Skocz do zawartości

Żywiec - kempingi nad jeziorem.


Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Właściciel nie udziela się za bardzo na kempingu, żona go prowadzi i mówi w zasadzie biegle po polsku :) Więc nie ma problemu z dogadaniem się :)

 

aha ok dzięki ...bede w Brennej to zajrze do Żywca :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciele nie znają naszego języka w stopniu umożliwiającym zrobienie polskiej wersji strony internetowej

Aniu ja nie piszę o dogadywaniu się tylko kuje mnie coś takiego, że kamping który jest w POLSCE powinien brać pod uwagę język POLSKI.

Naprawdę ja nikogo nie oceniam tylko zwróciłem uwagę na taki mały szczegół, choć jeszcze raz powtarzam, kampingu nie oceniam (nie byłem) jak i właścicieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu właściciele nie znają naszego języka w stopniu umożliwiającym zrobienie polskiej wersji strony internetowej

 

Mam to samo zdanie. Lepiej nie robić po polsku niż zrobić z dużą ilością błędów - lepeij to wygląda. To że kemping jest nastawiony również na Polaków mogą świadczyć wpisy w Polskich internetowych bazach turystycznych.

Kolejna sprawa to domena kempingu - komercyjna, a nie nasza Polska krajowa. Tak na prawdę w "polskojęzycznych" googlach ciężko jest znaleźć oficjalną stronę kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu właściciele nie znają naszego języka w stopniu umożliwiającym zrobienie polskiej wersji strony internetowej

 

Mam to samo zdanie. Lepiej nie robić po polsku niż zrobić z dużą ilością błędów - lepeij to wygląda. To że kemping jest nastawiony również na Polaków mogą świadczyć wpisy w Polskich internetowych bazach turystycznych.

Kolejna sprawa to domena kempingu - komercyjna, a nie nasza Polska krajowa. Tak na prawdę w "polskojęzycznych" googlach ciężko jest znaleźć oficjalną stronę kempingu.

Czy nie jest tak, że towar kupowany w Polsce, a wyprodukowany za granicą powinien mieć instrukcję po Polsku?

Błedów przy tłumaczeniu można uniknąć zlecając to profesjonalnej firmie.

Jeszcze raz powtarzam kemping jest na terytorium POLSKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie jest tak, że towar kupowany w Polsce, a wyprodukowany za granicą powinien mieć instrukcję po Polsku?

Myślę że na kempingu cennik jest w języku polskim, a strona nie jest produktem a zwykłą informacją. Widać że strona zrobiona jest "amatorsko" i pewnikiem właściciele nie chcieli mocno w nią inwestować.

 

Jeszcze raz powtarzam kemping jest na terytorium POLSKI.

I myślę że z właścicielami po polsku spokojnie się dogadasz. To że reklama jaką jest strona, nastawiona jest na turystów zachodnich w niczym nie powinna nam przeszkadzać.

 

Poza tym jesteśmy w unni. Kochani ile norm nie jest jeszcze przetłumaczonych. Ile norm ma tylko okładkę w języku polskim :bukiet:. My tu chcemy doszukać się jakiegoś uchybienia w amatorsko zrobionej stronie małego kempingu w Żywcu :). Przypominam to tylko strona!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jesteśmy w unni.

Tomku Unia Unią ale ja tylko wyraziłem swoje zdanie, że taka praktyka mi się nie podoba.

Kończąc pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia może na tym właśnie kempingu. :):bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Międzybrodziu Bialskim są dwa Kampingi nad samym jeziorem: Miami-Tropic (www.miami-tropic.emeteor.pl) i tuż obok małe bez nazwy.Wprawdzie nie jest to nad jeziorem Żywieckim ale o rzut beretem nad Międzybrodzkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku Unia Unią ale ja tylko wyraziłem swoje zdanie, że taka praktyka mi się nie podoba.

:)

Kończąc pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia może na tym właśnie kempingu. :) :)

No do zobaczenia :bukiet::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ja mieszkam blisko i objeździłem jeziora w poszukiwaniu kempingu na krótki wypad .Miami-tropic jest nad brzegiem jeziora ,ceny polskie , obok wypożyczalnie sprzętu pływającego ,parę sklepów ,sympatyczny właściciel.C`EST LA VIE jest na uboczu , miał kiepski dojazd ,ceny europejskie ,na wzniesieniu przy jeziorze ,bardzo elegancki .My wybraliśmy M-t było ok i znowu tam pojedziemy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ja mieszkam blisko i objeździłem jeziora w poszukiwaniu kempingu na krótki wypad .Miami-tropic jest nad brzegiem jeziora ,ceny polskie , obok wypożyczalnie sprzętu pływającego ,parę sklepów ,sympatyczny właściciel.C`EST LA VIE jest na uboczu , miał kiepski dojazd ,ceny europejskie ,na wzniesieniu przy jeziorze ,bardzo elegancki .My wybraliśmy M-t było ok i znowu tam pojedziemy .

 

A czy mógłbyś jakiś dokładniejszy namiar na ten kemping podać? Adres? Strona internetowa? Może masz jakieś prywatne zdjęcia? Czy dobrze rozumiem, że to też w Żywcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania , a jak tam sipe zaciągniesz??? no , ale namiar zawsze sie przyda :)

 

a propos...bardz ładne autko - gratuluje

 

Misiu, jak nie w tym,to w przyszłym roku....poza tym namiar nie tylko mnie się przyda (kiedyś...?)

 

A autko...cóż.... moja nowa miłość :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.