Skocz do zawartości

Za głupotę trzeba płacić :(


szablasty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Piotrek, nie chodzi o obwodnicę Ostrawy tylko o autostradę od granicy Pl do Ostrawy. Otwórz linka którego zapodałem, jest tam mapka autostrad i do Ostrowy jest oznaczona jako Free :-)
Od granicy do ostrawy jest free dla viniet, viatolle płacą wysłane z telefonu

 

Ha. Węgry to dopiero jest zagwozdka. Jadąc zestawem powyżej 3.5t kupiłbym winiete.
Namieszać nieźle, jadąc busem ciężarowym mam inną opłatę niż busem osobowym i kampery są droższe niż osobowe mimo wagi poniżej 3.5t, przyczepy do osobowych nie są brane pod uwagę, na trzeźwo nie idzie tego zrozumieć wysłane z telefonu Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, nie chodzi o obwodnicę Ostrawy tylko o autostradę od granicy Pl do Ostrawy. Otwórz linka którego zapodałem, jest tam mapka autostrad i do Ostrowy jest oznaczona jako Free :-)

Adam odcinek od granicy do Ostrawy i potem 1 jako obwodnica Ostrawy zawsze był bez winiety. Bohumin to już teraz prawie dzielnica Ostrawy i cały ten odcinek jest uznawany za obwodnicę. Pozatym ten Shell, gdzie sporo osób kupuje winietę jest już w granicach Ostrawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

koszty jakie poniosłem na wyjazd do Papy-HU.

Droga S1 z Pyrzowic do Gorzyczek (płatna viatoll) koszt ok. 18zł

W Czechach kupiłem vinetę na pierwszej stacji Shell (NIE MA ŻADNYCH KAR ZA PRZEJECHANIE OD GRANICY DO STACJI BEZ VINETY JAK PISAŁ O BAJKACH  "BartoszK". Zapłaciłem 440CZK oczywiście tłumacząc o jaką vinetę mi chodzi.

Na granicy CZ-SK na stacji Slovnaft kupiłem Vinetę 9papierową nie już naklejek) za 20 Euro. 10 samochód, 10 przyczepa.

Na Węgrzech na stacji MOL kolejny zakup vinety D1 za ok. 11Euro.

 

To wszystkie opłaty jakie poniosłem 12.05.2016r.

 

Może komuś te informacje się przydadzą.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Czechach kupiłem vinetę na pierwszej stacji Shell (NIE MA ŻADNYCH KAR ZA PRZEJECHANIE OD GRANICY DO STACJI BEZ VINETY JAK PISAŁ O BAJKACH  "BartoszK". Zapłaciłem 440CZK oczywiście tłumacząc o jaką vinetę mi chodzi.

 

A kolege w szkole uczyli czytać ze zrozumieniem ??? bo jesli nie umiesz to mógłbyś się choć wysilić i spojrzeć na zdjęcia - sa opisane...

 

- piszesz o zupelnie innym odcinku autostrady - ja pisze o autostradzie KH - Praga - jakbyś nie wiedział to dwie rożne autostrady i nie można ich pakować do jednego wora... chyba ze lubisz piec razy w około komina jeździć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

bajka... znak jest przy wjeździe i dość często na pierwszych km jest kontrola...

 

Trochę późno ale jadąc A1, do Ostravy jest za darmo. Pierwsza stacja 2 - 3 km za granicą Shell, tam można kupić winiety i zapłacić również kartą.

http://kubawpodrozy.pl/winiety-w-czechach-2016-gdzie-kupic-i-jak-wypelnic-winiete-poradnik/#prettyPhoto

W artykule mapka z zaznaczonymi odcinkami płatnymi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.