Skocz do zawartości

Dlaczego karawaning? - album foto


Tsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ponad wszystkie zdjęcia i wypowiedzi, uważam że karawaning obligatoryjnie zawiera głębokie uczucie do osoby/osób z którymi się ten sport uprawia.

Bez miłości ludzi wobec siebie i takowej do natury, karawaning nie dawałby mi żadnej radości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bez miłości ludzi wobec siebie i takowej do natury, karawaning nie dawałby mi żadnej radości.

 

 

hmm... myślę, że owa myśl tyczy się nie jeno karawaningu...  :skromny:

lecz rzeczy wszelakich związanych z ludźmi... naturą... podróżą... i byciem na świecie tu i teraz...

 

ale myśl w piękne słowa ubrana  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zajrzałem, fotki obejrzałem, ale ostatnie posty przebiły wszystkie doznania wizualne. Wzruszyłem się...

 

A ja tu chciałem tak przyziemnie, o tym biwakowaniu, włóczeniu się z namiotem, cepą i całym majdanem, widokach, fajnych ludziach, i może o komarach, pająkach, czerwonych mrówkach, chaszczach, krzaczorach, ot, jak pięknie bywa na łonie natury, gdy ma się to wszystko, czego w pięciu gwiazdkach all inclusive nie dostanie się ani w pakiecie, ani za sowitą dopłatą.

 

A tu masz ci los, jedno zdanie i... święte słowa, musi być dużo miłości, bo na tak małej przestrzeni nie ma się jak zaszyć w swoim kątku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namówiliście mnie :)

 

Pytanie tylko, czy nie dałoby się tego zobaczyć bez przyczepy? Pewnie by się dało. Ale frajda z tego, że widoki te masz pod samą przyczepą, a nie musisz iść ich szukać... A zresztą nie wiem. Czy to ważne dlaczego? A dlaczego nie?

post-1975-0-13450700-1479236944_thumb.jpgpost-1975-0-35170600-1479236955_thumb.jpgpost-1975-0-51318300-1479236970_thumb.jpgpost-1975-0-38868500-1479236984_thumb.jpgpost-1975-0-45447900-1479236933_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te góry, to Austria - dolina Paznaun. Kemping jest na wysokości jakieś 1700, czy coś w tych okolicach. Jedyny kemping w tej dolinie. To jest zachodnia część Austrii, jeszcze za Insbrukiem, blisko przy granicy z Liechtenstein'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te góry, to Austria - dolina Paznaun. Kemping jest na wysokości jakieś 1700, czy coś w tych okolicach. Jedyny kemping w tej dolinie. To jest zachodnia część Austrii, jeszcze za Insbrukiem, blisko przy granicy z Liechtenstein'em

 

Wpisuje na listę TOP 5 kempingów do odwiedzenia, Dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

post-21594-0-27294100-1489948433_thumb.jpg

 

Naszego kamperka zakupiliśmy w sierpniu zeszłego roku...

Ale gen podróży mamy w sobie dawno.

Ciągnęliśmy się po świecie poobijany ukochanym LandRoverem który po dziś dzień zajmuje w rodzinie zaszczytne miejsce...

 

Jeśli każdy sposób przemieszczania się w świat możemy nazwać karawaningiem to coś tam już liznęliśmy dróg i ścieżek tu i tam...

 

Dlaczego podróżujemy w ten sposób...?

Bo lubimy wolne przywiązanie do planu podróży...

Bo lubimy być zaskakiwani....

Bo lubimy ludzi... różnych... 

 

Jedziemy nie tylko dla widoków....

Jedziemy dla kontaktu międzyludzkiego...

Jedziemy dla smaku kuchni...

Dla zapachu przypraw...

I dla zapachu kwiatów...

 

A przede wszystkim kochamy drogę...

 

To jest jak przemieszczanie się własnym pięciogwiazdkowym hotelem...

Bo dla nas tak własnie wygląda pięć gwiazdek...

i co dzień o poranku wschód słońca prosto w okno...

 

 

post-21594-0-48897800-1489948864_thumb.jpg

 

post-21594-0-20300600-1489948872_thumb.jpg

 

post-21594-0-38904000-1489948889_thumb.jpg

 

post-21594-0-97816900-1489948852_thumb.jpg

 

post-21594-0-70833500-1489948879_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz jak ma się temat czy się opłaca czy nie .... dla takich chwil, widoków ujęć i wspomnień , chyba nie trzeba rozkminiać o opłacalności  

 

W sumie to w życiu jest wiele takich tematów, gdzie roztrząsanie tego czy się opłaca czy nie - w kwestii finansowej - jest po prostu bez sensu...

 

Pewne sprawy po prostu ciężko obliczyć.... nawet stosując siatki Karnauga czy granice całkowania.... :hmm:

Tylko czasem o tym zapominamy..... :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.