Skocz do zawartości

Kemping Loch Ness


GraKo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki poleceniu kol Hondas(dziękuję) spędziliśmy dwa wspaniałe weekendy na kempingu Loch Ness w Gackach koło Buska Zdroju.Teren zalesiony sosnami, jodłami, modrzewiami i trochę liściastych też drzew się znajdzie,położony nad jeziorem po wyrobiskowym po gipsie.Węzeł sanitarny nowy,ładny,ciepła woda całą dobę,widać dbałość gospodarza o obiekt-nowe inwestycje.Spokój i ciszę "zakłóca"tylko ptaków śpiew.Wspaniałe miejsce dla rodzin z dziecmi ze względu na bezpieczeństwo dojścia do wody.Ceny umiarkowane;2os+przyczepa i samochód=35zł/doba+10zł/db prąd.jeśli ktoś potrzebuje.My mamy własny.Podobno w sezonie należy się wcześniej umawiać z Panem gospodarzem,gdyż jest dużo chętnych.Dla lubiących takie spokojne klimaty przed i po sezonie serdecznie polecam.W załączeniu kilka fotek

 

DSC01108.JPG

 

DSC01100.JPG

 

Wejście do kuchni i łazienki

 

DSC01105.JPG

 

DSC01110.JPG

 

DSC01112.JPG

 

DSC01111.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Podobno w sezonie należy się wcześniej umawiać z Panem gospodarzem,gdyż jest dużo chętnych.

 

hehe

raczej jest obowiązkowa  :pad:

 

 

 

Jest w zasadzie warunkiem przyjęcia na camping. Wynika to z naszej potrzeby informacji i sensownego lokalizowania i przygotowania terenu dla klienta. Rezerwacja odbywa się telefonicznie i jest bezpłatna

 

dla mnie absurd, nawet w kurortach nie ma obowiązku rezerwacji i jakieś miejsce się zawsze znajdzie 

wolne miejsca a właściciel w Gackach mówi że nie wpuści zestawu bo nie ma rezerwacji 

 

dobrze że są inwestycje, bo miejsce faktycznie fajne i blisko, szkoda że podejście do klienta kuleje 

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę do gacek kilka ładnych lat i i jestem zadowolony z podejścia do klienta .
Chciałbym żeby to podejście opisane przez konrad_b „kulało tak dalej” .
Dzięki temu że umawiam wcześniej z właścicielem miejsce ,mam pewność że parcela jest przygotowana , że nie zaparkuje mi w przedsionku kilka przygodnych przyczep w poszukiwaniu wolnego miejsca . Właśnie takie traktowanie klienta świadczy o właściwym podejściu . Nie każdemu może się podobać ze pan Artur w ten sposób dba o wypoczynek osób już znajdujących się na kempingu. Ale osobą tam jeżdżącym to odpowiada , miejscówki w sezonie są zajęte ,wypoczynek o niebo lepszy niż na innych kempingach gdzie wszelkiej maści pseudo przyczepkowicze piłują radia i r…ja do oporu bez jakiegokolwiek liczenia się z innymi . A że jest masę ludzi o moich upodobaniach tak więc właściciel może być pewny że klientów mu nie braknie .
Do zobaczenia w Loch Ness.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę do gacek kilka ładnych lat i i jestem zadowolony z podejścia do klienta .

Chciałbym żeby to podejście opisane przez konrad_b „kulało tak dalej” .

Dzięki temu że umawiam wcześniej z właścicielem miejsce ,mam pewność że parcela jest przygotowana , że nie zaparkuje mi w przedsionku kilka przygodnych przyczep w poszukiwaniu wolnego miejsca . Właśnie takie traktowanie klienta świadczy o właściwym podejściu . Nie każdemu może się podobać ze pan Artur w ten sposób dba o wypoczynek osób już znajdujących się na kempingu. Ale osobą tam jeżdżącym to odpowiada , miejscówki w sezonie są zajęte ,wypoczynek o niebo lepszy niż na innych kempingach gdzie wszelkiej maści pseudo przyczepkowicze piłują radia i r…ja do oporu bez jakiegokolwiek liczenia się z innymi . A że jest masę ludzi o moich upodobaniach tak więc właściciel może być pewny że klientów mu nie braknie .

Do zobaczenia w Loch Ness.

 

o ile wiem to są przewidziane parcele ?

więc co ma rezerwacja do "stawania w przedsionku"?

jedziesz wybierasz parcele i masz kawałek swojego placu, tego właśnie powinien pilnować właściciel

oczywiście możesz sobie zrobić rezerwację, ale nie musisz 

tak to działa na świecie

 

aha, w Loch Ness byłem kilkanaście razy  :skromny:

wcześniej nie było wymysłów z rezerwacjami i jakoś zawsze miejsce się znalazło 

 

widzisz czasem plany się zmieniają i można by po drodze zajechać do Gacek ... ale jak tak z trasy, skoro nie mamy rezerwacji  :hmm:

 

aaa i piszę to raczej jako "ostrzeżenie" że do Gacek to trzeba rezerwować

warto też zaglądać na stronę, bo są imprezy zamknięte o któych kiedyś tu pisano, a teraz wiedzą tylko ci z TWA ;)

 

ps

na czym polega przygotowanie parceli pod Twój przyjazd ? 

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad to żeby wjechać na plac kempingu w Gackach to trzeba mieć rezerwację ? Tak z partyzanta nie wpuszczą ? . Pytam bo nawet się zastanawiałem czy nie uderzyć na jakiś weekend w tamtym kierunku .

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad to żeby wjechać na plac kempingu w Gackach to trzeba mieć rezerwację ? Tak z partyzanta nie wpuszczą ? . Pytam bo nawet się zastanawiałem czy nie uderzyć na jakiś weekend w tamtym kierunku .

 

Heniu masz info wyżej z ich strony, jak to wygląda w praktyce, nie wiem, niech może wypowiedzą się stali bywalcy

mnie raz prawie odesłali z kwitkiem bo nie miałem rezerwacji, pomogła interwencja kilku stałych bywalców co byli w środku ;)

a najlepiej zadzowoń i zapytaj

 

zawsze też możesz stanąć na dzikusa  :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz Konrad na czym to polega to przygotowanie parceli .
Przecież jak jeździsz to wiesz .
To może tak dla innych co by mieli orientację ,dla ciebie Heniu też .
Po uzgodnieniu z właścicielem terminu przyjazdu na uzgodnione miejsce w tym terminie nie jest wpuszczany żaden jadący z tak zwanego „partyzanta”  Jest karteczka z rezerwacją i miejscówka czeka na mnie w określonym dniu . Często parcela jest sprzątana po wyjeżdżających wcześniej ,grabione spadające szyszki  w miejscach pod drzewami a trawnik koszony . Jak jestem na kempingu to widzę jak to wygląda .Nigdy nie spotkałem się żeby ktoś jadący bez uzgodnienia został odprawiony z przysłowiowym kwitkiem ,tak więc nie piszcie że tak jest .
Jeżeli są wolne miejsca to bez problemu jest się wpuszczonym na kemping ,natomiast jeżeli wszystkie miejscówki są zajęte to właściciel  proponuje
zatrzymanie się z przyczepą lub kamperem na kempingowym parkingu ewentualnie boisku do piłki . Obydwa te tereny są trawiaste , bezpieczne i ogrodzone  razem z kempingiem, brama na noc zamykana  . Znajomi opowiadali że jadąc na wakacje do Grecji rezerwowali miejsca już na wiosnę i ledwo się załapali ,jeszcze zaliczkę trzeba wpłacać . Tam jakoś to nikogo nie dziwi ze są kempingi z rezerwacjami i jak wszystko jest zajęte to trzeba nocować na parkingu i szukać innego .Tak wiec może ktoś kto naprawdę nie został wpuszczony do Loch Ness niech się wypowie a potem piszmy ostrzeżenia.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej omijać szerokim łukiem i nie liczyć czy będzie miejsce czy nie?

Jest tyle  "wolnych" kempingów, że nie ma co się prosić.

Jak jadę w konkretne miejsce to zawsze wcześniej dzwonię  - taka kultura. W przejazdówce jak mnie nie wpuszczą na kemping to stanę na parkingu.

To się nazywa karawaning, a z populistami się nie dyskutuje. :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda że są rezerwacje ale w okresie wakacyjnym. Ale popatrzcie na to z drugiej strony. Wyznaczone są parcele, każdy ma odrobinę prywatności i właściciel nie upycha na siłę przyczep. Jak widzę pola  kempingowe gdzie stoi przyczepa przy przyczepie poukładane jak klocki lego to mam dość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.