Skocz do zawartości

Lusterka Milenco Aero


miru

Rekomendowane odpowiedzi

Miru, 

 

Równiez rozważam zakup tych lusterek, na ich korzyść przemawiają liczne pozytywne opinie na wielu portalach sprzedaży wysyłkowej (niestety w PL ich nie znalazłem w żadnym sklepie żeby sprawdzić organoleptycznie). Obejrzałem już kilka innych modeli w podobnym przedziale cenowym ale jakoś do mnie nie przemawiają mocowania na paski. Nie wiem jak u Ciebie z angielskim ale tutaj masz fajną recenzję ze szczegółami na temat tch lusterek https://www.youtube.com/watch?v=1uDtdEAaQmc

 

Jeśli o mnie chodzi to brałbym wersję convex

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam convex tylko reich'a i drugi raz bym kupił płaskie... W tych wypukłych nie jestem w stanie prawidłowo określić odległości. Tzn da się ale trzeba się moim zdaniem dłużej przyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VRS - masz convex'a i piszesz, że drugi raz kupiłbyś płaskie, ja z kolei miałem płaskie (zamiast oryginalnych asferycznych) ostatnio założone do Frontery i nigdy więcej takich wkładów nie kupię. W mojej ocenie płaskie szkło ma zbyt wąskie pole widzenia tutaj jest to bardzo dobrze pokazane: http://www.myturbodiesel.com/wiki/blind-spot-aspheric-mirror-installation-b5-passat-and-a5-jetta-golf/ .

 

Myślę, że najlepiej porównać w sklepie oba warianty i wybrać to co najbardziej odpowiada. 

 

@ Marcin81 - a Ty jaką masz wersję (flat czy convex).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam płaskie Aero 2 czyli trójkątne. Nie widzę problemu z płaskimi - ładnie widać. Co do drgań nie są jakieś szczególne, wydaje mi się że wiele zależy od lusterka jakie masz w aucie. Fajne jest natomiast to, że jak je raz ustawisz to praktycznie przy kolejnym zakładaniu nie musisz nic poprawiać.

Tu jeszcze test:  www.youtube.com/watch?v=if39QfGhaNQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info.Jednak dalej niewiem na ktore sie zdecydowac flach czy konvex.Na niemieckich stronach tez maja dobre opinie (Flach-konvex)i niestety tyle ile uzytkownikow tyle opini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info.Jednak dalej niewiem na ktore sie zdecydowac flach czy konvex.Na niemieckich stronach tez maja dobre opinie (Flach-konvex)i niestety tyle ile uzytkownikow tyle opini.

Przyczepą jeżdże od ponad 30 lat w tym czasie używałem albo raczej  starałem się używać różne lusterka . Po wymianie holownika na citroena xsare picasso i po kilku próbach z różnymi lusterkami dałem sobie spokój i jeździłem bez . Lusterka milenco aero kupiłem 2 lata temu na allegro , mogę po dwóch sezonach stwierdzić same pozytywy odnośnie ich używania . A mianowicie prosty szybki i niezawodny sposób ich mocowania , stabilność podczas jazdy,  niezmienność pola widzenia ,minimalne drgania . Odnośnie dostępności  jest polski dystrybutor /milenco.pl /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że są niezbyt duże (i dodatkowo trochę dalej niż fabryczne), to nie zapewniają zbyt dużego pola widzenia. Jeżeli masz ochotę czasem zerknąć też np. na koło przyczepy, to jednak polecałbym Ci sferyczne. W poziomie też jednak widać więcej. Ale trzeba pamiętać, że oddalają. I dać sobie trochę więcej rezerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja mam Milenco Grand (czy jakoś tak) sferyczne. Super montaż, b.dobre wykonanie, części zamienne dostępne. Faktycznie w porównaniu z Excellent View to zupełnie inna liga....Cena wysoka ale rekompensują ją części (=produkt na lata)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.