Skocz do zawartości

Kupno Niewiadów n132


Marcin80

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój teść jakieś 4 lata temu robił remont niewiadowa i powiem Ci że naprawdę trzeba mieć trochę pojęcia i samozaparcia żeby wymienić tą wykładzinę itd. Ogólnie cena to zależy jak wygląda na żywo, jak chcesz to mogę podjechać i obejrzeć z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori materace i zasłonki-rzadkość, odlepiająca się podsufitka i tapicerka to norma w N-kach 3200 do najniższej nie należy ale biorąc pod uwagę wspomniane ori zasłonki i materace, oraz fakt że to 132 można dać te pieniążki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepokoi mnie fakt, że stoi gdzieś na działce, nie wiadomo ile czasu. Odlepiająca sie tapicerka to norma w Niewiadkach. Można ja wymienić/zastąpić czym innym ale to kupa roboty. Trzeba wymontować wszystkie meble. 

 

Pozostaje pytanie, czy szukasz takiej budki z powodu ceny (są tanie) czy z pasji.

 

Jeśli z pasji, to ta ma wiele zalet jak wspomniane wyżej oryginalne materace czy zasłonki, a nawet tapicerka. A wtedy nie liczy się cena tylko stan.

 

Jeśli z racji ceny, to musisz się liczyć z kolejnymi wydatkami. Wymiana tapicerki, (ją najlepiej zastąpić wykładzina podłogową), prawdopodobnie gąbek w materacach, opony itp. Czy warto ? Wszystko jest kwestią chęci  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napiszę co oczekuje przy zakupie n132. A jest to... cała skorupa i  podwozie :) Nie zależy mi na oryginalnym wnętrzu. I tak będę adaptować  ją  do swoich potrzeb. Mam znajomego tapicera i znajomego który składa meble. Obaj na pewno mi coś doradzą i pomogą. 

 

Czyli ogólnie cena 3-4 tys. za n132 to niewygórowana cena? Czy znajdę tańszą która spełnia moje oczekiwania ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napiszę co oczekuje przy zakupie n132. A jest to... cała skorupa i  podwozie :) Nie zależy mi na oryginalnym wnętrzu. I tak będę adaptować  ją  do swoich potrzeb. Mam znajomego tapicera i znajomego który składa meble. Obaj na pewno mi coś doradzą i pomogą. 

 

Czyli ogólnie cena 3-4 tys. za n132 to niewygórowana cena? Czy znajdę tańszą która spełnia moje oczekiwania ? :)

 

Im droższa, tym będzie w lepszym stanie. Możesz też kupić np. za 1000 zł sama skorupę i wykończyć wedle własnego uznania. Moim zdaniem brać i przerabiać po swojemu. Wygląda na zadbaną. Odrebna kwestią jest stan przedsionka i ewentualne przecieki do wnętrza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem cały środek plus ocieplałem panelalmi za grzejnikowymi wykładzina remontowka z castoramy nie pamiętasz ale materiał i kleje mnie może około 400 zł jak nie mniej i jeszcze panelami PCV robiłem wykończenie okien w n126n jak taki remont zrobisz spokój na 3 do 5 lat ale czy nie lepiej kupić 5 tys coś zachodniego ?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 nie lepiej kupić 5 tys coś zachodniego ?

 

Pewnie, że lepiej, tylko pytanie o stan. Niewidów w cenie 5000 zł to już prawie igła a zachodnia budka za 5000 to z reguły już szrot  :hmm:  Ale jeśli sie dobrze poszuka....  :]  :look:  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze że będę chciał  przyczepę przerobić do lekkiego offroadu. Tzn. że będzie wstanie zjechać z utwardzonej drogi. 

 

No to chyba tylko Niewiadów. Żadna inna tego nie zniesie  :lol:  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba tylko Niewiadów. Żadna inna tego nie zniesie  :lol:  :P

tylko i wyłącznie skorupa ta:)ta,

 

To napiszę co oczekuje przy zakupie n132. A jest to... cała skorupa i  podwozie :) Nie zależy mi na oryginalnym wnętrzu. I tak będę adaptować  ją  do swoich potrzeb. Mam znajomego tapicera i znajomego który składa meble. Obaj na pewno mi coś doradzą i pomogą. 

 

Czyli ogólnie cena 3-4 tys. za n132 to niewygórowana cena? Czy znajdę tańszą która spełnia moje oczekiwania ? :)

aż szkoda tego wnętrza (zasłonek i materacy) wywalać :beczy: :oslabiony:

możesz poszukać tańszej - jak zależy Ci tylko na budzie to znajdziesz

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż szkoda tego wnętrza (zasłonek i materacy) wywalać :beczy: :oslabiony:

możesz poszukać tańszej - jak zależy Ci tylko na budzie to znajdziesz

 

Tu się zgodzę. Ta ma stan trochę kolekcjonerski. Szkoda było by ją przerabiać  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze że będę chciał  przyczepę przerobić do lekkiego offroadu. Tzn. że będzie wstanie zjechać z utwardzonej drogi. 

 

a dlaczego 132 ? ona jest większa, cięższa itd

 

3200 to nie jest zła cena za 132, owszem można czasem trafić coś poniżej 3kzł ale stan będzie kiepski 

małą kupisz poniżej 2kzł a nawet mniej do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.