Skocz do zawartości
pkwadrat

22. Przystanek Woodstock - Kostrzyn nad Odrą 14-16.07 2016

Rekomendowane odpowiedzi

pkwadrat

Witam wszystkich Woodstockowiczków którzy jeżdżą na ten festiwal przyczepkami. 

W tamtym roku pojechałem pierwszy raz i zaparkowałem na "patelni" gdzieś 150m od sceny. Wszystko było ok, po za tym radiem woodstockowym które grało od rana i cała przyczepa drżała i nie można było spać;). Ja zazwyczaj przyrządzam  w sobotę lub w niedziele. W tamtym roku od poniedziałku nie można było juz było wjechać na "patelnie" od poniedziałku. 

W tym roku podobno ma być zakaż wjazdu autami na " pole namiotowe" na "patelni". 

Wiec mam pytanko czy ktoś z użytkowników z forum wybiera sie na Woodstock w tym roku i czy jest szansa żeby się zorganizować i utworzyć jakąś forumową wioskę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
archisan

Wybieramy się, (przyjazd na pole wieczorem 8 lipca). Zatrzymujemy się za ASP lub na "polu Malinowskiego". Myślę że aby stworzyć samemu wioskę należałoby dotrzeć w niewielkim odstępie czasowym, nie utrzymasz długo zajętego miejsca o ile jest ono "atrakcyjne" dla innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
archisan

Wybieramy się, (przyjazd na pole wieczorem 8 lipca). Zatrzymujemy się za ASP lub na "polu Malinowskiego". Myślę że aby stworzyć samemu wioskę należałoby dotrzeć w niewielkim odstępie czasowym, nie utrzymasz długo zajętego miejsca o ile jest ono "atrakcyjne" dla innych.

Na "patelnię" od 9 lipca nie wjedziesz, a jak wjedziesz szybciej to i tak auto będziesz musiał przestawić poza teren.

TOM podał fajne miejsce, ale odległość do dużej sceny jest taka sama jak i z końca "pola Malinowskiego" że o ASP nie wspomnę.

Ale pomysł kilku przyczep w jednym miejscu jest wart urzeczywistnienia.

Dobry obraz całego pola z zeszłego roku jest tutaj http://www.mggpaero.com/WOODSTOCK/

Edytowane przez archisan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pkwadrat

W tamtym roku przyjechałem 26.07.2015 okol 2:00 i udało mi się zająć miejsce wskazana na mapce. Wiem ze w tym roku nie będzie można zostawić auta na patelni   ale może zgodzą sie na pozostawienie przyczep to w końcu taki większy namiot na kółkach. Może warto my napisać do Jurka jakieś zapytanie. Jak dostanie zgodę po pokażemy im np wdrukowanego maila z numerami rejestracyjnymi i nie powinno być problemu. 

A jak się nie uda to warto zebrać parę ekip  i ustawić sie gdzieś na malinowskim. Ja w najlepszym przypadku przyjechałbym w nocy z 08.07 na 09.07.

http://imageshack.com/a/img921/9435/XqThPo.jpg

Otwieramy oficjalna listę zapisów:

użytkownik              od kiedy         

1.pkwadrat              09.07.2016     

2.archisan               08.07.2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
reflexes

No dobra, a to pole malinowskiego to gdzie jest, bo patrzę, patrzę, szukam i szukam i nie mogę znaleźć.

reflexes z tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pkwadrat

poniższy link wszystko wyjaśnia:

https://facebook.com/PrzystanekWoodstock/#!/story.php?story_fbid=10157017788560241&substory_index=0&id=214363450240&_ft_=top_level_post_id.10157017788560241%3Atl_objid.10157017788560241&__tn__=%2As

Najlepszym miejscem na zorganizowanie wioski będzie obszar za Kriszną no chyba ze ktoś ma lepszy pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bluesmen

A jedzie ktoś na moto wioskę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pajel

hejka, dorzucę grosz do Woodstocku.

na toi campie spędziliśmy 2 ostatnie woody, ale jak mam płacić 6 stówek za pobyt, to się w to nie wpisuje. aczkolwiek powiem, że z dzieciakiem byliśmy i było okej, wjazd i wyjazd o każdej porze,przepustka, tylko te trzepanie kempingów....

od dłuższego czasu znajomi, wcześniej ja rozbijaliśmy się za ASP na górce, dobra miejscówka pod lasem, wjeżdżamy z drogi dębno-Kostrzyn przez parking.

planują wjazd 12 lipca...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
archisan

Tez myślę o postawieniu przyczepy za ASP. Jednakże przejazd od parkingów ma być zamknięty już 9 lipca.

post-1895-0-74477900-1465889187_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cathay

Na toi campie znowu drożej, ale i tak miejsca w poniedziałek się skończyły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pkwadrat

Toi camp sporo  kosztuje ale mamy gwarancje bezpieczeństw i łatwego dostępu do wody itp. Ja jednak wole być na otwartym polu bo tam jest prawdziwy Woodstock:)

Czy po za polem za ASP może ktoś polecić jakieś fajnie miejscówki ?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cathay

@Pkwadrat: w tym roku nikt nic do końca nie wie. Może się okazać że nie tylko na "główne" pole będzie zakaz ale w inne miejsca też. My kilka razy z budą stawaliśmy na parkingach przy shellu, chociaż klimatu trochę brakowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pkwadrat

Dlatego dla mnie nie wchodzi w grę stacjonowanie z dla od centralnego pola. W najgorszym przypadku moża stanąć za kriszną. Nadal podtrzymuje propozycje stworzenia forumowej wnioski - istotny jest tylko termin przyjazdu bo nie uda sie utrzymać miejsca. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pkwadrat

Jurek przygotował duże zmiany w tym roku - jakieś płoty, bramki, kamery, dodatkowa ochrona

http://bit.ly/WoodstockJakDojechac

Są jakieś kolejne ekipy które zdecydowały sie na wyjazd ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi