Skocz do zawartości

Podlesice 17 - 19 czerwiec 2016 (plan wstępny)


Rekomendowane odpowiedzi

My też piszemy się na to spotkanie. Termin obojętny , ale lepiej nam pasuje 25,06

To może się spotkamy mi bardziej odpowiada 25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ostatnio w Brandysówce padła propozycja małego spotkania w Podlesicach na kempingu Gościniec Jurajski. Zastanawiamy się nad terminem 17 - 19 czerwca. Czy byłby ktoś chętny? Jest to wstępna przymiarka, bo do 17 jeszcze chwila czasu jest :)

Jeżeli można to możesz mnie dodać do listy na 17,06 (2+1+pies). Na 99% przyjedziemy nie wiem jeszcze czy w piątek czy sobotę.  Napisz co ma kto zabrać. Drewno i grilla mogę wziąć.

 

Mnie to obojętne ale 25.06 też może być.

Adik sorki za zamieszanie z tym terminem ale co zrobić taka praca.

Edytowane przez paluch (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie odpisywałem, ale ten tydzień należał do ciężkich (wyjazdowych). Godzinę temu odpięliśmy przyczepę i mogę coś odpisać w końcu :)

Spotkanie w dniach 17 - 19 czerwca 2016 r. - w terminie tydzień później nie dam rady (wyjazd, ale bez przyczepy

Miejsce spotkania: Podlesice, Kemping Gościniec Jurajski - http://www.gosciniecjurajski.pl/pole-namiotowe

 

Do najbliższej środy dobrze, gdybym miał informację wstępną o ilości ekip, bo dla nas zostanie zarezerwowana część kempingu. W sobotę jest mała "niedogodność" - impreza integracyjna od 16.00 - 23.00, ale nam to raczej nie będzie przeszkadzać.

 

Ceny na stronie są cenami wyjściowymi i po ostatecznej rozmowie z kempingiem podam je tutaj (będą obowiązywać wszystkich, których listę przekażę do Gościńca.

 

Lista osób na dziś:

 

1. Seba222 (2 + 3)

2. Y4recky (2 + ?)

3. Adik (2 + 2)

4. koncewka (2 + 2 + 2 psy)

5. kasiak (2 + 1)

6. PawloFiona (2 + 1)

7. bsylvia (1 + 1 tym razem)

8. Monika i Tomek - 2+2

9. Paluch 2+1

 

Program na ten wypad postaram się "podrasować" i podać do końca tygodnia :) Teraz po ciężkim tygodniu trzeba iść do pracy odpocząć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba na liście nie ma jagusi (Aga i Sławek)

Oprócz nich to jeszcze przyjadą Sławek i Sylwia (byli z nami w Dolinie Będkowskiej, czarny opel antara i Tabbert )

Rozmawiałem dzisiaj z nimi,  na dniach mają zarejestrować się na forum. Także listę możesz uzupełnić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i my się piszemy w takim razie

2 osoby

 

1. Seba222 (2 + 3)

2. Y4recky (2 + ?)

3. Adik (2 + 2)

4. koncewka (2 + 2 + 2 psy)

5. kasiak (2 + 1)

6. PawloFiona (2 + 1)

7. bsylvia (1 + 1 tym razem)

8. Monika i Tomek - 2+2

9. Paluch 2+1

10. Roobertino 2szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba na liście nie ma jagusi (Aga i Sławek)

Oprócz nich to jeszcze przyjadą Sławek i Sylwia (byli z nami w Dolinie Będkowskiej, czarny opel antara i Tabbert )

Rozmawiałem dzisiaj z nimi,  na dniach mają zarejestrować się na forum. Także listę możesz uzupełnić. 

 Już się poprawiam. 

 

1. Seba222 (2 + 3)

2. Y4recky (2 + ?)

3. Adik (2 + 2)

4. koncewka (2 + 2 + 2 psy)

5. kasiak (2 + 1)

6. PawloFiona (2 + 1)

7. bsylvia (1 + 1 tym razem)

8. Monika i Tomek - 2+2

9. Paluch 2+1

10. Roobertino 2szt

11. Jagusia

12. Sławek i Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.