Skocz do zawartości

Na dziko, na weekend, blisko Warszawy (Targówek)


roblat

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy Warszawiaków.

Pozdrawiamy z eskapady pt. Z biegiem Wisły.

Po dwóch tygodniach biwakowania nad brzegamy Wisły zbliżamy się do Warszawy.

Dzisiaj ruszamy z pod Dęblina z zamiarem zapadnięcia gdzieś pod Warszawą oczywiscie nad Wisłą.

Mamy na oku przeprawę promową obok Karczewa.

Czytamy Wasz temat i bedziemy korzystać.

Pozdrawiamy znajomych Gala i maciejkosa.

Kazia Stefan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Czerskiem to średni pomysł.... W okolicach tej główki gdzie wjeżdża się na prom często zdarzają się nocne ogniska organizowane przez "młodzież", po drugiej stronie, w Gassach to samo...

 

Walcie tutaj:

52.193862, 21.102953

 

Jadąc ulicą Korzenną przejedziecie wał wiślany (przejazd utwardzony).

Za wałem jest nadal twardo, ale troszkę dziurawo... dacie radę (osobówki przechodzą)

Na miejscu jest ujście wody z EC Siekierki do Wisły. W nocy totalny spokój, najwyżej będziecie mieli towarzystwo jednego, albo dwóch wędkarzy, ale wszyscy bardzo przyjaźni, zazwyczaj są to stali bywalcy.

Cały teren jest oświetlony!

Na wale budka ze strażnikiem w środku, który pilnuje jakiś tam urządzeń....

Nocowałem nie raz z wędeczkami i jest naprawdę super.....

 

To chyba najlepsza miejscówka nad Wisłą w Wawie.... Bezpiecznie, jasno i w miarę kameralnie.....


Można też tutaj:

 

52.191414, 21.104182

 

Wlot wody do EC Siekierki... Wszystko to samo co przy wylocie wcześniej wskazanym, tylko że tam jasno, a tutaj ciemno.... :)

 

Aha.... no i tam są ryby, bo wylot jest ciepły, nocami potrafi cały kanałek parować....

Edytowane przez Michalcc (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Stefan46 nie odzywał się... wybrałem się z dziećmi na zwiady do wspomnianego miejsca ze skutkiem niezadowalającym - nie ma Ich!

Już wracałem sobie do domu, a tu nagle, pomiędzy krzakami dostrzegłem kawałek alkowy.... :)

 

Puk, puk w drzwi, ciepłe przyjęcie, parka zimnych kieliszków i opowieści kamperowe.... :)

Stefan46 wraz z żoną wyjechali z domu 30 Kwietnia i nie zamierzają wracać przed Wrześniem...!!!! No pozazdrościć to za mało....

 

Bardzo fajna i pozytywnie zakręcona ekipa...!!!! Szkoda, że nie trafili do Wawki w Piątek, chętnie zabrał bym Ich nad Jezioro Zegrzyńskie...

 

POZDRAWIAM!

post-17360-0-09482600-1465854519_thumb.jpg

Edytowane przez Michalcc (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Wiele serca włożyłem w jej remont.

 

Starałem się ją przystosować do wyjazdów w dzicz, z dala od cywilizacji.

Czytałem relację remontową na niewiadówkach - pełen szacun...Sory za Ot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ją z zewnątrz... Uwagę od razu przykuwa kaseta do kibelka i kominek od bojlera gazowego.... :yes:

 

Jeśli Cię interesuje to na Siekierkach, koło mostu siekierkowskiego jest jeszcze sporo miejsca.... (trzymam tam kampera)

150pln/mieś

Mam pilota do bramy, wjeżdżam kiedy mi się podoba.

Teren dozorowany przez właściciela....

Bardzo dobry węzeł komunikacyjny. Na most wjeżdżasz w ok. 2 minuty od chwili wyjechania z placu....

ok dzięki za info. Odezwę się za jakiś czas bo czekam też na info od znajomego, z okolic Piaseczna.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Miejsca które polecam na dziko:

 

Kamieńczyk, nad rzeką Bug - 52.607054, 21.597427

Gzowo nad rzeką Narew - 52.613235, 21.116780

 

I na mniej dziko, ale też spokojnie odkrytą ostatnio Skubianke, opisywaną przeze mnie w innym wątku tego działu (będę pewnie w ten weekend):

 

Skubianka - 52.472159, 20.985257

 

Dziś byłem z tym Gzowie

Właściwie nie ma gdzie tam stanąć pełno śmieci butelek po alpagach i kondonów - mało miejsca, zaraz tablica teren prywatny - byłem tam z 5 sekund.

 

Polecić mogę za to miejsce koło Pomiechówka

bardzo duży teren, nie ma żadnych wałów więc łatwy dostęp do wody oraz teren do pogrania np. w piłkę

52.472135  20.761835

Edytowane przez kopczyn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

 

 

Polecić mogę za to miejsce koło Pomiechówka

bardzo duży teren, nie ma żadnych wałów więc łatwy dostęp do wody oraz teren do pogrania np. w piłkę

52.472135  20.761835

to miejsce topienia marzanny :)

w 2017 ze względu na wysoką wodę na Narwi odbyło się na Wkrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.