Skocz do zawartości

Żywiec - kempingi nad jeziorem.


Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

A czy mógłbyś jakiś dokładniejszy namiar na ten kemping podać? Adres? Strona internetowa? Czy dobrze rozumiem, że to też w Żywcu?

 

http://www.miami-tropic.com.pl/

http://www.miami-tropic.emeteor.pl/

Kemping jest w Międzybrodziu Bialskim,mapkę znajdziesz na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Trochę nie byłem na necie , ale nadrabiam zaległości .adje dał dobre strony :swieca: Międzybrodzie jest pomiędzy Bielskiem ,a Żywcem tylko ,że za górami .Na miejscu skręcacie w stronę kościoła i już widac kemping . :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam,

 

miałem przyjemność w uiegłym tygodniu wybrać się na weekend z przyczepką. padło na żywiec, zatrzymałem się na kempingu C`EST LA VIE. gorąco polecam, czysto, cisza i spokój. POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy45: ciepła woda 24h, prąd w cenie 8 pln (konieczna wtyczka euro), prysznice oraz wc czyste codzennie sprzatane, na całym kempingu trawa(ładnie wykoszona), za 2 osoby dorosle+1 dziecko+samochód+przyczepa zapłaciłem 44 pln/doba.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ja proponuję Międzybrodzie Bialskie na literze ,,T,, i na (dziko).

Często wędkuję i widuje zjeżdżają się tam załogi ,co ważne nikt stamtąd nie wygania,a z resztą obok jest pole .

Tylko po co płacić jak tam nic nie ma poza wakacjami (nawet nie koszą trawy).

 


Przez cały sezon zawsze ktoś przyjeżdża na ryby.......

post-65928-imported-8115e4ef-37e3-45e8-9f94-bbc1bbbf7de8_thumb.jpg

 

Piękny widok

post-65928-imported-2412fc6f-298b-4c7a-a3ff-ab0ce6d23c9b_thumb.jpg

 

Moja ryba

post-65928-imported-354302d1-598d-4d09-9b18-e50c1fa04f3a_thumb.jpg

 

Piątek wieczór ,przybywa załoga

post-65928-imported-10d69b22-1035-41dd-b80f-0101e53e8b3b_thumb.jpg

 

Gastronomia i sprzęt 250m

post-65928-imported-40084012-62e4-4dbc-bfe7-12da715ca735_thumb.jpg

 

Czysta pitna woda 100m

post-65928-imported-2387a90e-fea8-4a93-ae37-b2985b8803a5_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W ubiegłym roku byłem nad tym jeziorem w m.Zarzecze,blisko Żywca po zachodniej stronie jeziora.Camping przy domu prywatnym ,ale spory rozmach;kilkanaście domków campingowych,natryski.Pole namiotowe płaskie jak stół,niestety drzewa jeszcze młode i dają małe zacienienie.Camping przylega do potężnego wału p-powodziowego,który trzeba przejść żeby dojść do plaży.Nie wiem czy jest strona internetowa tego campingu.Na dzień dobry podjechałem właśnie do Miami-Tropić.Bardzo ładny camping,niestety był to piątek i dowiedziałem się że miejsc nie ma bo na sobotę jest rezerwacja dla 100-tu górników.Jak teraz o tym myślę to może lepiej że nie było wolnego miejsca :ok:

 


Plaża

post-72601-imported-256c881d-c97c-466f-b8ff-54f563f3ba74_thumb.jpg

 

Widok z wału p-pow.w Zarzeczu

post-72601-imported-825b119c-2627-44bf-aec4-a7ef96552a26_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja proponuję Międzybrodzie Bialskie na literze ,,T,, i na (dziko).

Często wędkuję i widuje zjeżdżają się tam załogi ,co ważne nikt stamtąd nie wygania,a z resztą obok jest pole .

Czy moglbys blizej okreslic gdzie to "tajemne" miejsce jest, moze jakies wspolrzedne? :]

 

Chcialem w ten weekend przejechac sie nad Zywieckie/Miedzybrodzkie celem zapoznania z sztuka karawaningu...mam blisko, nigdy nie mialem ogona, więc w sam raz na trening...

Na podstawie opinii padlo na C` Est La Vie... to nic, ze nie maja juz strony, znalazłem ja na holenderskim serwerze...dzwonie zeby zarezerwowac, a tam komunikat..."Tu byl Kemping C'est La Vi ale juz nie ma" :]

Tak wiec jestem w pkcie wyjscia.

Na poczatek musze miec prad i toalety, bo nie zorganizowalem sobie jeszcze 100% samowystarczalnosci :)

EDIT:

Zadzwoniłem do wspominanego tutaj MIAMI TROPIC... nie zgadniecie... PAN JUZ NIE MA POLA NA PRZYCZEPKI...przerobił je na nowoczesne domki... Ja pierdziu... :] dwa jeziora i nie ma gdzie normalnie sie rozbic???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do wspominanego tutaj MIAMI TROPIC... nie zgadniecie... PAN JUZ NIE MA POLA NA PRZYCZEPKI...przerobił je na nowoczesne domki... Ja pierdziu... :] dwa jeziora i nie ma gdzie normalnie sie rozbic???

 

Tuż obok Miami tropic,jest jeszcze jeden niewielki kamping.Trochę tam ciasno ale teraz przed sezonem nie powinno być tłoku.(pod warunkiem że jest już czynny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.