Skocz do zawartości

Grunwald


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam !

 

Myślę, że pomysł wart przemyślenia. :)

 

Pozdrawiam

To jest pomysł super, tylko cholewcia termin taki strasznie urlopowy i sporo osób może nie być w tym czasie. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł Grunwaldu. Jeżdżę na uroczystości od kilku lat.Gorąco polecam. Informacje link www.grunwald1410.pl. Jeśli chodzi o kemping to najbliżej położony bezpośrednio nad jeziorem w Dąbrównie w odległości 5km od Grunwaldu - tani , zaplecze skromne link http://student.owsiiz.edu.pl/~wo2314/polenamiotowe/

drugi kemping to swaderki w odległości 22km od Grunwaldu , położony nad jeziorem z lepszym zapleczem link www.biwak.go3.pl .Ja oczywiście będę i zachęcam do przyjazdu. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi kemping to swaderki w odległości 22km od Grunwaldu , położony nad jeziorem z lepszym zapleczem link www.biwak.go3.pl .Ja oczywiście będę i zachęcam do przyjazdu.

W tamtym roku zatrzymałem się w Swaderkach podczas jazdy nad morze .Ot moje spostrzeżenia :

Miejsce bardzo ładne ,cisza ,spokój .Camping w lesie nad jeziorem .Zaskoczyły mnie tylko ceny w sensie negatywnym, .no bo cenowo za przyczepę za samochód za osobę wychodzi średnio (zobaczcie w cenniku) Ale do tych cen nie są wliczone sanitariaty i prysznice .To trzeba płacić oddzielnie. Są darmowe drewniane kibelki bez wody takie normalne wychodki .A kto chce coś więcej to prysznic 5zł i każdorazowe skorzystanie z toalety z wodą i przyzwoitym kibelkiem 1zł. Nieraz przebywam na polach gdzie w ogóle nie ma wody i są tylko kibelki drewniane ale wtedy ogólnie ceny są bardzo niskie a Swaderkach przy cenach jakie obowiązują za przyczepy ,osoby ,samochód i prąd żeby każdorazowo 1 zł a jak nie to do drewnianego wychodka....... :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; myśle,że pole w Dąbrównie jest dobrym miejscem,blisko do Grunwaldu , ceny też nie takie wygórowane.Na miejsce bitwy można iść pieszo np.z naszym dużym logo na czele pochodu. Ja osobiście (Kiszon i Fest2 )zatrzymamy się tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też się tam wybieramy- wcześniej Ostróda / kanał/, akwedukt w Fojutowie, przedtem może Bory Tucholskie na kilka dni. A potem dalej na wschód, aż do Suwałk lub Augustowa i już bez przyczepy Wilno. Troki. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; Miradym, przepraszam, nie chcę się "mieszać" w Wasze plany!Ale zacznijcie kanał od Elbląga , jest ciekawiej.Znam osobiście obie trasy;z dołu i z góry kanału , ciekawsza jest ta z dołu tj. z Elbląga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy rozmawialiśmy o wyjazdach Artur podał mi link do takiego pola http://www.butryny.pl/index.php?page=campsite .Na stronce pisze że blisko Grunwaldu ,że są natryski ,że łagodne zejście do wody ,wygląda zachęcająco . Może ktoś był tam i ma własny osąd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Wczoraj sprawdzałem kempingi wokół Grunwaldu. Okazuje się , że rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej niż na stronach WWW reklamujących je. I tak najbliżej położony kemping w Dąbrównie , w rzeczywistości oddalony 10 km od Grunwaldu , wygląda jak na wykonanych zdjęciach. Stanowczo odradzam.

Kempingi w Ostródzie Klub sportowy Sokół, jest to wydzielone miejsce na boisku , w odległości od jeziora 200m , gdzie można podłączyć się do prądu .Raczej też nie polecam.

 

Doszedłem do jednego wniosku ,że na kemping można pojechać w ciemno , ale co najmniej do rekomendowanych przez PFCC. Taki ,najbliżej położony Grunwaldu /około 40km/ , znajduje się w Iławie link www.lesna-ilawa.pl lub www.lesna-ilawa.noclegiw.pl

Ceny różnią się od kempingu w Dąbrównie , ale wyposażenie , położenie bezpośrednio nad wodą , place zabaw , okolice do zwiedzania przemawiają za tym właśnie kempingiem. Ceny do negocjacji:

Pole namiotowe na 250 osób oraz karawaningowe na 80 stanowisk, opłata za: camping 20 PLN, namiot 5 PLN, opłata za 1 osobę na polu namiotowym/campingowym 5 PLN.

Dzieci do 3 lat gratis, dzieci do 12 lat 50 % zniżki, dodatkowo atrakcyjne rabaty po sezonie i dla grup zorganizowanych. Podłączenie do prądu 10 PLN, miejsce parkingowe (samochód osobowy) 7 PLN, za pobyt ze zwierzęciem dodatkowo 5 PLN.

Inne np. Swaderki czy Butryny – nie byłem , odległość od Grunwaldu podobna .Wybór pozostawiam forumowiczom. Ja skłaniam się raczej na Iławę , chyba że ktoś z kolegów potwierdzi na br. kemping bliżej położony , o dobrych warunkach to chętnie skorzystam.

 


Umywalnia

post-48374-imported-5c873c86-9a09-4224-b2f7-c9080ff8879c_thumb.jpg

 

WC

post-48374-imported-802a3357-6192-4624-b27a-1451cd0381f0_thumb.jpg

 

Świetlica

post-48374-imported-0a84c2ee-0182-42c8-abfa-5697ed726f7b_thumb.jpg

 

Klub sportowy z miejscami na przyczepy

post-48374-imported-f35dc061-16cd-48dc-b222-76a03919514b_thumb.jpg

 

Miejsce na przyczepy

post-48374-imported-7c846d4d-30c0-480a-b966-ec7051a8f0d9_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.