Skocz do zawartości

Jaki camping w miejscowości Rowy?


Norbert777

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka lat temu byłem w Rowach na kwaterze.

W tym roku chciałbym się wybrać z rodziną ( 2+2) pod namiot a jak się uda zakupić to pod przyczepę.

Czy są tam jakieś godne polecenia pola campingowe?

W sieci znalazłem jakiś leśny przy samej plaży ( nazwa mi z głowy wyleciała) ale opiini o nim jak na lekarstwo.

Przed chwilą namierzyłem camping 156 Przymorze.

Może ktoś bywa/był i może coś polecić?

Interesuje mnie spokój i wypoczynek z dala od dyskotek itp. Najlepiej z jakimś wejściem na plażę gdzie nie będzie tłumów.

By ceny były rozsądne, dostęp do ciepłej wody całą dobę, prąd, możliwość parkowania auta przy namiocie/przyczepie i w razie opadów by nie zamieniało się jezioro.

Jakiś plac zabaw dla dzieci ( 7lat i roczek ) byłby miłym dodatkiem.

Będę wdzięczny za jakieś info, opinie, namiar.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Norbert777

W wyszukiwarce wpisz hasło Rowy.

Wyskoczy ci 20 - 30 tematów związanych z tą miejscowością - z opisami, zdjęciami, linkami, cenami kempingów itd. itp.

Po co po raz enty zakładać na forum temat o tej samej treści.

Trochę własnej inwencji w szukaniu !!!!

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny TomekKnaus.

Fora nie są mi obce i potrafię się po nich poruszać.

Znalazłem tematy o kilku campingach, spora ilość komentarzy jeszcze z 2011 roku.

Mamy 2016 więc liczyłem na jakieś opinie i porady z 2015/2016

I po co tu się wydzierać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na facebooku pisali że od 1.07 otwarta druga część plaży między innymi główne zejście. Wybieramy się na pole słowińska perła jak co roku od 24.07-6.08. Od 16 do 24 mamy w planach stacjonować w Jarosławcu na pasie startowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.