Skocz do zawartości

Najlepszy kemping nad morzem


Commander

Rekomendowane odpowiedzi

Na Łebskim nie byłem ale zza płotu zbytnio źle to nie wyglądało tylko teren bardzo nie równy, górki doliny, ciężko tam ustawić w miarę równo przyczepe... Ja byłem w 2017 na morskim 21 i wszystko jak w najlepszym składzie ładzie i pożądku... polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Super podejście. Zalogować się i sępić od innych...brawo Ty!

nic nie sepie bo od paru sezonów stoje na pewnym kempingu:) a nie latam po wybrzezu w kazdy zasłyszany kąt:) a po drugie zanim rozstawiłem sie to przed sezonem objechałem interesujace mnie  pola i swoimi spostrzeżeniami sie tu podzieliłem...takze opinia opinia a podoba si kazdemu co innego...

Edytowane przez robertb3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bliżej niż ja...możesz sobie oblukać miejscóweczki nawet w weekendy.

Ja jeżdżę tam, gdzie słyszę dobre opinie i wpadam na ok 3 dni, więc dużo miejsca i spokoju nie zabieram.

niby tak:) ale ja takim prawdziwym karawaningowcem nie jestem. cepe mam 2 miechy na wybrzerzu.z dzieciakami. i tylko opiekunowie sie zmieniaja (dziadki) a my wekendowo czasmi na dłuzej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz a ja po latach obowiązkowych wyjazdów na południe... dzieciaki, czyli plaża woda i inne blaba zakochałem się w podróżach po Polsce. Tyle że u nas infrastruktura i warunki są takie że dobieram kempingi starannie żeby rodziny nie zniechęcić. Udało się ...i tylko czasami stękają o węgierskie termy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz a ja po latach obowiązkowych wyjazdów na południe... dzieciaki, czyli plaża woda i inne blaba zakochałem się w podróżach po Polsce. Tyle że u nas infrastruktura i warunki są takie że dobieram kempingi starannie żeby rodziny nie zniechęcić. Udało się ...i tylko czasami stękają o węgierskie termy.

Dzieci to chyba termy średnio lubią, latem dla nich za gorąco, rozleniwiają. Zimą to jakaś tam atrakcja po nartach.

 

U mnie rodzinka umiarkowanie lubi baseny, tylko przelotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Odnośnie info dot. kempingów nad morzem, to spieszę poinformować, że:

Kemping Relax Świnoujście, ( nie znalazłem indywidualnego wątku o tym kempingu )

doczekał się w końcu remontu i odświeżenia budynku sanitarnego:

 

IMG_20180403_144312.thumb.jpg.7fc0ee44679af2015d61cd0a260ef374.jpg

IMG_20180403_144330.thumb.jpg.3400684a4ee456da24cac226775bc362.jpgIMG_20180403_144322.thumb.jpg.73e8cc3441c3dac0a1922eede3b47f38.jpgIMG_20180403_144317.thumb.jpg.4265af1cae64bc063073c30afd4c4e6f.jpg

 

Na Wielkanoc dobiło sporo sprzętów:

IMG_20180403_144441.thumb.jpg.1ada7a27a90599562212dc1d1a7e4324.jpgIMG_20180403_144444.thumb.jpg.0d3fc4ca62cf565fd97b5d4e78d47332.jpgIMG_20180403_144451.thumb.jpg.fca7dbf0eb7b54a19330c7c37363bfcd.jpg

 

W zeszłym roku rozbudowane zostały przyłącza prądowe oraz wyburzono część drewnianych szeregowców

 

Przed sezonem zostanie również wyremontowane okablowanie i oświetlenie kempingu:

IMG_20180403_144610.thumb.jpg.dbff1df3d09564bd4a95614e33101db5.jpg

 

Ew. proszę przenieść mój post do wątku dot. Relax Świnoujście.

 

Pozdrawiam, Patryk

 

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, patriks napisał:

Odnośnie info dot. kempingów nad morzem, to spieszę poinformować, że:

Kemping Relax Świnoujście, ( nie znalazłem indywidualnego wątku o tym kempingu )

doczekał się w końcu remontu i odświeżenia budynku sanitarnego:

w końcu , jedyna meta w mieście a tak zapuszczona była 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.