Skocz do zawartości

Przeciek daszku w przyczepie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czytam, czytam i... Najpierw się uśmiechnąłem, ale za chwilę już mi się śmiać nie chciało. Kilka osób podpowiada co z tym zrobić i w jaki sposób, dokładnie krok po kroku, a Ty uparcie brnierz w kierunku budowlanych chwytów w stylu: szpachla, kit- będzie git!!!

Ile razy trzeba Ci to powiedzieć??? Po to prosisz o pomoc, żeby z niej nie skorzystać i dalej robić po swojemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam i... Najpierw się uśmiechnąłem, ale za chwilę już mi się śmiać nie chciało. Kilka osób podpowiada co z tym zrobić i w jaki sposób, dokładnie krok po kroku, a Ty uparcie brnierz w kierunku budowlanych chwytów w stylu: szpachla, kit- będzie git!!!

Ile razy trzeba Ci to powiedzieć??? Po to prosisz o pomoc, żeby z niej nie skorzystać i dalej robić po swojemu?

 

Okazuje się, że Polak to jednak stan umysłu :-D Nie bez powodu jesteśmy przecież najmądrzejsi na świecie i znamy się na wszystkim. A potem jest mądry "Polak po szkodzie". Ten wątek to wypisz wymaluj ;-)

 

Kupili materiały dekarskie, to szkoda aby się zmarnowały. Wcześniej listwy dachowe ze smołą nie zdały egzaminu. Co będzie następne? Papa na gorąco albo blachodachówka aby pozbyć się problemu raz na zawsze? ;-)

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest na moim dachu ? Nie mam pojęcia, ale jest to dość "gumowe" i raczej miękkie, można to zdrapać z dachu, taka jak by plastelina ... nie mam pojęcia, nie ja to nakładałem, a było to w postaci taśmy, raczej nie położone na gorąco, pod wpływem temperatury (słońca), nie zmienia stanu.

Owszem można to zdrapać, ale nie jest to proste. Podobny "kit" znalazłem na łączeniu plastikowego nadkola z blachą ściany, tyle że nie czarne a bardziej żółtawe. W tym miejscu było oryginalnie, bo ściany nikt przede mną nie rozbierał.

 

I ta taśma na dachu jest jakby wielowarstwowa, w środku ma chyba taśmę foliową lub aluminiową.

Edytowane przez Malko (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrku, dobrze piszesz, ale myślisz na pewno o taśmie butylowej, która jest przytaczana w wielu tematach, np. w tym (post #28):

http://forum.karawaning.pl/topic/11604-uszczelniacz-wurth-czy-sikalastomer/?p=300477

 

Przypatrz się zdjęciu w tym temacie (post #11). Tam Kolega ma zrobione tylko zewnętrznie, przez nałożenie standardowej taśmy dekarskiej: :look:

https://www.google.pl/search?q=ta%C5%9Bma+dekarska&client=firefox-b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwi50_nR2I7NAhWhF5oKHRNkBIYQsAQIHA&biw=1280&bih=600#imgrc=_

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupimy może ten dekasel z dwie sztuki żeby nie brakło będzie lepszy .Ciężko kupić ale już znalazłam w Pszczynie

Po zdjęciu dołu tak wygląda tragedia chyba listwy do wymiany

Kupimy może ten dekasel z dwie sztuki żeby nie brakło będzie lepszy .Ciężko kupić ale już znalazłam w Pszczynie

Po zdjęciu dołu tak wygląda tragedia chyba listwy do wymiany

post-3154-0-81754600-1465224465_thumb.jpg

post-3154-0-50215500-1465224519_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze gorzej niz tragedia i pytanie jak daleko ta woda i wilgoć poszla w dachu a pozniej po ścianach, bedzie co robic w sloneczne dni, tylko sluchajcie dobrych rad kolegow a wszystko wam sie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze gorzej niz tragedia i pytanie jak daleko ta woda i wilgoć poszla w dachu a pozniej po ścianach, bedzie co robic w sloneczne dni, tylko sluchajcie dobrych rad kolegow a wszystko wam sie uda

Ok jutro dalej za to sie bierzemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.