Skocz do zawartości

Spotkanie na mazurach w 2 długi weekend majowy


Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem dziś na kemping Stara Baśń, ale niestety nie było szefowej :bukiet:. Będę jutro jeszcze dzwonił, żeby wygadać jakąś zniżkę dla wszystkich chętnych z forum którzy chcą odwiedzić kemping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale decyzja nie do mnie należy,ja ewentualnie może się dołączę,albo nie.

Tygrys tak jak napisałeś każdy decyduje sam za siebie :). Ja wybrałem w końcu "Baśń" bo mi odpowiada :bukiet: i jeśli ktoś chce to może się przyłączyć :).

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zamian tajny :) mini spot

:bukiet::):):)

 

bardzo Was proszę o relację z kempingu pod kątem rodziny z dziećmi oraz taką ogólną :) udanego pobytu :)

Postaramy się coś tam obcykać a następnie obsmarować na forum :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z kierowniczką :bukiet:. Przez telefon dała się namówić na 10% rabatu. Dużo nie jest, ale może na miejscu postaramy się o jakiś większy rabacik, który pewnie też będzie zależał od tego jak dużo nas przyjedzie.

 

Co do wyjazdu a raczej pogody. Prognozy są mało optymistyczne, ale wiadomo mogą się jeszcze zmieniać. Jazda na mazury jednak nie będzie miała sensu kiedy okaże się że tam leje i jest zimno. Ja ostateczną decyzję o podróży będę podejmował przed samym wyjazdem.

 

Jechać chciałbym w czwartek rano (wyjazd o jakiejś 8-9 z Warszawy, ale ja tam i wcześniej mogę się ustawić) więc jeśli ktoś by chciał się podłączyć to możemy się umówić na jakiejś stacji benzynowej (z tego co pamiętam to jadąc na Wyszków, w okolicach Radzymina, po prawej stronie jest spora stacja orlenu na której parkują TiRy i to by było dobre miejsce na zbiórkę).

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognozy są mało optymistyczne, ale wiadomo mogą się jeszcze zmieniać.

 

Kaszuba, u którego trzymamy zimą przyczepy widzi kwestię pogody tak: jeżeli na pełnię 20.05 zmienią się wiatry na południowe lub zachodnie to poleje dłuższy czas, a jak pozostaną po staremu wiatry z północy i wschodu to przez kolejne 2 tygodnie aura pozostanie podobna do tej teraz... zobaczymy :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecyduję we wtorek, jak będzie ładnie to pojadę, jak nie to nie.

Bo mi się nie chce znowu mokrego przedsionka zbierać. :bukiet:

Ani rozkładać go na dwa dni.

Tak, że zobaczymy.

Jak bym jechał to w czwartek rano chyba.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to my w przyczepie tylko śpimy, bo trochę za duzi urośliśmy wszyscy a całe kempingowe życie rozgrywa sie w przedsionku.

A markiza - owszem, przydałaby się.

Albo jakiś daszek nie za duży, trzeba coś pomyśleć będzie. :bukiet:

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie przyczepy jakie by mi odpowiadały, to dopiero niedawno wyprodukowali,

teraz one sie sezonują u jakichś naszych sąsiadów, sa sprawdzane na szczelność,

dopieszczane przez pierwszych właścicieli, poprawiane po szybkim montażu w fabrykach,

uzupełniane w sprzęt.

A potem przyjdzie taki dzień, że już będą trochę stare i wtedy ja kupię.

Ale na razie jeszcze nie, za nowe są.

 

Jacek.

 

A musimy taki kawał na południe Europy aż jechać ?

Do Słowackiego Raju pojedzmy, bliżej, a wrażenia niezapomniane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek, moją przyczepę zaczęto produkować w 2001 roku

z całą pewnością jakaś niemiecka rodzina spędzi te wakacje w naszej Hobby 650 KMFe

mam nadzieję, że nie przyjadą nią na polskie dziurawe drogi :swieca:

niech tylko uważają, żeby znowu nie zalali piwem naszej "rundsitzgruppe", bo :niewiem:

 

ale póki co cieszymy się naszą "osiemnastolatką" :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też już jeżdzi, TEC 515 TKM. :)http://www.tec-caravan.de/webcontent.omeco?FOLDERID=193&PHPSESSID=b382ee62ace51361638f516b26d9c9d4

 

I tak za 3 lata przyjedzie do wawki...

 

J.

 

A tak na marginesie, jutro, 19 maja są 30 urodziny mojego starego TEC-a.

I co - dało radę :hmm:

Jeszcze 3 lata pojeżdzi na pewno.

Wszystkiego Najlepszego, prastary TEC-u mój. :swieca::swieca::niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii

Jazda na mazury jednak nie będzie miała sensu kiedy okaże się że tam leje i jest zimno.

Proponuję Sandomierz - tam limit litrów wody na metr kwadratowy wyczerpał się na początku maja więc słońce gwarantowane.

Mazury w deszczu? Przecież mamy wprawę w wyciąganiu przyczep z błotka.

Tak na poważnie: przecież nasze przyczepy są już umyte więc czas na ich wysuszenie, zwłaszcza mojej.

Tygrys:

Jacku!,a co Tobie za różnica(czy mokro od dołu,czy od góry) jak Ty i tak w wodzie siedzisz non-stop!
Ma chłop rację.

tomekk:

Jacek, Ty to nie o markizie myśl, tylko o zmianie przyczepy.

Podpowiadam celnie: tylko żeby była Z BASENEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.