Skocz do zawartości

Spotkanie na mazurach w 2 długi weekend majowy


Rekomendowane odpowiedzi

A tak na marginesie, jutro, 19 maja są 30 urodziny mojego starego TEC-a.

 

 

 

100 lat dla przyczepy!!! :):swieca::niewiem:

 

Podpowiadam celnie: tylko żeby była Z BASENEM

 

To jest nie głupie :swieca::hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i prognozy coraz lepsze :hmm:.

Pierwsza dobra wiadomość ma być bez deszczu.

Druga dobra wiadomość :). Miało być maksymalnie 15 stopni (tak jeszcze rano informowali). Na chwilę obecną mowa jest o 19 stopniach :).

 

Jeszcze paczka z pogodą od Rysiaczka przyjdzie to już w ogóle tropiki będą :niewiem:

 

:swieca::swieca:

pogoda.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, pogoda nie zachęca mnie do wyjazdu, a nie lubię wracać wtedy, kiedy właśnie pogoda sie zrobi.

Tak, że tym razem mnie nie będzie, ale wszystkim wytrwałym życzę udanego i spokojnego wypadu.

 

Pozdrawiam, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Madzią decyzje będziemy podejmować jutro, ale jeśli prognozy nie zmienią się na gorsze niż są to będziemy jechać, bo strasznie nas ciągnie żeby gdzieś wyjechać :swieca:. Dam znaka jutro na forum czy jadę :niewiem:.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, witaj proponuję Mazury tak jak uradziłeś, rejon Mrągowa, Probarku, Mikołajek lub Ryńu [Rynia]

chciałem tylko Tobie przyklasnąć decyzji.

i podbudować tym rejonem.tam jest dobry rejon na odpoczynek.

od Ciebie to po kierunku na Mazury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogus ale o co Ci chodzi :niewiem: ? Bo jakoś załapać nie mogę :swieca:. Przecież kilka postów "wyżej" napisałem że jadę (jeśli pogoda pozwoli) na http://www.mazury.info.pl/starabasn/ starą baśń :swieca:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepciaki walą na camping w Sobieszewie gdyż im dalej na Północ tym lepsza pogoda. Lepciakowa właśnie upycha w lodówce materiały na pierwszego grilla na tym campingu - środa godz. 18.00.

Wiadomość dla niedowiarków: Lodówka wygaszona 5 maja po zlocie w Sandomierzu odpaliła za pierwszym razem dzisiaj o godz. 18.00 i od razu zaczęła chłodzić wbrew krakaniom Robina który nawet zapalniczki gazowej się boi. U mnie lodówka zawsze pracuje na gazie bo jest po prostu przystosowana do zasilania gazem.

Affa przybędzie jak jego dziewczyny pozbędą się kataru a Mymlon dojedzie jak upcha wszystkie dzieci w swoim nowym nabytku czyli Ducato bardzo wieloosobowym i do tego z działającą klimatyzacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę po przyczepę do Bydgoszczy także wracając (czwartek wieczór )zahaczę o Mrągowo,jak trafię to na pewno chociaż dobę odpoczynek w Starej Baśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem jak wasze prognozy ale moje sa fatalne - zapowiadaja obfite opady deszczu w piatek i ok. 9 st. C, w sobote troszke lepiej bo ma mniej padac, ale chodno nadal :swieca:

 

Wczoraj pani z prognozy TVP1 narobila takiego smaka na wyjajazd ze dzis mi sie nie chce wierzyc w te prognozy.

 

A mialem nadzieje ze przynajmniej ten weekendzik pojade :niewiem:

 

zrodlo:

windguru.cz

windfinder.com

pogodynka.pl

meteo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem, spojrzałem na prognozy i oczom nie wierzę :hmm::]:]. Deszcz, zero słońca i temperatury w dzień w okolicach 9 stopni. Studentowi to zawsze wiatr w oczy i żagiel w plecy :niewiem::swieca::swieca:. Sam już nie wiem... Może się spakuje, wstane rano i wtedy zdecyduje. Na chwile obecną to nie ma co jechać :):):):)

pogoda.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.