zwiedzić :-] a Wy Lepciaki pewnie będziecie tym zainteresowani.

 

Pozdrawiamy i zazdraszamy pogody i oczywiście czerwieniejemy :] z zazdrości :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepciak

Wysłany: Wto 20 Maj, 2008 21:27

Lepciaki walą na camping w Sobieszewie gdyż im dalej na Północ tym lepsza pogoda.

Tomii

Teraz po fakcie to możemy se gdybać.

Kolego Tomii - warto czasami wierzyć w to co napisze lepciak który już 20 maja o godz. 21.27 wiedział jaka będzie pogoda na resztę tygodnia. Gwoli ścisłości podaję, że taką pogodę zapodał mi Leszek a ja mu uwierzyłem bezgranicznie i bez przekręcania przekazałem dalej.

Przysłowie ludowe: wiara góry przenosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepciak zapewne drugi raz tego błędu nie popełnię :] i po pogodę przed następnym wyjazdem zgłoszę się do Ciebie :-] wysyłając w zamian pocztą w "przedpłacie" jakiś zgrabny czworopak bezalkoholowego Żubra - oczywiście tak jak lubisz najbardziej - w szklanych butelkach :niewiem::].

 

Pozdrawiam szczęściarzy którym pogoda dopisała :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii

po pogodę przed następnym wyjazdem zgłoszę się do Ciebie wysyłając w zamian pocztą w "przedpłacie" jakiś zgrabny czworopak bezalkoholowego Żubra - oczywiście tak jak lubisz najbardziej - w szklanych butelkach.

Pytaj choćby codziennie. I nie krępuj się. Zapraszam z całego serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Monika, ale powiedz prawdę! i szczerze! co sadzisz o Starej Baśni ?

Bo jest jeden minus, ciekawe czy też zauważyliście ?

A może jest więcej, tylko piszcie prawdę, bez kitu.

Dla mnie minusikiem, bo to tylko minusik, był lekki hałas z szosy, no ale może już

mam faktycznie przewrócone w głowie.

Poza tym fajnie.

Potwierdzam .Jacku to co ty nazwałeś delikatnie lekkim hałasem to był normalny hałas ruchliwej ulicy . Mój pobyt tam trwał tam tylko 10 min .Obejrzałem sobie ten camping ,wszystko na wysokim poziomie , otoczenie zadbane , ale to nie dla mnie .Żeby urlop spędzać przy ruchliwej drodze, no nie, zaraz też trafiłem do Stanicy Wodnej gdzie standard nieco niższy ale za to uroki przyrody nie do opisania . Ale oczywiście każdy ma swoje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.